FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

co z plakatami? 17
jacks

czemu nie można dodawać plakatów? przy dodawaniu treści w ogóle nie ma zakładki "plakat"…

Hsi_Nao

Czytaj forum weryfikatorów…

“Jako, że szykuje się mała techniczna zmiana (nie widoczna dla
normalnego użytkownika) co do przechowywania plakatów prosiłbym o ich
zweryfikowanie (tymczasowo zablokowałem dodawanie nowych).

Pozdrawiam.


Grzegorz Derebecki"

jacks

> Hsi Nao o 2009-01-06 23:39 napisał:
> Czytaj forum weryfikatorów…
>
> "Jako, że szykuje się mała techniczna zmiana (nie widoczna dla
> normalnego użytkownika) co do przechowywania plakatów prosiłbym o ich
> zweryfikowanie (tymczasowo zablokowałem dodawanie nowych).
>
> Pozdrawiam.
>
> —
> Grzegorz Derebecki"

zapisalem sie na nowo na grupe bo wlasnie przestalem dostawac maile z grupy stad moja niewiedza, normalnie bym przeczytal. dzieki za info.

Grzegorz_Derebecki

> jacks o 2009-01-06 23:25 napisał:
> czemu nie można dodawać plakatów? przy dodawaniu treści w ogóle nie ma zakładki
> "plakat"…

Już można dodawać plakaty.

Bluejohn_26

Nie wyświetlają mi się nowo dodane plakaty – chodzi tylko o te dodane w dniu dzisiejszym. Stąd moje pytanie, czy to tylko u mnie, czy też jest to szerszy problem?

Beznickowy

Nie wyświetlają się nowo dodane pliki graficzne. Info do Grześka poszło.

Bluejohn_26

Aha. Czyli to nie tylko u mnie. Dzięki za info.

Grzegorz_Derebecki

Poprawione :)

Kristo

Chyba nie do końca. U mnie nie wyświetlają się nowo dodane plakaty na stronie filmu. Np.:
http://fdb.pl/film/74002-natalia/plakaty

Grzegorz_Derebecki

Może teraz :)

Kristo

Jest OK :)

Anonimowy

Zatwierdzono portret dla Maksa Lindera (kilka dni temu, dokładnie nie pamiętam), ale w dalszym ciągu się on nie wyświetla. Czy od zatwierdzenia musi minąć jakiś czas?

Grzegorz_Derebecki

Nie jest oznaczony jako "główny" trzeba by zglosić poprawkę by stał się głównm :)

Anonimowy

Myślałam, że to dotyczy tylko plakatów filmowych, tym bardziej, że w poradniku o portretach jest informacja, że do każdej osoby można dodać tylko jeden portret.

Grzegorz_Derebecki

należało by to faktycznie zmienić ale na razie jest tam opcja "główny" i trzeba ją zaznaczać.

Anonimowy

Czyli teraz powinnam jeszcze raz dodać ten portret?

Jankes

NIE, powinieneś wejść w aktora i tam masz opcje ZMIEŃ, zmieniasz i odhaczasz tam główny i dodajesz zmianę.

Proszę czekać…