HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Windows Phone 6
Quagmire

Ma ktoś może telefon z Windows Phone? Czy przesiadka z Androida będzie bardzo bolesna? Jakby co to mało gram na smartfonie, czytałem, że niedobór gier jest jednym z większych problemów. Z aplikacji w sumie wystarczą mi tylko te poświęcone filmom, więc ich mniejsza liczba nie jest jakimś większym problemem. Jak w końcu jest z Gmailem i You Tubem na tym systemie?

Grzegorz_Derebecki

A dlaczego zmieniasz system? Co do windows to sporo z nim problemow poczytaj np http://cyfrowenarzekanie.blogspot.com/2016/01/az-zaozyem-bloga-miesiac-z-flagowa.html?m=1

Jak juz zmieniac to na cos lepszego polecam iPhone :)

Quagmire

Dzięki, poczytam :) Po prostu Lumia 640 w czarnej wersji wpadła mi w oko zarówno wizualnie jak i cenowo.

Widzę, że autor bloga wydał na swoją Lumię jakieś 5 razy więcej, a i tak ma mnóstwo problemów. Celna uwaga z nierównością produktów od Gatesa.

Ok,wpis na blogu jak i komentarze ostudziły mój zapał. Z drugiej strony trochę nie rozumiem autora który wywalił ponad 2 tys zł na telefon którego nawet nie "zmacał" (w końcu dziwi się, że ma do czynienia z plastikiem).

miodzik

Moja żona ma Lumię i miała na początku jakieś problemy, ale nie tyle z systemem co z samym aparatem, po serwisie jest ok. Ani Gmaila ani Youtuba nie używa akurat, więc nie ma zdania na ten temat. Korzysta normalnie z fb czy w ogóle netu bez problemów. Wcześniej przesiadła się właśnie z Androida. Niemniej istotne jest też to, że jak się będzie rozglądać za nowym telefonem to produkt Gatesa wyklucza ale czy będzie to iPhone, nie wiem ;)

Quagmire

Dzięki Miodzik :)

Sebioslaw

Użytkuję i złego słowa nie powiem. Chodzi płynnie i szybko, nawet przy zapchanej muzyką i ebookami karcie sd i zajętej w 80% pamięci wewnętrznej. Zapchany android zwalnia, tnie się, dochodzą problemy z jakością rozmów itd. Użytkuję na co dzień dwa telefony z różnymi systemami, więc mam porównanie. Fakt, że wcześniejsze wersje lumii miały różne bolączki, ale i tak więcej wtop było u producentów smartfonów na andku. Począwszy od zakupu i zmiany z nokia na microsoft to sprzęt ma inny standard. Wcześniejsze wersje winphone miały też dużo błędów.

Co do youtube nie mam zastrzeżeń. Aplikacje dla mnie potrzebne do pracy i zabawy są. Pakiet biurowy office jest w pakiecie i zdecydowanie lepiej się na nim pracuje niż na androidowej kopii office. Akurat w moim modelu (565) trochę słabowata bateria, mogła być lepsza.

Quagmire

Dzięki za odzew Sebioslaw :)

Proszę czekać…