FILMY 1287 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Straszne horrory(cisza i nagle bum) 3
Peerph

Czytam i czytam o horrorach i jestem zszkowany o ludzkich gustach, jaraja sie jakimis gniotami typu krzyk, albo paranormal activity, gdzie ja sie tak nudze … nie wazne, w koncu o gustach sie nie dyskutuje.

Szukam filmow nie wazne jaka fabula, no dobra poza jakimis z wampirami bo nienawidze, czy sie leje krew obojetne, ale zeby byly elementy strachu tak jak Freedy Krüger, albo Jason (polowa ludzi ogladajacych horrory nie wie kto to :/ ). Chodzi mi o to, ze drastyczna mityczna muzyka, potem nagla cisza, mozg pracuje by rozgryzc kiedy bedzie te bum, a tu szok. To jest wedlug mnie straszny horror :)

Jak sie ktos zna i wie o czym mowie, to napiszcie.

Pozdrawiam :)

Asmodeusz

tak to niestety z tymi horrorami bywa, że to co niektórzy uważają za klasyki piątek 13 czy koszmar z ulicy wiązów i mają za kicz i tandetę (ja jestem z tych pierwszych), wymieniać mi się nie chce więc jak coś to zajrzyj do mojej filmografii

Quagmire

"Krzyk" w jednym zdaniu z "Paranormal Activity". Poczułem się rozerwany niczym Andrew Robinson w pewnym świetnym horrorze…

Beznickowy

"Krzyk" czy "Krzyk 4" to perełki :) Ale oczywiście są to horrory z dystansem, pastisze. Ale seria "Koszmar z Ulicy Wiązów" czy "Piątek trzynastego" też mają zabarwienie komediowe, jak się to dzisiaj ogląda.

Zależy jakie typy lubisz, to podaję kilka propozycji

Opętanie: Lśnienie, Egzorcysta, Omen, Dziecko Rosemary. (mało krwi, czysty strach)
Rape and revenge: I Spit on Your Grave (2010), The Last House on the Left (1972) (brutalne)

Ty podałeś za przykład slashery, więc może te serie jeszcze ci się spodobają: "Wzgórza mają oczy", "Halloween", "Teksańska masakra piłą…" czy "Candyman".

Proszę czekać…