KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Odtwarzacz dvd jako stacja mediów? 6
pole_

Witam,

Planuję zmienić sposób korzystania z mediów w moim zestawie domowym.

Chciałbym do TV lcd i zestawu audio zamiast komputera podłączyć odtwarzacz dvd + dysk zewnętrzny. Chciałbym, żeby taki odtwarzacz dał radę obsłużyć min. filmy w formacie divx (oczywiście z napisami) i mp3.

Da się takie cudo znaleźć? Jeżeli tak, to czy ktoś obeznany w temacie mógłby mi coś polecić?

Cena max do 1000 (ale oczywiście nie chciałbym niepotrzebnie przepłacać)

z góry dzięki!

ferhin2

potrzebny Ci odtwarzacz DVD z USB lub Blu-Ray + dysk zewnętrzny.

DVD z wszystkimi formatami kosztuje do 250zł

Blu-Ray od ok 300zł w górę

Dysk zaleznie od pojemności 150zł w górę.

pole_

Dysk zewnętrzny mam WD 1gb z zewnętrznym zasilaniem. Skoro jest szansa, że taki zestaw zadziała to poszukam dobrej jakości dvd z wszystkimi formatami…

Jakieś podpowiedzi, na które modele warto zwrócic uwagę?

ferhin2

Odtwarzacz DVD LG DVX689H

nie najtańszy ale dobry

tpol1

W odtawarzacz DVD nie warto inwestować, szkoda kasy – polecam Blu-Ray LG lub jakikolwiek inny z obsługą DLNA – oprócz obsługi dysków twardych i pamięci flash, daje w przyszłości możliwość wpięcia go do sieci domowej i Internetu. Ja od dwóch lat użytkuję BD LG 370, a od ponad roku mam NAS’a (dla niezorientowanych: dysk sieciowy), wszystko spięte przez router – FullHD śmiga jak złoto :-)

kazikowa

zawsze można zakupić jakieś kino domowe które ma wzmacniacz i dvd wbudowane Np. LG w takich zestawach daje pełnoprawne smart tv.

Proszę czekać…