FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

szukam starego filmy fantasy 0
Khardimon

Niestety nie znam ani aktorów, ani tytułu, ani roku produkcji, jedyne co pamiętam to krótkie urywki z filmu gdy byłem jeszcze chłopcem, oglądałem ten film jak miałem gdzieś około 5 lat czyli jakieś 17-18 lat temu po prostu w telewizji.. Poświęciłem masę czasu żeby go znaleźć i nic z tego..
Przejdźmy do konkretów. Nie wiem co było celem filmu, o czym konkretnie był pamiętam jedynie, że akcja działa się w świecie smoków, coś w stylu średniowiecza itp. Pamiętam bohatera który odkrył w sobie moc powstrzymania zionięcia ogniem smoka i tu kojarzy tez mi się wątek miłosny, bo gdzieś tam niedaleko smoka i jego jaskini znalazła się kobieta, chyba jego kobieta na którą smok zionął ogniem jednak bohater nie był w stanie powstrzymać tego ognia tak jakby coś mu nie wyszło, jakby jego moc nie zadziała albo jakby nie do końca wiedział jak jej użyć. Ostatecznie ta część filmu skończyła się negatywnie. Wiem, też, że na samym końcu kochankowie spotykają się po wielu latach już jako dużo starsze osoby. Jeszcze co do samego powstrzymywania ognia bohater wystawiał rękę niczym rycerz Jedi a ogień był odbijany jednak nie zawsze mu to wychodziło..
To są jedyne wspomnienia związane z tym filmem jestem niesamowicie ciekawy co to za tytuł, z chęcią obejrzałbym go żeby powspominać:)

Pozdrawiam i liczę, że ktoś na wpadnie na tytuł:]

Proszę czekać…