HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Komu kibicujecie w finale Euro 2008? 7
Trophy

Ja oczywiście Hiszpanii… Chociaż przyznam się, że początkowo myślałam, że Holandia dostanie się.

Beznickowy

Ja jestem za Hiszpanią.

mysza_007

a ja za Polską:P

a poważnie to wali mnie kto wygra , ale ze względu na rewelacyjna postawe Podolskiego w meczu z Polską to jestem za Podolskim:P…niech chłopak sobie wygra te mistrzostwo

BigGiantHead

Wolałbym, żeby wygrała Hiszpania, ale wygrają Niemcy.

Tomassh

na Niemców już patrzec nie mogę! :/ HISZPANIA!!!

opatrznik

Mam nadzieje ze Hiszpania wygra z Niemcami minimum 2 bramkami :)

mysza_007

ta:P kumam czacze , rozkminiam baze i jarze broche:P….co do uderzania w puchara to na dzisiaj starczy:P

co do meczu , no cóż wygrała drużyna , która przez całe mistrzostwa prezentowała najrówniejszą do tego wysoką formę…..pilka ma to do siebie , ze rzadko jest tak sprawiedliwie (w sensie ci najlepsi czyli oni musza wygrac), ale obiektywnie patrzac to wygrali jednak najlepsi…….Polska zajęła ostatnie miejsce w grupie i ja mam mało powodów do radości….dla mnie mogliby to nawet wygrac Turcy albo Ruscy , jak juz Polska odpadła….życzyłem tylko Podolskiemu tych 2 bramek zeby tego krola strzelcow mial……..

mysza_007

heh….ja mam normalnie 100% lekarstwo na kaca : litr zimnej coca-coli i lufa jakiegoś zielska:P…po takim zabiegu mi wszystko od razu przechodzi……tylko bez przesady z tym zielskiem…buch albo 2 zeby sie za mocno nie zapruć – no chyba ze ktoś chce :P……..

Proszę czekać…