KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Kino domowe w zestawie od 2-3 tys. na Wigilie (HK czy DENON?) 4
larra

Witam!

Kiedys, dokładnie rok temu miałam wybrany sprzet, niestety z powodow technicznych nie zostałam posiadaczka wymarzonego sprzetu. Chodziło o promocje na zestaw :

DENON AVR 1612 + Warfedale MOVIESTAR

+ oddzielnie : polecany przez Was LG BD 660 3D

Odpuściłam temat na rok i postanowiłam do niego wrócić. Ale poniewaz rok to mnostwo czasu i duuużo sie pozmienialo w tej kwestii, znów probuje sie zwrocic do Was z zapytaniem i prośbą o pomoc.

Szukam sprzetu w dwoch przedzialach : ok 2 tys i 3 tys. Jesli jest cos fajnego na rynku to jestem w stanie dolozyc. Nie jestem audiofilem, wiec nie wiem czy jest sens, ale wychodze tez z zalozenia że lepiej dołożyc za marke i miec sprzet na wieki. Dlatego myslałam o DENONIE lub HARMAN KARDON. Nic mi jednak nie przychodzi do głowy.

Jestem mocno nie w tamacie na dzien dzisiejszy.

Jedyne co udało mi sie wyszukac i mi podpowiedziano, to w tej wersji drozszej taki oto zestaw:

http://allegro.pl/ha…3745376505.html

Czy faktycznie aż taki dobry? CZy ma dobre parametry? Nie wiem . Moze ktos pomoze ?

Jesli chodzi natomiast o DENONA, to wowczas (czyli rok temu) jedyne co pamietam to to, że wahalam sie miedzy 1312 a 1612. I ustaliłam że definitywnie 1612 bo ma m.in automatyczna korekcje dźwięku, automatyczną korekcję akustyki pomieszczeń itd.

Potem pojawiło się 1713 – jakie roznice od 1612 nie wiem. Wiecie? Ale czy warto odpowiadac na to pytanie to sie w zasadzie zaczynam zastanawiać. Bo teraz jak wchodzilam na allegro to widze ze wszytsko musialo chyba pojsc mocno do przodu, bo w ogole nie ma serii zaczynajacyh sie na 1….tylko od X…

Moze cos z tej serii?

Odtwarzacz BlueRay też juz pewnie w tej cenie jest nowszy i lepszy niż LG BD 660 3D ?

Jestem zagubiona i to mocno. A chcialabym w tydzien podjac decyzje, żeby na Święta zdążyło :)

Prosze o pomocna dłoń . Za co z góry Wam dziekuje.

Wiem żę dużo pytań, ale moze cos komus uda sie wymyśleć. Ja na razie optuje za
HARMAN KARDON BDS 770 BDS770 3D

larra

Dodam, że pokoj w którym ma się znajdować sprzęt jest dwupoziomowy. Sprzęt bedzie w dolnej czesci ze skosem dachowym. Mysle ze razem jakieś 40 m2, tak Pi razy oko. No powiedzmy ze 15 m2 na każdy pokoj.

larra

Ktos mi odradzał kupowanie klocków, czyli "all-in-one". Wiec nie wiem czy moj wybrany zestaw jest wart uwagi. Jednak obstaje ze przy tej marce bedzie OK na wieki. Moze sie myle…

Pobuszowalam tak na mega szybko i jeszcze takie oddzielne elementy poznajdowalam:

1)
http://allegro.pl/de…3780491568.html
DENON AVR X500 + HARMAN KARDON HKTS16

Tylko nic mi nie wiadomo o serii X500. Moja ewolucja w DENONACh skonczyla sie na AVR1713.

2)
DENON AVR-1513 + HARMAN K HKTS 16 WQ

3)
DENON AVR-X500 + HARMAN KARDON HKTS 16 WQ

4)
ONKYO TX-NR525 + HARMAN KARDON HKTS 16 BQ

Co byście wybrali? czy to jest w ogóle warte uwagi?

Obstawalabym jednak przy HK i DENONIE, ale moja ewolucja na temat DENONOW skonczyla sie rok temu na modelu 1712 a teraz widze ze serie zaczynaja sie na X ….I nie wiem czy sie posunelo to od 2012 rooku i jakie sa roznice.

PROSZE PILNIE O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!! :)
bo do Gwiazdki niedaleko a jeszcze musi zdążyć przyjść, a wszyscy wiemy jak działa nasza Poczta :(

dankowa

jak dla mnie denon lepszy, sama mam

larra

> dankowa o 2014-02-10 17:30 napisał:
> jak dla mnie denon lepszy, sama mam

A jaki konkretnie model i kiedy kupowany?

Proszę czekać…