HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Ulubiony przedmiot 40
Trophy

Ciekawa jestem jakie są / były wasze ulubione przedmioty szkolne.
U mnie na pierwszym miejscu jest angielski, potem chemia i może fizyka. :-) A jakie wasze?

Elros

Zdecydowanie łacina. :))

Lucas_B

Przysposobienie Obronne wymiata:P:P

nathalie

Matma ;))

Timothy

dla mnie najlepszym przedmiotem był, jest i prawdopodobnie będzie język polski:) potem może informatyka, historia i biologia. fizyka, chemia, matma i uwaga uwaga, w-f, to najgorsze przedmioty…;/

mysza_007

1matematyka
2elektro – technika (no dzial fizyki ,ale za fizyka za bardzo nie przepadam a zwlaszcza stosowana)
3materialoznastwo (glownie metale i tworzywa sztuczne , a zwlaszcza laboratoria z tych przedmiotow)
4wytrzymalosc materialow
-generalnie ciezkie przedmioty ale moim zdaniem dosc ciekawe ,dalej :niemiecki ,angielski (troche mniej) i w-f :P

przedmiotow humanistycznych nigdy nie lubilem sie uczyc , i w pewnym momencie doszedlem do wniosku ze mi akurat to sie do niczego nie przyda i to olalem :P

Kamil_Kwietniewski

> przerysowany o 2007-12-11 18:50:58 napisał:
>
> dla mnie najlepszym przedmiotem był, jest i prawdopodobnie będzie język
> polski:) potem może informatyka, historia i biologia. fizyka, chemia, matma i
> uwaga uwaga, w-f, to najgorsze przedmioty…;/

w-f??

Cóż ja tam bez tego bym nie wytrzymał :) Ahhh gimnastyka :D

Na pierwszym miejscu oczywiście, że historia!
Matma? Fuj! No chyba, żeby Nathalie by mnie uczyła :)

justangel

Plastyka i polski

Grzegorz_Derebecki

A ja będę oryginalny: Moim ulubionym przedmiotem byłą informatyka :)

justangel

no coz jak ja chodziłam do szkoły nie było informatyki;)

mysza_007

warto sie informatyki uczyc bez wzgledu na to czy ktos to lubi czy nie…….normalnie bardziej przyszlosciowej branży niema …..kazdemu sie przyda….w ogole jestem zdania ze warto byc na prawde dobrym w czymkolwiek…… jak ktos jest w czymkolwiek na prawde rewelacyjny to sobie poradzi i jakos to wykorzysta… ludzie dobrzy w czyms sa zawsze mile widziani

Trikster

chemia, fizyka, geografia i polski

Trophy

Najgorzej jest jak ktoś właśnie nie ma swojej specjalizacji, że tak powiem. :)
Nie wie z czym wiązać przyszłość… Trudno jest z takim czymś.

Ja tam swoją przyszłość wiąże z angielskim. A najbardziej nie lubię chyba polaka, w ogóle tych humanistycznych. :-)

mysza_007

> Lukasz N o 2007-12-11 22:14:57 napisał:
>
> chemia, fizyka, geografia i polski

ja fizyke kiedys lubilem dopóki nie naciolem sie na fizyke stosowana…na prawde duza czasu trzeba poswiecic aby to opanowac

mysza_007

> Trophy o 2007-12-11 22:16:46 napisał:
>
> Najgorzej jest jak ktoś właśnie nie ma swojej specjalizacji, że tak powiem. :)
> Nie wie z czym wiązać przyszłość… Trudno jest z takim czymś.
> Ja tam swoją przyszłość wiąże z angielskim. A najbardziej nie lubię chyba
> polaka, w ogóle tych humanistycznych. :-)

no ja mam tyle lepiej ze juz od malego psułem wszystkie zabawki , rozbierałem itd bo zawsze byłem ciekawy jak cos dziala :P:P:P

Trophy

> mysza_007 o 2007-12-11 22:20:57 napisał:
>
> no ja mam tyle lepiej ze juz od malego psułem wszystkie zabawki , rozbierałem
> itd bo zawsze byłem ciekawy jak cos dziala :P:P:P

Ja tego samego nie mogę powiedzieć o angielskim. Hehe… dopiero w gimnazjum mnie wciągnęło. :-)

mysza_007

no ja tam angielskiego sie dopiero od roku ucze , za to dobrze niemiecki znam (od małego bardzo czesto tam przebywam) ,ale angielski mam w planach rowniez opanowac :P:P:P:P

mysza_007

na razie tylko plany…co z tego wyjdzie to sie zobaczy…nic jeszcze oprocz technikum nie ukonczyłem :P:P:P

Trophy

Ja właśnie niemiecki gorzej… Miałam się uczyć francuskiego w LO, ale zmieniłam zdanie na niemiecki. W sumie nie żałuje, bo francuz to trudny język. :-)

mysza_007

no powiem Ci ze niemieckiego moze byc Ci sie trudna nauczyc no chyba ze masz z nim stycznosc….bo ja tam akurat mam ten plus ze pochlaniam angielski z ogladania filmow z napisami (bo z lektorem i dubingiem unikam oglądania) ….oczywiscie w 99% ogladam filmy anglojezyczne a to duzo pomaga……..trudniej sie nauczyc jezyka z ktorym sie stycznosci nie ma…tak mi sie przynajmniej wydaje…ale jak by nie bylo to dla chcacego nic trudnego…jak ktos chce to sie nauczy :P:P:P:P….co do "francuz to trudny jezyk" to moim zdaniem kazdy jezyk z ktorym sie stycznosci nie ma to trudno sie nauczyc (ja bym z francuzem duze problemy mial na prawde , nawet bardzo duze)………..

