FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Ranking fdb... wow 5
Beznickowy

Dawno nie wchodziłem na fdb na ranking, a że szukam czegoś do obejrzenia, postanowiłem zajrzeć, a może coś się w nim znajdzie czego nie widziałem jeszcze. Ostatnio jak tam zaglądałem, miałem ponad 90% pozycji obejrzanych, a teraz… już na wstępie pierwszą piątkę muszę nadrobić. Mało który serwis może się pochwalić tak nieprzewidywalnym rankingiem :D

Quagmire

Kiedy to w ogóle się stało? Zmienił się algorytm? Ostatni raz byłem tak zaskoczony na zakończeniu…kurde, znałem wcześniej chyba wszystkie zaskakujące zakończenia, no dawno nie byłem tak zaskoczony :)

http://fdb.pl/ranking

Beznickowy

No te filmy czołowe mają mało głosów, przez co ich wysoka ocena.

Camizi

3 filmy Kurosawy w pierwszej siódemce. :D

A jeśli wierzyć rankingowi najczęściej ocenianych, to Skazani na Shawshank wielkimi krokami zbliża się do pierwszego tysiąca głosów w serwisie.

Redox

I szósty epizod Star Wars wyżej od "Imperium kontratakuje". Coś jest nie tak ;)

Camizi

Tak z innej beczki odnośnie rankingów.
Jak wejść w ranking filmów najczęściej dodawanych do ulubionych, to jeśli mamy oceniony jakiś film z tej listy, to ta ocena wyświetla się obok tytułu. W pozostałych rankingach też mogłoby tak być. : P

Proszę czekać…