FDB.PL 1126 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Dlaczego... 6
Elizabeth_Linton

nie ma możliwości usunięcia dodanych przez siebie materiałów, które czekają w kolejce na sprawdzenie?

Grzegorz_Derebecki

sprawdzę to :) powinno się dać jeżeli treśc nie była sprawdzona.

Adannyel

Tu chyba chodzi o o całkowite usunięcie kontrybucji. Materiały da się usunąć, jeśli jest ich kilka w kategorii. Ale kiedy chciałem usunąć zdublowaną kontrybucję, to pozostało mi tylko edytowanie. No chyba, że jest jakiś sposób, który przeoczyłem.

Elizabeth_Linton

> Tu chyba chodzi o o całkowite usunięcie kontrybucji.
Właśnie o to chodzi.

ZSGifMan

@Elizabeth_Linton

> nie ma możliwości usunięcia dodanych przez siebie materiałów, które czekają w kolejce na sprawdzenie?

@Grzegorz_Derebecki

> sprawdzę to :) powinno się dać jeżeli treśc nie była sprawdzona.


Pozwolę sobie po tych dwóch latach przypomnieć o tym problemie, gdyż całkiem niedawno mnie właśnie trapił i przez moją nieuwagę naklepałem treści nie do tego odcinka (nawet kilku odcinków) i jedyne co mogłem zrobić, to prosić znajomego wera o odrzucenie tych wpisów.

Byłoby fajnie móc skasować błędne treści, albo przynajmniej zmienić ich obiekt docelowy, bo gdy dodam np. opis do odcinka 1×1 a był to opis do odcinka 1×2 i nie zauważyłem tego wcześniej i dodałem już poprawny opis do 1×1, to ten zły wisi… a można by dodać możliwość edycji jego adresu na np. odcinek 1×3.



Grzegorz_Derebecki

@ZSGifMan @Elizabeth_Linton Już można usuwać niesprawdzone oczekujące treści.

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

Super!
Wielkie dzięki :)


Proszę czekać…