HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

jaki operator, jaka komórka? 18
fracella

hej,
jakiego operatora macie?
jaka komóreczke polecacie?

bo
primo: mam orange i chce zmienić
secundo: mam starego simensa, bez aparatu bez kolorowego wyswietlacza, bez niczego, jest do d**y
i chcę coś z tym zrobić, tylko nie wiem jak się do tego zabrać :/
na razie zebrałam kilka opinii na temat plusa, ale nie wiem, czy do końca wiarygodne… podobno ma niezły zasięg, poza tym wiem, że jestem dosyc ograniczona w moich poszukiwaniach, bo chce tylko i wyłącznie na karte… simplus chyba jest w porządku…. podobno dobre telefony maja, ja bym chciała jakaś Motorolkę albo Sony Ericssona, ale żeby aparat chociaz miał… nie wiem. a wg Was plus ma dory zasięg (w sensie simplus) i tani? bo jakbym brała to z simplusa to chyba ten pakiet z minuta po pięć groszy, ale nie wiem, bo ja top tak mam, że jak juz sie zdecyduje to konkurencja pewnie cos lepszego zarzuci i będę zła :/

Trophy

Ja obecnie posiadam Siemensa cxt70 i jest w porządku! Ale lepiej kupić sobie SE albo Nokię. Z SE to najlepsze moim zdaniem są: k700i, k750i, k800i, a z Noki to: 6230i, 6600 bądź 6103. A z sieci to ja mam teraz w Erze, ale po tym jak skończy mi się abonament chcę przerzucić się na Orange. To tyle co do mojej opinii.

Ronaldinho

Hmm… Osobiście posiadam simplusa, jest bardzo dobry, mam go ponieważ ludzie, z którymi się kontaktuje też mają plusa, taniej wychodzi :-) Wcześniej miałem HEYAH i to dla mnie najlepsza opcja na kartę, zasięg wyśmienity, tani koszt.
Co do telefonu: bez aparatu polecam 3510i, oczywiście Nokia, a z aparatem 6200.

mister1986

hmm…simplusa mam, od samego poczatku w ogole, niestety nie mialem nigdy innego operatora, wiec nie wiem jak jest gdzie indziej. w simplusie jest fajnie, bo masz ciagle jakies fajne pakiety, teraz jest niemozliwie tani pakiet, gdzie masz polacenia po 5 groszy do wszystkich uzytkownikow plusa, 24/7, taryfy sa w porzasiu, w easy np. mozesz sobie za 6 zlociszy wykupic 600 esow na miesiac, to wychodzi 1 grosz za esa. wiec spoko. zasieg jest gereralnie bez zarzutu, wiem, ze np heyah ma slaby zasieg, no nie maja za duzo tych nadajnikow moze, i np. w piwnicach, przyziemiach, metrze czasem sie chrzani.

NeverGiveUp

Ja mam z orange, a telefon LG C3310. Chciałbym mieć Motorole V3 :-)

Trophy

> NeverGiveUp o 2006-11-09 20:17:10 napisał:
>
> Ja mam z orange, a telefon LG C3310. Chciałbym mieć Motorole V3 :-)

Moja koleżanka właśnie sobie taką kupiła. Taka fajna płaska, z klapką:)

MrWirus

Ja mam Nokie 6600 a siec to Plus Biznes Klasa:] A V3 nie polecam syf jakich malo…

Spinnaker

Ja mam Orange, a telefon to [always] Nokia 6030

Ann_Darrow

Hehe,ja też mam Orange i nokie 6030:)

mcgee

Orange Biznes, a fonik to LG P7200.

Wejdź sobie na telepolis.pl, gdy już wybierzesz sobie telefon, wyświetli Ci się w jakich sieciach i w jakich promocjach jest. Ja w ten sposób zdobyłam mój. :)
Chyba nie łamię prawa fdb podając linki??

mister1986

a tak przy okazji, czy ktos wie moze jakie teraz sie szykuja przed swietami pomocje w plusie? mozliwosc aktywacji niemozliwie taniego sie konczy na dniach, wiec zaraz powinno wskoczyc cos nowego, trzeba sie przed swietami uzbroic w pakiety promo, bo tra pieniadze na karcie zaczac szanowac przed swietami. bede wdzieczny za info. pozdr.

p.s. mcgee dostaniesz ruzge pod choinke jak zlamalas regulamin :P

Kamil_Kwietniewski

Kiedyś uważałem, że Idea rządzi, lecz w momencie przyłączenia się z Orange zmieniłem zdanie. Przeniosłem się do Ery i jest mi tu bardzo dobrze ;)))

twister

Popieram

Mam erę od 4 lat i wszystko jest git.
Płace 43 zeta abonamentu i mam 300 minut do wszystkich sieci.
A telefonik to Sagem my x-5-2v tani, działa ok

…i otworzyłem nim już kratę piwa i jeszcze się nie połamał :)

Wodnica79

Od 1,5 roku mama Tak-Taka i nie narzekam (świetny zasięg między innnymi). W tej chwili mam Nokie 1600, ale nie potrzebuję jakiegoś full-wypasa :P
Wszystko zalezy od tego, ile rozmawiasz i SMSujesz itd, u których operatorów ma numery wiekszosć Twoich znajomych (wiesz – chodzi o tańsze rozmowy w danej sieci) i doczego jeszcze oprócz rozmów i SMSów chcesz używać komórki – np. czy bardzo potrzebujesz aparatu fotograficznego, dostęopu do neta itp…

Kuidek

polecam pojechać do miasta – tam zawsze jest zasięg, a fajne komórki kupujesz za bezcen od typów w dresach:p

pietrex

Ja posiadam SE K510i i szczególnie polecam.
Co do sieci to ostatnio uciekłem z Orange bo to co tam się dzieje to po prostu masakra – gorszego "ździeracza" kasy nie widziałem. Aktualnie jestem w Tak Taku i nie narzekam.
Pozdrawiam

Widim

Ja mam 36.6 – polecam. Telefon zwykle zmieniam co 2 lata. Ostatni to SE W660i, idealny do muzyki za niewielkie pieniądze. Teraz zakupiłem BenQ E72 i czekam na paczkę. :D

Bert

Ja mam Nokię sprzed półtora roku, operator Era. Nigdy nie przykładałem wagi do posiadania komórki z wodotryskiem, czujnikiem na podczerwień, domowym mini kinem i telewizorkiem do oglądania przez elektroniczną lunetkę. Muzy lubię słuchać na porządnych garach, żeby pół bloku się trzęsło, komórka wielofunkcyjna nigdy mnie nie brała. Ot, zadzwonić, wysłać SMS-a, jakaś znośna melodyjka do dzwonienia i starczy.

wafel_

No ja jestem w Plusie, ale poczułam że czas na zmianę operatora. :) Teraz jestem na etapie szukania korzystnych ofert. Jedną z sieci, którą biorę pod uwagę jest Virgin Mobile: [usunięte przez moderatora]

19 groszy do wszystkich brzmi fajnie. :)

Proszę czekać…