FILMY 1287 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

poszukuje filmu (western?) 0
desfil

Witam. Od dłuższego czasu poszukuje filmu. Kilka lat temu trafiłem na jego końcówkę w polskiej TV. akcja najwyraźniej działa się na dzikim zachodzie, gdyż główny bohater rozprawiał się z (prawdopodobnie) właścicielem wielkiej kopalni złota. Pamiętam ze była drewniana i osadzona na skalach. Gdy główny bohater tam wleciał właściciel pakował zlotu w worki i chciał się wynosić. potem próbował przekupić głównego bohatera. Niestety to wszystko co widziałem/zapamiętałem. Film wyglądał na wysoko budżetowy i wtedy wydawał mi się raczej nowy. Od tamtego czasu obejrzałem jakieś 15 westernów i okazało się ze większość z nich mimo wieku jest całkiem dobrze wykonana wiec możliwe ze film wcale nie był taki świeży ale wyglądał na co najmniej lata 80te. dziwnym trafem nigdy nie natknąłem się na niego na żadnych spisach filmów o tej tematyce. możliwe ze był to bardziej film akcji ciężko mi to określić widziałem zaledwie ostatnie 10 minut. Jeżeli komuś coś zaświtało proszę o pomoc.

Proszę czekać…