Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Kiler - obsada amerykańskiego filmu 8
Anonimowy

Pewnie nie wiele osób pamiętam, ale parę miesięcy po polskiej premierze i sukcesie filmu Kiler, amerykanie kupili scenariusz Kilera w celu zekranizowania własnej wersji, lata płyną a filmu nadal nie ma, pewnie gdzieś na jakiejś półce świetny scenariusz Kilera się kurzy, cóż szkoda, ale może jakiś wielki producent z USA czyta fdb, wiec postanowiłem ułatwić dla niego zadanie i skompletować obsadę amerykańskiej wersji:

Kiler(Cezary Pazura)

Gdy amerykanie kupowali scenariusz mówiło się o Jimie Carreyu i uważam ze byłby to świetny wybór.

Uznałem jednak ze Jim jest chyba już troche za stary do roli Kilera, chociaż w sumie nadal młodo wygląda, ale pomyślałem ze do Natalie będzie lepszy Ryan Reynolds, co prawda Rayan niezbyt przypomina taksówkarza nieudacznika , ale za to ma sporo komediowego talentu, mniej nachalnego niż Carrey, wiec może by się sprawdził w tej roli.

Ryan Reynolds


Komisarz Ryba (Jerzy Stuhr)

Tu mam problem , być może pasowałby Tommy Lee Jones, ale on tak często kogoś ściga w swoich filmach ze zrobiło się już to nudne


Siara (Janusz Rewiński)

Tu bezdyskusyjnie pasuje James Gandolfini


Ferdynand Lipski (Jan Englert)

Tu widziałbym Richarda Gere, ale nie jestem do końca pewien.


Gabrysia Siarzewska (Katarzyna Figura)

Bezdyskusyjnie pasuje Pamela Anderson


Ewa Szańska (Małgorzata Kożuchowska)

Natalie Portman, jestem przekonany ze świetnie zagrałaby młodą ambitną dziennikarkę, nie jestem tylko do końca pewien czy pasuje do Carreya, ale póki nie ma lepszych propozycji dodaje ją.


Mieczysław Klonisz, dyrektor więzienia (Marek Kondrat)

George Clooney


Wąski (Krzysztof Kiersznowski)

Peter Stormare


Aktor na lotnisku (Olaf Lubaszenko)

Tu widziałbym jakąś dużą gwiazdę jak np: Brad Pitt


Kudłaty (Sławomir Sulej)

brak zdjęcia na fdb

tu mysle ze świetny byłby Ray liotta

a tu link do fotki, tak własnie widziałbym Raya w roli kudłatego: http://gfx1.fdb.pl/1912


Pomożecie skompletować brakujące osoby?, a może macie własne typy lepsze od moich.

Camil21

Do roli Wąskiego dał bym Harvey Keitela a jako Ewe obsadziłbym Ume Thurman

Solarie

Uma Thurman jest już za stara :P
Ja dałabym na Ewe może… Reese Witherspoon?

Maciek_Przybyszewski

Ja w roli Ryby widziałbym Roberta de Niro, a jako Wąskiego Sean’a Penn’a, w roli Klonisza George’a Clooney’a, co do Szanskiej to Cameron Diaz (choć jej nie lubię)

Anonimowy

George Clooney w roli gapowatego dyrektora więzienia to świetny typ, George umie zagrać z dystansem, co pokazał choćby w filmach braci Cohen, dodaje go do obsady.

Co do pozostałych propozycji to jednak nie pasują mi zbyt bardzo, wiec poczekam na lepsze :)

Maciek_Przybyszewski

A może Wąskiego mógłby zagrać Peter Stormare ??

Anonimowy

Niezła propozycja , dodaje Petera do obsady, ma on zacięcie komediowe, które choćby pokazał w Armageddonie i myślę ze mógłby sie sprawdzić w roli Wąskiego.

Dodałem również Natalie Portman, chociaż wciąż czekam na inne pomysły.
Edit: Dodałem tez Rayana Reynoldsa do roli Kilera, nie wiem do końca czy to najlepszy pomysł, ale zawsze będzie można wrócić do Jima.

Bert

Kupują pewnie te scenariusze na kopy, a co setny-tysięczny ma szansę na zaistnienie. Jednakże Kolega się pomęczył, nie przeczę, nawet ciekawie to wygląda. Teraz trzeba przekonać producentów z Hollywood. Ba….

credo

Najbardziej mi pasuje Clooney jako dyrektor więzienie. Ach jakbym chciał zobaczyć jak on tłumaczy bydowe solniczki

Proszę czekać…