KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Brak dźwięku w tylnych głośnikach samsung ht-c555 9
Berike

Witam, mam kino domowe samsung ht-c555 i jak puszczam muzykę z ipoda, czy oglądam film przez usb czy w ogóle puszczam coś na sprzęcie to dźwięk pokazuje się tylko w przednim prawym i lewym głośniku, suboofer, centralny i tylne milczą mimo iż autokonfiguracja przebiegła prawidłowo na wszystkie głośniki. Jak ustawić aby dźwięk leciał z całego zestawu?

Z góry dzięki za pomoc!

majak01

Włącz film DVD z dźwiękiem 5.1 i jak działa to znaczy, że wszystko jest ok.

Berike

Ok, ale chodzi mio to czy można dzwięk inny niż 5.1 puścić na wszystkie głośnikii jeśli tak to jak?
U znajomego przy innym kinie domowym jest taka możliwość tzn. Najzwyklejszą mp3 można nadać na komplet głośników.

ferhin2

szukaj opcji Pro Logic II, czasem oznaczaną PLII

Berike

Owszem mam taką opcję ale jak nacisnę guzik na pilocie niestety ale kompletnie nic się nie dzieje. Nic się nie przełącza a na ekranie nie ma żadnego komunikatu o trybie działania. Na pilocie podświetla mi się tylko guzik DVD Recovery/TV i nic poza tym się nie dzieje.

Maciek_Przybyszewski

Spróbuj wybrać opcję Matrix zamiast PLII

Berike

Tak, ale opcja matrix jest jedna z opcji dostępnych po wciśnięciu guzika PLII a jak już wcisne ten guzik to sprawa wygląda jak dwa posty wyżej

Maciek_Przybyszewski

Hmmm ja mam Samsunga THX25 i nie mam żadnego problemu z odtwarzaniem muzy (audio czy mp3) z płyt czy film z usb. Może to kwestia wadliwego sprzętu (oprogramowania)?

Berike

Moge słuchać muzyki z ipda, usb oglądać filmy DiviX ale chodzi o to że dźwięk jest tylko w przednim prawym i lewym głośniku, nie wiem jak zmienić żeby było słychać dźwięk na wszystkich głośnikach? Przycisk PLII nie wprowadza żadnych zmian po jego naciśnięciu.

Jest to dziwne. O w starym kinie domowym mogłem bez problemu przestawić dźwięk na wszystkie głośniki:/

Maciek_Przybyszewski

pierwsze pytanie do ilu wejść audio input podłączasz iPoda?

Proszę czekać…