Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Fenomen Janka Wieczorkowskiego.. 11
iza8

Ale się zrobił szał na punkcie tego aktora. Siedzę tu na czacie… i co i rusz jakaś reklama z filmem, gdzie gra
główną rolę…mam na myśli Demakijaż, który niebawem wchodzi do kin… i "Nigdy nie mów nigdy"/gdzie gra w duecie z Anną Dereszowską/ , który jak czytam z billboardu jest grany od zeszłego piątku… co myślicie? Sprawdza się jako aktor pierwszoplanowy?

dannyXXX

Nie trawie tego typka jako aktora.

Trophy

Też nie za bardzo rozumiem o co tyle zamieszania. Grał se w "Klanie" o ile dobrze pamiętam i w pewnym momencie coś wybuchło i stał się "ciachem". Nie przepadam za nim jako aktorem. Wolę Marcina Dorocińskiego.

Scarlett666

Nawet nie zauważyłam tego 'fenomenu'. Zresztą, i tak zniknie. Jakieś 2-3 lata temu był szał na Zakościelnego, a gdzie on jest teraz? Albo Małaszyński (chociaż, on jeszcze gra, ale już tak nie jest wszędzie reklamowany). I jeszcze na stu innych aktorów ; ).

Maciek_Przybyszewski

Odkurzone "ciacho" czy też 'fenomen' jak dla mnie lekko spleśniałe. Wieczorkowski ot wg mnie aktor serialowy. Widziałem go po raz pierwszy w "Pokoju 107" i może oprócz "U Pana Boga za piecem" nic znaczącego nie zrobił. Dla mnie to żaden fenomen. Zakościelny się wypalił, Cypriański nie wypalił, a Małaszyński poszedł grać "poważne" role. Producenci próbują chyba na siłę kreować nową gwiazdę lekkiego polskiego kina.

mysza_007

a ja Wieczorkowskiego kojarzę tylko z odcinka "mamy cie" – warszawa padła ;p………
chciałem linka zapodać ale usunęli z utube – szkoda bo dobre było…….

Trophy

> mysza_007 o 2009-11-16 00:41 napisał:
> a ja Wieczorkowskiego kojarzę tylko z odcinka "mamy cie" – warszawa padła
> ;p………
> chciałem linka zapodać ale usunęli z utube – szkoda bo dobre było…….

Faktycznie, to była świetna rola :D
Jeszcze jak skrupulatnie piwo popijał.

Jana

Jak dla mnie ani "ciacho" (nie mój typ), a z pewnością nie fenomen:)!
Parę filmów ma na swym koncie, ale jakoś szczególnie się do tej pory nie wyróżnił! Dwóch ostatnich pierwszoplanowych ról nie widzialam, więc nie będę przesądzać.
Takie "fenomeny" trafiają się, lecz zwylke bywają to wylansowane gwiazdy jednego sezonu, które pojawiaja się i znikają niczym kometa:)!

marcin_marcinek

może i aktor z niego średni ale jest wulgarnym chamem

wolfff

Jak dla mnie to on nie jest zadnym wybitnym aktorem. Jakim zapleczem aktorskim moze sie on pochwalic? Jest on jedynie idealna partia na idola nastolatek. Z tego co wiem gral jedynie w Klanie i Czasie Honoru…

Maja1985

> marcin_marcinek o 2011-06-15 19:11 napisał:
> może i aktor z niego średni ale jest wulgarnym chamem
zgadzam się z tobą ,gentlemanem to on nie jest

mysza_007

wieczorkowski zalozyl 2 konta i daje minusy ;p

Proszę czekać…