HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Szukam... 11
Trophy

… nazwy piosenki, która leci w trakcie reklamy Coca Coli, czy Pepsi, jak dziewczyna ścina sobie włosy na takie krótkie.

Elros

> Trophy o 2007-09-15 10:56:20 napisał:
>
> … nazwy piosenki, która leci w trakcie reklamy Coca Coli, czy Pepsi, jak
> dziewczyna ścina sobie włosy na takie krótkie.

Też tego szukam, a przeszukałem setki tych stron, na których szukają tę piosenkę. I już naprawdę wierzę, że została ona stworzona na potrzeby reklamy… :(

Trophy

> Elros Veneanar o 2007-09-15 16:08:13 napisał:
>
> Też tego szukam, a przeszukałem setki tych stron, na których szukają tę
> piosenkę. I już naprawdę wierzę, że została ona stworzona na potrzeby
> reklamy… :(

Widzę, że nie jestem sama. Ja też już właśnie szukam od dłuższego czasu.

Elros

> Trophy o 2007-09-15 18:20:54 napisał:
>
> Widzę, że nie jestem sama. Ja też już właśnie szukam od dłuższego czasu.

Wszyscy tego szukają :D Wpisywałaś w google.pl hasłowo? ;] Ile tego wszystkiego :D nawet reklamy.tv wysiadają… Nawet youtube.com! ;]

Trophy

Wpisywałam właśnie. Kurde, no to szkoda, będę się rozkoszować tą muzyką tylko w reklamie. :/ Dzięki anyway. :)

Ronaldinho

Reklama, o której rozmawiacie, jest według mnie jedną z najbardziej 'debilnych', jakie ostatnio powstały – dziewczyna patrzy się na lustro, mimo, że jest chuda, myśli, że jest gruba i pije colę lighta, to reklama anoreksji :) Muzyka całkiem dobra.

A jeśli chodzi o reklamy Coca-Coli, to ostatnio wyszła po prostu genialna – http://www.youtube.com/watch?v=tbVPblOmBqk (Muzyka z "Odysei kosmicznej" :) Jest tak dobra, że zastąpiła w kinie tą reklamę z tym kolesiem co tańczy, później idzie na miasto i wszyscy tak samo tańczą.

Trophy

> Ronaldinho o 2007-09-15 19:51:00 napisał:
>
> Reklama, o której rozmawiacie, jest według mnie jedną z najbardziej
> 'debilnych', jakie ostatnio powstały – dziewczyna patrzy się na lustro, mimo,
> że jest chuda, myśli, że jest gruba i pije colę lighta, to reklama anoreksji
> :) Muzyka całkiem dobra.
> A jeśli chodzi o reklamy Coca-Coli, to ostatnio wyszła po prostu genialna -
> http://www.youtube.com/watch?v=tbVPblOmBqk (Muzyka z "Odysei kosmicznej" :) Jest
> tak dobra, że zastąpiła w kinie tą reklamę z tym kolesiem co tańczy,
> później idzie na miasto i wszyscy tak samo tańczą.

Muzyka jest dobra. Ta piosenka rzeczywiście została stworzona na potrzeby reklamy, ale jest podobna do "Combat Baby" by Metric. :)

A jeśli chodzi o tą reklamę co Ty podałeś, to widziałam ją w TV, tyle że nie było tam wątku z tym jak przyznaje się do ojcostwa.

Lucas_B

Moim zdanie lepsza była ta z gościem który śpiewał, a później wszyscy w mieście śpiewali tak samo :)

Elros

> Trophy o 2007-09-15 20:11:25 napisał:
>
> Muzyka jest dobra. Ta piosenka rzeczywiście została stworzona na potrzeby
> reklamy, ale jest podobna do "Combat Baby" by Metric. :)

Mam tę piosenkę, co prawda jest podobna, no, ale to nie ta… Może, jak ktoś z innego forum obiecał, pojedzie do reklamodawcy Coca-Coli i osobiście spyta się o tytuł tej piosenki… Hehe :D

Lucas, też szukałem tej piosenki i jak na złość też nikt nie zna jej tytułu… :(

Tomassh

hehe a ja nawet jej nie kojarze ;]

Lucas_B

> Elros Veneanar o 2007-09-16 11:04:17 napisał:
>
> Lucas, też szukałem tej piosenki i jak na złość też nikt nie zna jej tytułu… :(

Mi nie chodzi o piosenkę tylko ogólnie o reklamę, że jest lepsza :)

Elros

> Lucas B o 2007-09-16 16:13:15 napisał:
>
> Mi nie chodzi o piosenkę tylko ogólnie o reklamę, że jest lepsza :)

Ach… ;] Whatever :D Mnie się też ta starsza podobała bardziej.

Proszę czekać…