FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

wracamy do najlepszego tematu nagrody 87
Asmodeusz

kiedy można spodziewać się nagród za czerwiec, czekamy do końca roku czy nastawić się na oglądanie przed mikołajem

jacks

Czy do mnie była przygotowywana jakaś paczuszka? W sumie zauważyłem, że sporo nagród mi się należy, ale nic nie dostałem od dłuższego czasu.

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

ja dostałam niedawno zaległe nagrody za marzec, kwiecień, maj – za czerwiec pewnie przyślą w następnej przesyłce :)

Grzegorz_Derebecki

Zgłoś się na info@xan.pl jeżeli nie dostałeś czegoś (poza czerwcem). Najlepiej napisz czego nie dostałeś za co i za jaki miesiąc :)

A_Biel

Czyli, że już wszystko zostało wysłane? Bo ja też nic nie dostałam :(

Lamper

Ja też już dostałem ładną paczuszkę z miłym upominkiem. Dzięki

jacks

Dzięki, jestem już w kontakcie z Anitą :)

Kristo

Niesamowite!
Nie wiem jak Wy, ale ja dostałem za dodawanie nagrodę za czerwiec ’13 – dzisiaj 22.07.2013 r.

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

ja też dzisiaj dostałam nagrody za czerwiec 2013 :)

Beznickowy

> Agnieszka_Chmielewska_Mulka o 2013-07-22 17:34 napisał:
> ja też dzisiaj dostałam nagrody za czerwiec 2013 :)

Dzięki za info, bo do mnie awizo dzisiaj przyszło i zastanawiałem się, co to może być :D

Movieman

Dlaczego tak ciężko o jakiegokolwiek kontakt z osobami z redakcji fdb? Dlaczego nie ma żadnego potwierdzenia czy otrzymało się maila z danymi.

W piątek dostałem takie info:
"wydaje mi się, że nieszczególnie jesteś zainteresowany nagrodami filmowymi (nie dostaję Twoich list), a jesteś aktywnym użytkownikiem."

Od razu w pierwszy dzień nowego miesiąca wysyłam swoje dane adresowe i listę z filmami. Dodatkowo zdarza mi się dopisywać, że proszę o potwierdzenie. Ale nic, null, zero jakiegokolwiek odzewu. Zresztą na te piątkowego maila już też odpowiedzi nie dostałem żadnej (tak wiem był weekend).

Asmodeusz

Tak to zwykle bywa, że jak serwis zaczyna to redakcji zależy na urzytkownikach, którzy go budują, a jak ma już ugruntowaną pozycję to ma się już ich w nosie

Czejen71

Dzisiaj dostałem filmy za lipiec, sierpień i wrzesień – dzięki, ale potwierdzenie otrzymania maila z listą byłoby bardzo miłe. Pozdrowienia dla Anity.

Asmodeusz

A jest jakaś możliwosc wymiany nagród z proponowanych na inne bo ma juz sporo filmów, których nigdy nie chciałem i po co mi kolejne

Beznickowy

Myślę derik, że problemu z wymianą nie będzie. Ja często przy tworzeniu list zaznaczam, których nie chcę, bo mam już je i jeszcze nie trafiło mi się, żebym dostał jakiegoś dubla. Pisz na info@fdb.pl.

Asmodeusz

dobra to rozumiemiem, ale bardziej chodziło mi o wymiane filmu na inny nie będący na liśćie, bo cześto gęsto poprostu żadem mi nie pasuje

Beznickowy

W takich przypadkach kiedyś była możliwość przenoszenia nagród na kolejny miesiąc, więc myślę, że wszystko jest do obgadania z górą :)

Bluejohn_26

Kiedy pojawi się lista nagród za grudzień?

Grzegorz_Derebecki

na dniach :)

Czejen71

Film nr. 4 za styczeń – "Przetrwanie", czy ktoś wie, o co biega???

Spinnaker

> Czejen71 o 2014-01-15 10:37 napisał:
> Film nr. 4 za grudzień – "Przetrwanie", czy ktoś wie, o co biega???

Chyba za styczeń, a poza tym, pewnie chodzi o film z 2011 roku z Liamem Neesonem…

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

Kiedy zostaną wysłane nagrody za październik, listopad i grudzień ?? Czekam, czekam…

Bluejohn_26

Kiedy można się spodziewać zaległych nagród z ostatnich kilku miesięcy? Od postu Agnieszki minęły blisko 2 miesiące, a nagród jak nie było tak nie ma.

Beznickowy

Za październik, listopad i grudzień już chyba dawno przyszły. Zalegają chyba tylko lutowe i może styczniowe.