Ronaldinho

Matematyka, W-f, Podstawy przedsiębiorczości, Geografia.

Spinnaker

Cóż, mój ulubiony w liceum to była chyba geografia, prawdopodobnie przez młodą panią nauczycielkę ;)

teraz na studiach, to chyba komputerowe projektowanie :)
Najgorsze – wytrzymałość materiałów, termodynamika ;/

nathalie

> Kwiecio o 2007-12-11 20:33:07 napisał:
>
> Na pierwszym miejscu oczywiście, że historia!
Dla mnie to najgorsza męka :P

> Matma? Fuj! No chyba, żeby Nathalie by mnie uczyła :)
Jakbyś ładnie poprosił ;)

Trophy

Ja tam też nie lubię historii… Te daty itp. Trzeba mieć pamięć.

nathalie

> Trophy o 2007-12-12 17:41:13 napisał:
>
> Ja tam też nie lubię historii… Te daty itp. Trzeba mieć pamięć.

Hmm nawet nie chodzi o daty… tylko dla mnie to jest straszliwie nudne… ;)

Trophy

> nathalie o 2007-12-12 18:55:20 napisał:
>
> Hmm nawet nie chodzi o daty… tylko dla mnie to jest straszliwie nudne… ;)

Masz rację, zapomniałam o tym… Nie wiem jak mogłam.
;-D
A nathalie co planujesz zdawać na maturze jako dodatkowy przedmiot? Pewnie geografie?

nathalie

> Trophy o 2007-12-12 19:34:24 napisał:
>
> A nathalie co planujesz zdawać na maturze jako dodatkowy przedmiot? Pewnie geografie?

Mój rocznik nie ma obowiązkowej matematyki, ale na pewno matmę zdaję.. I zastanawiam się bardziej nad fizyką.

cicha

matma :D chociaż polski też był niczego sobie, ze względu na genialną polonistkę… poza tym to geografia była dla mnie zawsze ciekawa, zwłaszcza to, co się tyczyło meteorologii :) a! i rosyjski oczywiście (mrrrr…).

na studiach znienawidziłam matematykę, za to pokochałam bardziej humanistyczne przedmioty związane z marketingiem :D a rosyjskiego dalej się uczę i wciąż lubię.

mysza_007

> cicha o 2007-12-12 22:30:16 napisał:
>

> na studiach znienawidziłam matematykę, za to pokochałam bardziej

no matma potrafi zniechecic na studiach nawet najwiekszych jej entuzjastów :P:P:P …..ale za to jaka satysfakcja jak sie w koncu cos nauczy co na 1 rzut oka wydaje sie nie do ogarniecia
mi sie zawsze smutno robi jak siedze na wykladzie z matmy a doktor wyprowadza te swoje wzory i wszystko z glowy…normalnie dla mnie to geniusz:P:P

Anonimowy

WOS i troche matma.

ZSGifMan

Mania – masz już którąś łopatę tygodnia, ale widzę, że dalej mozolnie pracujesz na złota łopatę roku, bo już miesięczne też są Twoje, za takie wykopaliska ;p

11 lat ;)

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-10-24 06:41 napisał:
> Mania – masz już którąś łopatę tygodnia, ale widzę, że dalej mozolnie pracujesz
> na złota łopatę roku, bo już miesięczne też są Twoje, za takie wykopaliska ;p
>
> 11 lat ;)

Wolałabym coś lepszego od łopaty :P

ZSGifMan

> mania19 o 2018-10-24 19:53 napisał:
> Wolałabym coś lepszego od łopaty :P

Może być złota karbidówka Łukasiewicza, ale to nie zamiennie tylko jako nagroda specjalna przyznawana dorocznie ;D

Tygodniową będzie łopata, miesięczną… kilof :[]

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-10-24 23:17 napisał:
> Może być złota karbidówka Łukasiewicza, ale to nie zamiennie tylko jako nagroda
> specjalna przyznawana dorocznie ;D
>
> Tygodniową będzie łopata, miesięczną… kilof :[]

I co ja bedę z taką iloscia lopat i kilofów robic? :)

ZSGifMan

> mania19 o 2018-10-25 03:53 napisał:
> I co ja bedę z taką iloscia lopat i kilofów robic? :)

Do gabloty na trofea sobie wstawisz ;p

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-10-25 04:15 napisał:
>
> Do gabloty na trofea sobie wstawisz ;p

Nie mam tyle miejsca w salonie bo mam klatke z chomikami :)

ZSGifMan

> mania19 o 2018-10-25 04:38 napisał:
> Nie mam tyle miejsca w salonie bo mam klatke z chomikami :)

To gryzonie sio do piwnicy, a kilofy do gablotki ;)

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-10-25 04:45 napisał:
>
> To gryzonie sio do piwnicy, a kilofy do gablotki ;)

Nie mów tak bo będzie im przykro. :)
A i tak nie mam piwnicy :P

ZSGifMan

> mania19 o 2018-10-25 04:55 napisał:
> Nie mów tak bo będzie im przykro. :)

To one dwujęzyczne i rozumią ;) po polsku?
Hahaha :))

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-10-25 05:01 napisał:
> To one dwujęzyczne i rozumią ;) po polsku?
> Hahaha :))

Oczywiscie :) a jak dziabnąć w palec potrafią :)

ZSGifMan

> mania19 o 2018-10-25 06:12 napisał:
> Oczywiscie :) a jak dziabnąć w palec potrafią :)

Łooo!
To u mnie za takie dziabnięcie w palec szanownego pana właściciela gryzonia czekałaby gilotyna ;p

Proszę czekać…