HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

KINOGRAJ 20
Beznickowy

Jak Wam poszło po pierwszym etapie? Ja z komedii zdobyłem 40 pkt. Zawaliłem dwa pytania, a mianowicie nie wiedziałem kim z zawodu jest Michael Dorsey, bohater filmu Tootsie i nie mogłem do jakiegoś polskiego filmu cytatu przyporządkować. Pytania w sumie proste były, ale obawiam się musicali…

Anonimowy

ja na poczatku zdobyłem 45 punktów, a pozniej zagrałem jeszcze raz i zdibyłem 50

Beznickowy

> wolfie o 2008-07-02 10:11:44 napisał:
>
> ja na poczatku zdobyłem 45 punktów, a pozniej zagrałem jeszcze raz i zdibyłem 50

A to te same pytania były? Kurczę, też tak zrobię w takim razie :)

Solarie

Ja tylko 42 punkty… Ale to i tak dobrze. Jeszcze spróbuję to poprawić.

Anonimowy

to słabo centralny ja robie 50 w 1:08

Anonimowy

Kurcze , fajnie by było wygrac tego fordzika ;-)

Czechu

chyba nie da rade zejść poniżej minuty zrobiłem te quiz w 45 sekund a wyskoczyło mi ze w minute:)

Anonimowy

> Czechu o 2008-07-02 18:15:40 napisał:
>
> chyba nie da rade zejść poniżej minuty zrobiłem te quiz w 45 sekund a
> wyskoczyło mi ze w minute:)

tez to zauważyłem

Ronaldinho

47 pkt w dwie minuty (pierwszy raz), ale trochę czasu uleciało mi na początku, bo musiałem zajarzyć, że klikam myszką na odpowiedź a potem 'ODP'.

Beznickowy

Powiem Wam tak. Głupi ten quiz. Jest prosty w sumie. Chyba już w to grać nie będę. Ten konkurs ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby internautów.

justangel

jak dla mnie straszne gów… ten cały konkurs.
po pierwsze jest problem z wyświetleniem strony. W zeszłym roku były nieraz problemy ale to co jest w tej chwili to jest śmiech na sali.
a po drugie najlepsze czasy osiągają osoby które znają sposób by oszukać system (robią tak aby ich czasy były odczytane jako dużo krótsze) Tak więc uczciwa osoba ma szansę popcorn wygrać i tyle…

Beznickowy

Zgadzam się. Lipa i tyle. Nie chce mi się już w to bawić :D Pytania łatwe i w ogóle konkurs nastawiony na komercję, bo w końcu kasa na nagrody musi się zwrócić.

Anonimowy

widzieliscie ranking globalny gry, ktos odpowiedział poprawnie w 10 sekund na 10 pytan , kurcze przeciez to fizycznie nie jest mozliwe,
czuje sie oszukany i koncze w to grac.

homerowa

pewnie ktos przeszedl zabezpieczenia i nabil sobie najmniejsza mozliwosc czasu

justangel

tak jak pisałam wcześniej już w ubiegłym roku co sprytniejsi poobchodzili system i jakiś cudem nabili sobie świetne czasy. Mojego czasu w tym roku na ten lipny quiz szkoda

mariika

Mam wrażenie, że zbyt poważnie do tego podchodzicie. Przecież chodzi tylko o dobra zabawę. Ja gram i jak dla mnie wszystko jest ok. Więcej dystansu! ;)

kocham_kino

Moim zdaniem jest to strata czasu i oszustwo, owszem jest to zabawa, ale ja przynajmniej chcialabym pomimo zabawy jednak cos wygrac, odpowiedzialam na 10 pytan w ciagu 40 sekund, a i tak naliczylo mi minute. Tempo czytania i zaznaczania bylo ogromne, nawet nie czytalam pytan w calosci tylko wylapywalam co wazniejsze slowa. Wchodze sobie na ranking i co tam widze? uzytkownicy maja po 60 pkt i czas 10 sekund, czyli zrobili test i odgadli haslo bonusowe w 10 sekund – NONSENS i oczywiscie organizatorzy nic z tym nie robia bo przeciez to jest "mozliwe" do zrobienia

middam

Cóż – nie widziałem jeszcze chyba żadnego konkursy opartego na javie/flashu w którym by ktoś nie oszukiwał (w wielu różnych grach pojawiały się często wyśrubowane wyniki). Te 10 sekund to rzeczywiście jest niezły przekręt – napisałem list do organizatorów dopytując sie czy technicznie możliwe jest nabicie takiego czasu. W odpowiedzi dostałe, że mają się tym zająć i będą sprawdzać (choć nie bardzo widzę jak niby mieli by to sprawdzić).

mariika

Wiadomo, że w takich konkursach zawsze zdażają sie jakiś problemy – raz większe, raz mniejsze – tu akurat pojawiły się dość spore, ale to dopiero początek i miejmy nadzieję, że szybko się z tym uporają i później będzie juz tylko lepiej. Poza tym nagrody, które oferują na pewno rekompensują te niedociągnięcia. Ja będę grała dalej i mam nadzieję, że wygram forda;) Powodzenia wszystkim!

justangel

> mariika o 2008-07-08 14:53:30 napisał:
>
> Wiadomo, że w takich konkursach zawsze zdażają sie jakiś problemy – raz
> większe, raz mniejsze – tu akurat pojawiły się dość spore, ale to dopiero
> początek
Sorki ale to nie początek to druga edycja. Mieli rok żeby się czegoś nauczyć i nic….

> i miejmy nadzieję, że szybko się z tym uporają i później będzie
> juz tylko lepiej. Poza tym nagrody, które oferują na pewno rekompensują te
> niedociągnięcia.
Jakie nagrody? Popcorn??? Śmiechu warta żałosne nagródki nie warte marnowania takiej ilości czasu. Poza tym z zeszłego roku te nagrody na ostatnich poziomach jakościowo tak kiepskie, że szkoda słów. Odtwarzacz mp3 który sie rozleciał, z najtańszych części jakie można dostać w Chinach

>Ja będę grała dalej i mam nadzieję, że wygram forda;)
> Powodzenia wszystkim!
Powodzenia dla Ciebie, ja tam wolę zagrać w Totka;)

Solarie

ha wygrałam nagrodę xD Chyba colę, ale nie wiem xP

Proszę czekać…