ŚWIAT TV 85 nowy temat
szukaj Kategorie

Spędzamy 4 godzin dziennie przed telewizorem i tutaj możesz podzielić się swoimi uwagami na temat programów, które lubisz oglądać i podyskutować o wszystkim co związane z TV.

Oddam konto w dobre ręce 9
decepticon

Czekam na propozycje do 16.00 potem podaje hasło i emaila na pewnym filmowym forum (nie tutaj) jako że to FDB więc macie pierwszeństwo.

Grzegorz_Derebecki

Jakie to konto chcesz oddać i dlaczego?

decepticon

To konto tutejsze, o nazwie Decepticon.

decepticon

Te odważni a może podpisze się ten kto tak minusuje ?

Grzegorz_Derebecki

no ale co to za praktyka oddawania konta? Konto jest prywatne każdy może sobie założyć własne :)
Nie chcesz konta to napisz do mnie na maila a skasuje je z serwisu.

decepticon

Ale moje ma 25 tyś punktów i jest dość wartościowe po co zaczynać od początku jak można do 2 gwiazdek, szkoda go likwidować niech ktoś z większą ilością czasu pociągnie dalej, pozdrawiam.

Poza tym i tak ferhin odrzucał każdą moja fotografie portetową więc nie ma sensu dodawać :(

Pozdrawiam. Czas minął wiec za parę minut pojawi się ktoś nowy na moim koncie. Mam nadzieje że nie troll.

jacks

Wolisz oddać konto trollowi niż po prostu zostawić je i nie używać lub żeby Grzesiek je usunął? Ładnie z Tobą…

decepticon

NO ELO NAZYWAM SIĘ HORACY KORSZYK I PRZEJMUJĘ TO KONTO

decepticon

Niestety, Metylku, nie będziesz miał już tego konta w posiadaniu. Swoją drogą beznadziejne to fdb, wracam na filmweb.

naprut0

do Decepta i zbanowanych na fw przez patshita- mam plan jak go obalić, to zawzięty suczek, ale bez niego oleją Was na portalu. Zainteresowani niech piszę na kayoeks@gmail.com

Proszę czekać…