Wodnica79

> Beznickowy o 2014-03-12 13:06 napisał:
> Za październik, listopad i grudzień już chyba dawno przyszły. Zalegają chyba
> tylko lutowe i może styczniowe.

"Może styczniowe" – moja na pewno :P

Bluejohn_26

Ja za grudzień nie dostałem. Do tego dochodzi styczeń i luty, dlatego się upominam.

Spinnaker

> Wodnica79 o 2014-03-12 13:48 napisał:
> "Może styczniowe" – moja na pewno :P

+1

Grzegorz_Derebecki

Dopilnuje by przesylki zostaly niebawem wyslane :)

Grzegorz_Derebecki

Nagrody zostały wczoraj wysłane Styczen, luty (marcowe jeszcze chyba nie wszystkie).

Wodnica79

> Grzegorz_Derebecki o 2014-04-10 09:47 napisał:
> Nagrody zostały wczoraj wysłane Styczen, luty (marcowe jeszcze chyba nie
> wszystkie).
>

Faktycznie, ja już dostałam w kwietniu nagrodę za styczeń – thx!

Asmodeusz

faktycznie przyszły, może nie to co chciałem ale zawsze cos

Bluejohn_26

Też dostałem. Niestety bez nagrody marcowej, a biorąc pod uwagę czas nadania była okazja by wysłać wszystkie. Z drugiej strony może dzięki temu, że mam jedną zaległą szybciej dotrze do mnie nagroda za kolejny miesiąc.

Beznickowy

No już niedługo nie będzie trzeba czekać na listonosza, bo pojawią się dodatkowe formy wynagradzania za reputację ;)

Grzegorz_Derebecki

> Bluejohn_26 o 2014-04-27 21:19 napisał:
> Też dostałem. Niestety bez nagrody marcowej, a biorąc pod uwagę czas nadania
> była okazja by wysłać wszystkie. Z drugiej strony może dzięki temu, że mam jedną
> zaległą szybciej dotrze do mnie nagroda za kolejny miesiąc.

Nagrody były troche wcześniej spakowane niż nadane stąd brak nagród z marca.

Postaramy się je wysłać jak najszybciej.

Movieman

Odpisuje ktoś jeszcze na maile w sprawie nagród?

Grzegorz_Derebecki

> Movieman o 2014-05-08 20:58 napisał:
> Odpisuje ktoś jeszcze na maile w sprawie nagród?

A na jaki adres wysłałeś maila? I kiedy dokładnie?

Przeglądałem maile i ostatni mail od Ciebie mam z 14 stycznia :)

Spinnaker

> Beznickowy o 2014-04-27 22:10 napisał:
> No już niedługo nie będzie trzeba czekać na listonosza, bo pojawią się dodatkowe
> formy wynagradzania za reputację ;)

Hmmm bilety? kody do oglądania filmów online? strefa VIP na fdb? :)

Asmodeusz

i frytki do tego

Bluejohn_26

Dwa podstawowe pytania: kiedy można się spodziewać nagród za ostatnie 3 miesiące i kiedy pojawi się lista nagród za czerwiec?

Grzegorz_Derebecki

Niedługo :)

Grzegorz_Derebecki

Nagrody wysłane.

Kristo

Dzisiaj otrzymałem zaległe i bieżące nagrody.

Camizi

Listonosz przyniósł nagrodę za czerwiec. Dzięki. :)

Kristo

Mnie tyz

Camizi

Jak to jest z tymi kodami do FL? Będą wysyłane przez fdb? Mailem? : P

Beznickowy

Najprawdopodobniej mailem. Napisałeś na info@fdb.pl, że chcesz kod? Anita ponoć zagląda na skrzynkę po piątym, więc najwcześniej jutro odpisze. Ale Grzesiek wie najlepiej.

Camizi

W mailu z listą nagród zaznaczyłem tylko, ile zdobyłem punktów. Najwyżej wyślę jeszcze jednego, z dodatkową informacją. Chyba że do wieczora ktoś dokładnie wyjaśni, jak to dokładnie wygląda.

Swoją drogą pomysł na nagrody w postaci kodów jest świetny.

EDIT: Kod otrzymałem wczoraj wieczorem w wiadomości prywatnej przez fdb.

Dziękuję. :)

Anonimowy

Dzisiaj otrzymałem nagrodę za styczeń. Dzięki.

Elizabeth_Linton

Również dzisiaj otrzymałam i to tą, którą chciałam najbardziej. Dziękuję.

Anonimowy

Dzisiaj otrzymałem nagrodę za miesiąc marzec. Dzięki.

Proszę czekać…