FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Listy 8
Bluejohn_26

Czy rozważaliście wprowadzenie możliwości tworzenia list tytułów przez użytkowników na podobnej zasadzie jak ma to miejsce w przypadku ludzi filmu. Myślę byłoby to bardzo ciekawe urozmaicenie. Mi samemu przychodzi na myśl kilka różnych list tego typu, które mógłbym zrobić. Z chęcią również poprzeglądałbym listy stworzone przez innych.

Grzegorz_Derebecki

Mam to w planie :)

Bluejohn_26

Super. W takim razie pozostaje mi tylko czekać na realizację tych planów :)

alicewatson

Pamiętasz może tytuł

Bluejohn_26

??? Ale tytuł czego? Nie bardzo rozumiem jak to pytanie ma się do treści mojej wcześniejszej wypowiedzi :(

bizarre

Nie stworzyłem jeszcze żadnej listy, ale z tego co patrzyłem to polega to na dodaniu bez ustalenia kolejnosci kilku osob, tak? (chyba, że nie dopatrzyłem).
Fajnym pomysłem byłaby możliwość ustalenia kolejności i można byłoby robić coś na kształt rankingów (np. filmy ulubione, danego reżysera). Co Wy na to?

Camizi

Mnie się ten pomysł podoba. Wtedy robienie list typu "moje top 10 ulubionych komedii" miałoby większy sens. ^^

bizarre

Można byłoby robić tak samo z aktorami (polscy, amerykańscy, najlepsze role męskie, żeńskie itd.). Ciekawe czy ten pomysł spodoba się też twórcom strony.

Lamper

Stronę filmów czeka gruntowana przebudowa wkrótce i pewnie wtedy można liczyć na własne listy z filmami jak w przypadku aktorów.

Proszę czekać…