Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Kto wie co to za aktorka? 7
Quagmire

Młoda Nastassja Kinski?

alter_ego

Bardzo mozliwe że masz racje, przyznam szczerze że nie wpadłbym że to ona, dzieki Szaman.

Beznickowy

Jesteście pewni, że to ona? Bo ja mam wątpliwości. No i zważywszy na rok (1992) dziwne byłoby umieszczać ją na okładce obok Costnera, Patricka i Arniego, bo wtedy grywała głównie w marnych produkcjach.

Quagmire

Numery "Filmu" z tamtego okresu dowodzą, że wystarczyło pokazać się w sobotę o 20 na TVP1 i już byłeś gwiazdą, a redakcja była zasypywana listami od czytelników w sprawie adresu czy biografii :)

Beznickowy

Dzisiaj tak samo, wystarczy znaleźć się na pudelku, żeby zostać gwiazdą. Ale Kinski nijak nie pasuje mi do schematu pod względów hitów (kinowych):
nr. 1 BO z 1991 r.: Terminator 2: Judgment Day (Arnold)
nr. 2 BO z 1992 r.: Robin Hood: Prince of Thieves (Costner)
itd.
Aktorzy z tej okładki byli w tamtym okresie gwiazdami w takim sensie, że filmy (bądź też jeden film) z ich udziałem biły rekordy frekwencyjne, a Nastassja już wtedy mało co grała. A jak już się pojawiała, to w jakichś skromnych tytułach.

robgordon

Nastassja Kinski bez żadnych wątpliwości. Co do argumentacji, że na tym zdjęciu są gwiazdy, zwracam uwagę, że jest tam również Michael Dudikoff. A żeby rozwiać wątpliwości zerknij tutaj, na dół strony:
http://www.notrecinema.com/communaute/stars/stars.php3?staridx=16316

alter_ego

Zdjęcie które zapodał robgordon rozwiewa chyba wszelkie watpliwości i na bank jest to Nastassja, warto tez zaznaczyć ze sa to gwiazdy jak sam nagłowek mówi Filmu i VIDEO, więc Nastassja pewnie pasowała jako gwiazda video wtedy.

PS. Michelle nie grała w Milczeniu owiec – tam grała oczywiście Jodie Foster :)

Proszę czekać…