FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Nowy profil 20
Animek84

Bardzo fajnie to wygląda :)

Camizi

Oprócz odświeżonego wyglądu, jest garstka nowości:

- dodano kilka nowych filtrów w ocenionych filmach
- w końcu pojawiła się lista ocenionych osób
- nowy system wiadomości, któremu bliżej teraz do chatu (można pisać z drugim użytkownikiem "na żywo")

Sporo się też jeszcze może zmienić, dlatego jeśli macie jakieś sugestie, to piszcie śmiało.

Elizabeth_Linton

Czekałam aż ktoś poruszy ten temat, na razie próbuję się zorientować co i jak. Na razie ciężko się zorientować gdzie są niektóre opcje.

jacks

Brakuje najważniejszej (jak dla mnie) sprawy: podgląd dodanych i oczekujących treści. Teraz nie mogę zweryfikować czy wszystko dodałem ok czy coś jednak było błędne.

Bluejohn_26

Też przez moment myślałem, że podgląd treści zniknął, ale jest w menu kontekstowym w prawym górnym rogu :)

Asmodeusz

DZIEKI ZA PODPOWIEDZ szkoda, że tak uktyty

Animek84

Skrzynka @ trochę dziwna, jeszcze nie mogę się przyzwyczaić i punktacja zdobyta mogłaby być koło niku, a nie dopiero w informacjach. Tę filtry w ocenionych filmach to co?

Camizi

> Tę filtry w ocenionych filmach to co?

Możesz wyszukać w swoich ocenionych tylko te z konkretnego gatunku/z konkretnego kraju. Wcześniej tego nie było. Możliwe, że jeszcze jakieś dojdą.

Elizabeth_Linton

A jak można usunąć stare wiadomości ze skrzynki?

Grzegorz_Derebecki

Nie można ale jeżeli jest taka potrzeba mogę dodać opcję ukrycia konwersjacji więc do czas aż dana osoba znów do was nie napisze / bądź wy będziecie chcieli napisać to konwersacja będzie nie widoczna.

Elizabeth_Linton

A to takiej opcji akurat nie potrzebuję.

Sebioslaw

Witajcie po długiej rozłące z FDB ;-)
Nowy profil bardzo mi się podoba, szybko się przyzwyczaiłem a to oznacza, że jest ok.

Elizabeth_Linton

Kilka dni temu dodałam nową notatkę, kiedyś pojawiała się w aktywności czy taka opcja jeszcze wróci?

Anonimowy

Ja mam sugestię, ale bardziej w kwestii oceniania filmów. Chętnie bym się tu na stałe przeniosła, ale mam całą listę obejrzanych filmów razem z datami obejrzenia i chciałabym, żeby dało się tu te daty ustawić. Albo importować oceny razem z datami z "pewnej" strony, co byłoby nawet wygodniejsze.

Elizabeth_Linton

Teoretycznie sugestie można zgłaszać w "Twoja sugestia" ale chyba od dawna nikt tam nie zagląda, bo pojawiły się tam jakieś głupoty i nikt ich nie blokuje.

Ja musiałam swoje oceny przepisać i nie dało się ich importować ani przypisać daty obejrzenia.

Grzegorz_Derebecki

Daty głosu jak na razie nie można zmienić
Jeżeli chodzi o sugestie to warto je zgłaszać ponieważ staramy się je w miarę możliwości realizować.

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

> Daty głosu jak na razie nie można zmienić

Data głosu i tak jest i jest to data systemowa oddania odpowiedniej oceny, więc nie powinno być chyba wielkim trudem i komplikacją dodanie możliwości jej edycji.

W trakcie importu moich ocen z innego portalu przeniosły się moje antydatowane wpisy, oprócz oczywiście tych brakujących w bazie FDB. Po ich pieczołowitym dodaniu moje oceny posiadają już inne daty i niezbyt to współgra z tym drugim portalem, a już na pewno ze stanem faktycznym, czyli prawdziwym momentem obejrzenia filmu.

Dlatego przyłączam się do próśb o dodanie takiej funkcji i z góry dziękuję :)


Siwy1984

@ZSGifMan

Popieram !

Bardzo mi tu brakuje tej funkcji , powiem więcej moim zdaniem jest to druga (zaraz po powiadomieniach) najbardziej brakująca tutaj funkcja..
Lubię sobie daty swoich ocen ustawiać sam po swojemu żeby nie mieć bałaganu , a bez tej funkcji taki bałagan jest trochę nieunikniony , dodam też że po imporcie ocen wyskakują zawsze jakieś małe błędy i niektóre brakujące oceny trzeba pouzupełniać i wtedy robi się już naprawdę bałaganik..
Podam taki mój przykład : Podczas mojego eksportu ocen nie przeniosło się około dwudziestu filmów wśród nich były "Dzieci kukurydzy II" , jak wielu wiadomo jest to seria bez końca..

I tu powstał problem bo całą tą serię przemęczyłem sobie jakoś latem 2013 roku , wszystkie części są oczywiście ładnie ocenione lipiec i sierpień 2013 za wyjątkiem właśnie tej wspomnianej dwójki która jest przez brak tej funkcji oceniona w maju 2018 roku !

Ogólnie dopasowałem już sobie te oceny i wszystko pouzupełniałem ale troszkę to było upierdliwe bo musiałem zmieniać przez to daty ocen filmów również na innym portalu żeby to uporządkować rozsądnie , oczywiście całej serii "Dzieci kukurydzy" z powodu tej dwójki już nie przestawiałem przez co odstaje mi ona teraz ładnych parę stron dalej (5 lat mojego oglądania dalej) od reszty serii.. : (

Stąd też bardzo mocno również się przyłączam do prośby o dodanie tej funkcji.
Pozdrawiam : )

Grzegorz_Derebecki

@Siwy1984 @ZSGifMan Dodałem już możliwość zmian daty głosów :) więcej o tym w nowym wątku.

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

> Dodałem już możliwość zmian daty głosów :)

Dziękujemy!   ;D



Siwy1984

@Grzegorz_Derebecki
Dziękujemy : )

Proszę czekać…