HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Czy kosmici istnieją? 11
Abraham_Van_Helsing

Ja wierzę a wy?

miodzik

No jak tu nie wierzyć skoro nawet na naszym forum są obecni i to w niejednym wątku :)

Beznickowy

> miodzik o 2011-05-28 19:25 napisał:
> No jak tu nie wierzyć skoro nawet na naszym forum są obecni i to w niejednym
> wątku :)

Zapowiada się kolejny hit-komentarz na naszym forum xD

Trophy

Dokładnie. Chyba nigdy mi się nie znudzi czytanie Was. :)

darianna6663

Pochodzę z Wenus więc siłą rzeczy jestem kosmitką he he :)

simian_raticus

Kosmitów i wampirów nie ma . . .

mysza_007

yyyy..no nie chce komus wmawiac ze kosmici istnieja bo nie wiem, ale jest tyle gwiazd we wszechświecie, że z rachunku prawdopodobienstwa, nawet znajac tylko przyblizona ilosc mozna policzyc, ze takie planety jak ziemia muszą po prostu istniec, co za tym idzie – kosmici musza istniec (no tez trzeba miec pod uwaga, że owi kosmici to moga byc jakies kosmiczne malpy ktore za iles lat ewoluluja dopiero, badz, że juz jakas kosmiczna cywilizacja istniala ale zniszczyl ja jakis kataklizm…..czas jaki znamy i potrafimy opisac to kosmiczne pierdniecie(tzw cichacz))…inna sprawa czy kiedykolwiek nawiazemy kontakt- w to akurat WATPIĘ…nigdy na nikogo nie natrafimy, nawet jeśli istnieje w chuj zaawansowanych cywilizacji….;D..no po prostu nie bedzie sie dalo tramwajem podjechac

mysza_007

po prostu jest bardziej prawdopodobne, że istniały/istnieją/beda istaniały zaawansowane cywilizacje, niz to, że akurat 2 cywilizacje się rozwiną w tym samym czasie w na tyle bliskiej odleglosci, że nawiążą kontakt

Wampirzyca

Wampirów nie ma? a ja to co. Co do kosmitów to może ktoś z nas jest…
sprawdzcie to ;)

Anonimowy

> Abraham_Van_Helsing o 2011-05-28 20:24 napisał:
> Ja wierzę a wy?

Ludzkość nie jest aż tak wyjątkowa by istnieć sama we Wszechświecie więc wierzę w kosmitów.

ZSGifMan

Nie dość, że istnieją, to jeszcze przylatują na Ziemię by znęcać się nad nami i prowadzić te swoje dziwne badania/eksperymenty na ludziach ;D

Proszę czekać…