FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

stary FILM a'la Pacific Rim - pomóżcie proszę znaleźć stare ale jare Sci_Fi 5
zAwI

Witajcie!!
Już raz mi pomogliście, więc być może teraz także się uda!
Szukam dosyć starego filmu (gdzie roboty były animowane poklatkowo).
OPIS:
Nie wiem o co chodziło, gdyż pamiętam tylko jedną scenę. Przyszłość. Świat chyba zniszczony, pustynny. Na wielkiej arenie odbywały się pojedynki robotów, którymi sterowali ludzie.
Pilot taki wchodził do środka takie olbrzyma, gdzie sterował jego rękoma i nogami, przyczepionymi od odpowiednich przewodów/rur. Pamietam scenę jak chyba główny bohater wszedł po długiej przerwie do jednego z robotów i aby wyczuć ponownie maszyne, uderzył pięścią jednej ręki w wewnętrzną sronę drugiej, która to złapała tą pięść (taki znak podwórkowy w stylu "chcesz bęcki?"). Robot automatycznie powtórzył ten sam gest.
- Film ten przypomniał mi się jak zobaczyłem zwiastun nadchodzącego "Pacific Rim" – pomysł z robotami wydaje się być identyczny, tylko w starej wersji pilot był jeden.
- Będę ogromnie wdzięczny za pomoc-myślę że warto odświeżyć sobie ten film przed Pacific Rim, by porównać pomysłowość w realizowaniu scen walk.

Proszę zatem o pomoc. Dzięki ogromne.
Pozdrawiam\
zAwI

zAwI

To jest dokładnie to. Nawet w zwiastunie http://www.youtube.com/watch?v=8Kd642Ix5ks
w 00:25 sekundzie jest scena, o której pisałem.\
Dzięki chłopie. To już drugi raz jak mi pomagasz :)

3maj się

Asmodeusz

całkiem dobry filmik, jak interesuje cię temat to jest tego jeszcze dwie czesci
Program: Zniszczenie (1990)
Robo Warriors (1997)
co prawda juz nie tak dobre, ale i tak warto zerknąć

jacks

Jeśli jeszcze nie widziałeś to dzisiaj leci na MGM HD o 19:35 pt. Jeźdźcy robotów.

zAwI

Dzięki Panowie. Za późno spojrzałem na wpis więc Jeźdźców nie zobaczyłem. Co do Program: Zniszczenie-no właśnie tego nie znam, a z opisu wynikało, że nie ma tam pojedynków na arenie, a roboty mają własną inteligencję. Co do Robo Warriors – spojrzę;]
Pozdr

Proszę czekać…