FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

POSZUKUJE FILMU!!! 2
AnimalPak

Witam. Od dłuższego czasu poszukuje pewnego filmu i za nic nie mogę go znaleźć. Bardzo mało wiem o tym filmie, jedynie tyle że jest to horror, nowy ale nie wiem dokładnie z którego roku mniej więcej 2010-13, nie znam dokładnie tez jego fabuły. Jedyne co to widziałem trailer tego filmu i przedstawia się on następująco: młody koleś przyjeżdża do kumpla, wjeżdża na podwórko i słyszy pojedyncze strzały, zakrada się do domu tego kolegi i widzi jak ten strzela z karabinu pod wpływem narkotyków (chyba jest od nich uzależniony). Szybko zabiera mu karabin i przykuwa go do kaloryfera i zostawia a obok niego kamerę i wtedy zaczynają się dziać "dziwne rzeczy". Tyle co wiem. Szukałem tego filmu i trailer i nie znalazłem, jakby ten film znikł. Pamiętam jeszcze że na okładce tego filmu jest chyba taka rozmazana twarz a nazwa tego filmu była krótka. Wiem że trochę to chaotycznie napisane i mało z tego wiadomo ale mam nadzieje że pomożecie.

AnimalPak

TAAAAAK!!!!! DZIĘKI!!!!!!!

Proszę czekać…