FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Nowości w systemie dodawania 20
Beznickowy

System dodawania trochę się zmienił. I jakby nie wszyscy zauważyli, to teraz można zmieniać i dodawać treść tego samego rodzaju w jednym formularzu.

bizarre

Jestem na fdb od niedawna i mam takie pytanie: ile średnio trzeba czekać na weryfikację dodanej treści?

miodzik

Nie wiem czy Cię moja odpowiedź usatysfakcjonuje, ale skoro chcesz wiedzieć ile "średnio" to mogę Ci powiedzieć, że miesiąc – niektóre treści są zatwierdzane w ciągu godzin lub powiedzmy doby, a niektóre (np. obsady) w ciągu nawet 2 m-cy – średnio więc to miesiąc, ale to w sumie nic nie znaczy, bo wszystko zależy co to za treść ;)

Redox

To zależy od rodzaju treści. Zazwyczaj treści podstawowe (kraj, czas trwania, budżet, wytwórnia, premiera) są najszybciej weryfikowane, a najdłużej zalegają treści z obsadami i ekipą.

bizarre

Dzięki :) Wasze odpowiedzi jak najbardziej mnie satysfakcjonują. Liczyłem się z czasem weryfikacji mniej więcej 2 tygodnie.

Bluejohn_26

Fakt, obsady mocno siadły w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ale najbardziej mnie dziwi słaba sprawdzalność plakatów. O ile jeszcze nówki do wysokobudżetowych produkcji są sprawdzanie w miarę szybko to cała reszta wisi sporo ponad miesiąc, a wydawać by się mogło, że jeszcze nie tak dawno temu schodziły maksymalnie w ciągu doby.

jacks

Dlatego, że wszystkie multimedia są w jednym worku dla werów i jak masz sprawdzić 30 zdjęć HQ do odcinka jakiegoś serialu to zanim się załadują, czasem trzeba uzupełnić podpisy, mija tyle czasu, że po 2 treściach lecisz na coś innego :) zachęcam do aktywności wszystkich werów :P

bizarre

Czyli nam, dodającym pozostaje jedynie cierpliwie czekać? :p

Camizi

A znasz inne wyjście? :)

Najstarsze treści mam z 3 listopada. Nie jest tak źle. xd

Grzegorz_Derebecki

Mozemy to latwo rozdzielic :))

Wodnica79

> Grzegorz_Derebecki o 2014-12-18 18:15 napisał:
> Mozemy to latwo rozdzielic :))

Obawiam się, że wtedy to dopiero byłyby przestoje :D

Bluejohn_26

Tylko przy zdjęciach. Inne kategorie są ważniejsze.

Elizabeth_Linton

A ile trzeba czekać na sprawdzenie nowego tytułu?

Camizi

Wczoraj miałem zatwierdzone tytuły z 14 grudnia, więc niedługo. :)

Elizabeth_Linton

Dzięki za odpowiedź. W sumie to nie wiem ile tytułów można dodać dziennie i czy to robię dobrze w końcu dodaję pierwszy raz :)

Lamper

Póki co wyczyściłem kolejkę nowych filmów. Więc jest wszystko na bieżąco :)

Elizabeth_Linton

Ok to dodaję :D Fajnie, że ktoś tam wyjątkowo poprawił mój nowy tytuł i poinstruował czego nie robić.

Camizi

> miodzik o 2014-12-17 22:11 napisał:
> Nie wiem czy Cię moja odpowiedź usatysfakcjonuje, ale skoro chcesz wiedzieć ile
> "średnio" to mogę Ci powiedzieć, że miesiąc – niektóre treści są zatwierdzane w
> ciągu godzin lub powiedzmy doby, a niektóre (np. obsady) w ciągu nawet 2 m-cy -
> średnio więc to miesiąc, ale to w sumie nic nie znaczy, bo wszystko zależy co to
> za treść ;)

Widzę, że trochę nieaktualne. :D

miodzik

Zaczął się post, nie ma co robić, to weryfikacja ruszyła z kopyta – czekamy na lament na forum, że trzeba godzinę czekać na zweryfikowanie obsady ;)

Bluejohn_26

Aż godzinę? To skandal ;)

Elizabeth_Linton

Ja czekam już od 5 min na zweryfikowanie osoby :)

Proszę czekać…