KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Jaką kartę audio PCI wybrać żeby w sprzęcie 5.1 centralka spełniała swoją rolę ? 0
soulfly777kris

Kupiłem prosty zestaw audio 5.1. SPA2602 Po prostu wzmacniacz (super woofer) i cztery kolumny bez jakichkolwiek systemów DTS czy Dolby Pro Logic II. Są w wzmacniaczu wyjścia do komputera na dwa przednie kanały dwa tylne, centralkę i super woofer. Na początku myślałem że wystarczy tak podłączyć kolumny przez wzmacniacz i kino domowe będzie działało ale szybko zrozumiałem że nie bo nie dość że w centralce prawie nie było głosu to cały głos narratora było słychać najgłośniej w lewej kolumnie. Zrozumiałem w tedy że potrzebuje min. procesora DTS do prawidłowego działania centralki no i całego kina. Pomyślałem że nie będę specjalnie kupował nowego zestawu kina domowego z tymi wszystkimi systemami DTS, Dolby Pro Logic II itd. tylko może kupię nową kartę audio PCi do komputera z takim systemem. Jak na razie znalazłem tylko takową z systemem DTS a z Dolby Pro Logic II niestety nie. O to ona Asus Xonar PCI Express 7,1 DSX Zgodność z normami – DirectSound3D GX 2.5, DTS Connect, DTS Neo: PC

http://www.cdiscount.com/informatique/cartes-son/asus-xonar-dsx-pci-express-7-1/f-107820402-xonardsx.html

Moje pytanie czy taka karta wystarczy żeby mój sprzęt działał jak kino domowe a w centralce usłyszę narratora. Chodzi mi o oglądanie filmów prosto z neta.
Z góry dziękuję za pomoc.

Proszę czekać…