FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Pomoc w poszukiwaniu tytułu filmu 2
pajak12336

Witam poszukuję tutułu filmu który oglądałem z jakis rok temu we włoszech w tv publicznej.

Film opowiadał chistorię młodego chlopca którego nauczyciel muzyki zaoważył ,ze chlopak ma niezwykły talent do gry na fortepianie udał się do jego domu aby porozmawiac z jego ojcem o dodatkowych lekciach muzyki dla chlopca. Ojciec począdkowo był przeciwny sam był niespełnionym pianistą. Z czasem się zgodził chłopiec zaczoł dawac występy itp aż któregos dnia kiedy szykował sie bardzo wazny występ dla chlopca ojciec kazał mu zagrac utwór który nauczyciel muzyki odradzał ponieważ uznawał za zbyt trudny , podczas wytępu chlopiec dostał jakiegos udaru czy wylewu po którym nie był juz normalny i po czym ojciec nie chciał go juz znac.. puźniej pamiętam ,ze juz jako dorosły meżczyzna grał w jakims domu opieki czy gdzies i jakas wolontariuszka zadziwiona jego talentem postanowiła wziąć go do siebie do domu ( stara baba) w kazdym razie przerosło ją to bo gość rozrabiał skakał nago po kanapie latał nago podworzu obmacywał ją itp puźniej zaczął grac jakos w barze gdzie jako nie spełna rozumu nikt nie chciał go wpuścic począdkowo do fortepianu kiedy ludzie widzieli do tygodniami pod oknem gapiącego sie na fortepian smiali sie itp któregos dnia wszedł do tej restauracji kiedy zasiadł za fortepianem ludzie dalej smiali sie itp ale jak zaczoł grac to ludzie poprostu nie potrafili uwierzyć w to co słyszą…
Namęczyłem sie nie co sory za błędy mam nadzieje ,ze ktoś zna tytuł i pomoże pozdro.
Dodam ,ze akcia rozgrywała sie jakos we wczesniejszych czasach lecz ciezko mi określić dokładnie w jakich latach.

alter_ego

Moze to "Blask" z 1996.

pajak12336

Panie kolego dokładnie tak polecam film wspaniały dzięki wielkie za podsuniecie tytułu szukałem bardziej w tytułach pianista itp ale nic z tego nie moge wyjsc z podziwu ,ze po tak ubogim opisie pierwsze trafienie odrazu dzieki wielkie

Proszę czekać…