HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Do zdobywających nagrody 6
Beznickowy

W ramach rozeznania się, napiszcie, kto z Was chciałby zamieniać nagrody DVD na np. miesięczny abonament iplex plus w platformie internetowej z filmami Iplex.pl?

jacks

Pewnie, że bym chciał :P Albo bilety do kina.

Lamper

Zdecydowanie wolałbym miesięczny abonament jest to świetne rozwiązanie i mi bardzo by odpowiadał.

Quagmire

A wiadomo już o co chodzi z tymi biletami do kina?

Beznickowy

Wybierasz seans i piszesz na info@fdb.pl… Tak sądzę :D

jacks

Ja narazie poprosiłem o bilety na maila, ale nie mam żadnego info zwrotnego więc nie wiem w sumie jak to będzie rozgryzione :P

Anita_Nowakowska

Bilety do kina wybierane są w formie 1:1, wyjątkiem są weryfikatorzy, którzy zakwalifikowali się do wyboru własnego. Film 2D, 3D – nie gra różnicy.

Osoba, która chce film A, ale jeżeli miałaby go nie otrzymać, to woli bilet, robi listę nagród wg priorytetów. W takim przypadku przy zamykaniu* reputacji wyślę maila czy zakwalifikował się na film czy kino. Jeśli ktoś w ogóle nie chce filmu tylko bilet, to sprawa chyba jasna.

Na chwilę obecną najprostszym rozwiązaniem jest… ja będę miała listę osób, które wybrały bilet i 1-2 mc-e czekam na informacje o filmie.
Nie wcześniej niż na 5 dni przed seansem oraz nie później niż 1** wysyłasz maila (z tego samego adresu, na który jest konto na fdb) z poniższymi informacjami:
- nazwa kina (lub url do strony jeżeli nie jest to multikino, helios, cienma city, a kino umożliwia zakup biletów przez internet),
- miejscowość,
- tytuł filmu,
- dzień (data) i godzina seansu,
- rząd/ miejsce lub sugestie (lewa, środek, prawa, góra, środek, dół) (domyślnie wybieram 1. środkowe miejsca, 2. środkowe rzędy → w górę),
- inne: napisy/ dubbing/ 2D/ 3D.

Po zakupie biletu, otrzymasz maila zwrotnego z biletem do wydrukowania.

  • reputacja zamykana jest nie wcześniej niż w 5 dniu miesiąca. Wcześniej nie przeglądam maili z listami nagród. Możemy się umówić, że jeżeli w tytule będzie Reputacja <miesiąc> bilet do kina (dla wyboru tylko biletu). To go otworzę i jak tylko będzie repertuar dla konkretnego dnia, to kupię bilet najszybciej jak to będzie możliwe.
  • jeżeli do np. 5h przed seansem nie dostaniecie biletu drogą mailową, to należy wysłać chociażby sms z info o wysłanym mailu. W odpowiedzi, że dana osoba otrzyma bilet do kina, będą dane kontaktowe. Proszę się podpisać.

Proszę czekać…