KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Soundbar LG - co sądzicie? 3
kazikowa

Hej. Widziałem wczoraj w Media Markt taki oto soundbar LG NB3530A http://www.skapiec.pl/site/cat/29/comp/6604900

Wygląda rewelacyjnie. Niestety nie byłem na odsłuchu. Co sądzicie o tego rodzaju sprzęcie? Może ktoś miał do czynienia z tego rodzaju sprzętem. Dla mnie to nowość.

gregory12

Wszystko zależy od pokoju. Spokojnie 20m2 wystarczy. Postaraj się odsłuchać, to się przekonasz, jak porównasz z głośniczkami telewizyjnymi. Dźwięk jest mocny, dobry zamiennik kina domowego, a przy tym nie zajmuje tyle miejsca.

kazikowa

dzięki za odpowiedź. Pokój mam właśnie takiej wielkości. Zależy mi właśnie też na tym by sprzęt nie przytłoczył mi pokoju i żebym mógł się jeszcze ruszyć. :)

kazikowa

kupiony jakieś 3 miesiące temu i teraz mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością że warto. Jak na takie rozmiary to gra nieźle. Fakt nie jest to kino domowe, ale na nim mi nie zależało.

Proszę czekać…