HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Co zrobić żeby nie pić??? 18
srebrny

No wiec tak od 5 dni jestem sam w mieszkaniu kobieta wyjechała na szkolenie juz pierwszego dnia zakupilemn kilka piw i prawie caly dzien spedzilem pijac i ogladajac piwa no i tak sie jakos stalo ze od tamtej pory kazdy moj dzien zaczyna sie od piwka przez cale dni8e siedze pije i ogladam filmy (oczywioscie za kobitka tesknie hehe) tylko wystapil jeden maly problemn koncza mi sie filmy a kobiety nie bedzie jeszcze przez 2 tygodnie i co zrobic? wszyscy znajomi wyjechali na wakacje.My(czytaj ja +moja kobieta wyjedziemy dopiero gdy Ona wroci ze szkolenia) bralk kobiety brak znajomych i wychodzi na to ze pije z monitorem w momencie gdy to pisze tez jestem po kilkunastuy piwach i juz niewiem con powiedziec wiec walne TRALALALALA

leprechan

pic wiecej :D? [joke]

Ronaldinho

Co zrobić żeby nie pić?? Napij się wódki, puścisz pawia, potem zaśnij. Obudzisz i będziesz się tak czuł, że będziesz bał się spojrzeć na alkohol.

dzorcz

Prop. odwiedzic wypozyczalnie dvd,ewentualnie pozadnie zasssssysac z p2p,zaopatrzyc sie w jakies "ziola lecznicze" wtedy nawet najgorszy film dostaje ocene o 3 pkt lepsza:P
pzd

majron

DE-NA-TURAT! DE-NA-TURAT! :)

leprechan

2 jabole i nie spojrzysz przez jakis czas na piwo :p

majron

a tam 2 jabole wszystko ponizej 3 litrow wodki nie wchodzi w gre :P

srebrny

Narazie po 9 piwach w ciagu calego dnai uderzam na Krakowski rynek i zamierzam sie dobrze bawic jeszcze nie gdzie dookladnie ale napewno bedzie dobrze

k4c5er

Wiem … :P

Zacznij oglądac mode na sukces : :D słyszałem że to pomaga pozdro

the_foe

> k4c5er o 2006-07-14 22:59:30 napisał:
>
> Wiem … :P
> Zacznij oglądac mode na sukces : :D słyszałem że to pomaga pozdro

lepszy jest "statek milosci" – odechciewa sie wszystkiego, a czujesz sie jakbys wypil 2 litry denaturatu.

Tytus

Zamiast picia można jeść…

srebrny

Przestale,m pic hehe kobieta wrocila co innego mi w glowie teraz

Tytus

No jasna sprawa!
Wróciła i Ci gotuje!!!

Bert

Pytanie godne Hamleta, zresztą związane jakoś z oglądaniem filmów w domu – przy piwku,wódeczce albo bezalkoholowo. Ja tam oddzielam przyjemności, bo co po oglądaniu,gdy film się urywa dosłownie i w przenośni? A ogólnie stara rada,do picia trzeba mieć głowę i rozum, a to przychodzi z wiekiem, o czym przekonałem się na osobistych przykładach. Jakieś pawie, kace, kliny? To już mnie dawno nie dotyczy, kwestia wprawy. Zdarzają się tzw. moralniaki, lecz to trochę inna historia.

Anonimowy

Hahaha.
Ciekawe jak to się skończyło.

ZSGifMan

> mania19 o 2018-10-24 06:05 napisał:
> Hahaha.
> Ciekawe jak to się skończyło.

Po tylu latach tego picia to jak nic odwykiem i może nawet rozwodem :P

Chemas

> srebrny o 2006-07-14 20:14 napisał:
> No wiec tak od 5 dni jestem sam w mieszkaniu kobieta wyjechała na szkolenie juz
> pierwszego dnia zakupilemn kilka piw i prawie caly dzien spedzilem pijac i
> ogladajac piwa no i tak sie jakos stalo ze od tamtej pory kazdy moj dzien
> zaczyna sie od piwka przez cale dni8e siedze pije i ogladam filmy (oczywioscie
> za kobitka tesknie hehe) tylko wystapil jeden maly problemn koncza mi sie filmy
> a kobiety nie bedzie jeszcze przez 2 tygodnie i co zrobic? wszyscy znajomi
> wyjechali na wakacje.My(czytaj ja +moja kobieta wyjedziemy dopiero gdy Ona wroci
> ze szkolenia) bralk kobiety brak znajomych i wychodzi na to ze pije z monitorem
> w momencie gdy to pisze tez jestem po kilkunastuy piwach i juz niewiem con
> powiedziec wiec walne TRALALALALA

Temat stary, ale ponieważ został odświeżony, to i ja się wpiszę.
Odpowiedź na pytanie co zrobić, żeby nie pić jest tylko jedna:
NIE PIĆ

Adrenochrom

Żeby nie pić trzeba ćpać, gdyż świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia. Sam dużo nie piję, gdzieś tak od 2 do 4 piw codziennie.

ZSGifMan

> Adrenochrom napisał: …świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia…

Święta racja!
To co się wyprawia i jak ludziom wali na dekiel, to nic tylko pić i ćpać oraz modlić się żarliwie codziennie o kometę na kolizyjnym! ;p

Proszę czekać…