FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Nowe konta 44
Elizabeth_Linton

Jestem ciekawa ile w ciągu ostatnich dwóch dni założono tu nowych kont. Dysponuje ktoś statystykami?

Anonimowy

Coś przegapiłam? Jakiś zalew spamu?

mingo

Nie, Filmweb potraktował swoich użytkowników jak szmaty za przeproszeniem, to ludzie szukają alternatyw.

Anonimowy

Chodzi o ten nowy fejsbukowy wygląd?
(Który zaczęli wprowadzać już miesiące temu?)

GotenPrinceCG

Filmweb ma poprostu swych użytkowników totalnie gdzieś ,zamiast spełniać ich prośby robią po swojemu .

GotenPrinceCG

tego wogóle nie powinno być

Elizabeth_Linton

Grzegorzu statystyki!

Grzegorz_Derebecki

Nie było jakiegoś bardzo dużego wzrostu.

https://cl.ly/11153w2h3P1q

Elizabeth_Linton

Dzięki za info. Widać, że koło 11 najwięcej. Mimo wszystko w komentarzach zrobił się większy ruch, a co nie spojrzę na konto to założone w kwietniu 2018.

Montagos

> Elizabeth_Linton o 2018-04-18 19:21 napisał:
> Dzięki za info. Widać, że koło 11 najwięcej. Mimo wszystko w komentarzach zrobił
> się większy ruch, a co nie spojrzę na konto to założone w kwietniu 2018.

Ja założyłem tu konto w lutym, ale niestety ciągle jeszcze nie zacząłem z niego korzystać…
I choć parę razy już, już chciałem się za to zabrać, to jednak jestem bardzo zaangażowany w społeczność na Forum FW i w kontry składane na IMDB.
Więc i czasu brak na trzeci portal :/
Niemniej zamierzam tu też mocniej zaistnieć, choćby w dodawaniu materiałów.
No i choć trochę pozycji ocenić, przynajmniej te z najwyższymi moimi ocenami, a przy prawie 7000 na FW ich też jest dość dużo ;)

Marac

> Montagos o 2018-05-04 18:51 napisał:
> ▼
> Niemniej zamierzam tu też mocniej zaistnieć, choćby w dodawaniu materiałów.

No właśnie. Rozumiem przywiązanie do forum (tutaj jest mało ludzi więc i forum ledwo zipie), ale chociaż z dodawaniem przenieś się tu z FW. Zwłaszcza, że to czysta przyjemność (zwłaszcza w porównaniu z FW).

> No i choć trochę pozycji ocenić, przynajmniej te z najwyższymi moimi ocenami, a
> przy prawie 7000 na FW ich też jest dość dużo ;)

Ale wiesz, że można przenieść całość automagicznie – skryptem?

Elizabeth_Linton

Niedługo minie miesiąc od dobrej zmiany na filmwebie. Ciekawe ile kont przybyło na fdb w tym czasie.

Anonimowy

A jeśli FW się nawróci (kiedykolwiek) i ci użytkownicy wrócą do nich skruszeni?

Adrenochrom

Jak dla mnie jest to droga jednokierunkowa i bez odwrotu przejście na jasną stronę mocy.

ZSGifMan

> Elizabeth_Linton o 2018-05-05 09:48 napisał:
> Niedługo minie miesiąc od dobrej zmiany na filmwebie. Ciekawe ile kont przybyło
> na fdb w tym czasie.
Melduję, że co najmniej jedno :D

Adrenochrom

+1 :D

Elizabeth_Linton

Widziałam jakieś z maja więc nadal zakładają.

Adrenochrom

Powoli interes się rozkręca.

ZSGifMan

Niech się rozkręca, ale oby nie za bardzo, bo tego subtelnego klimatu tutaj i spokoju, to by mi bardzo brakowało!

Adrenochrom

W porównaniu do dzikiego filmzjebu, pełnego trolli, dzieciarni i prowokatorów, ten portal jawi się jako istna oaza spokoju :)

ZSGifMan

Doookładnie :))

Adrenochrom

> Elizabeth_Linton o 2018-05-05 21:49 napisał:
> Widziałam jakieś z maja więc nadal zakładają.

Niektórzy jadą na "trzy baty" xD Maja konto tutaj, tam i na IMDB.

ZSGifMan

> Adrenochrom o 2018-05-05 23:05 napisał:
> Niektórzy jadą na "trzy baty" xD Maja konto tutaj, tam i na IMDB.

Na dwa baty XD to jeszcze, jeszcze rozumiem, bo sam tak jadę ;) ale na trzy?
To "lekka" przesada!

Adrenochrom

hardkor srogi xD

Anonimowy

> ZSGifMan:
> ale na trzy?
Pff, ja raz miałam cztery, jak nie pięć. Każde gdzie indziej, oczywiście. :P

ZSGifMan

Orgia, zwykła orgia ;p

Adrenochrom

istna rozpusta :D

ZSGifMan

Heeheehee!
Kiedyś mawiało się, że ten a ten, to z niejednego pieca chleb jadał, potem było nieco brzydkie, że w niejednej (puszcze;) pędzel maczał, a teraz w XXI wieku i dobie galopującej cyfryzacji będzie to, że z niejednego konta się logował ;p

Garret_Reza_fdb

Witam, też tu jestem. Na FW wciąż będę zaglądać, ale przyjrzę się, co FDB ma do zaoferowania.

Marac

> ZSGifMan o 2018-05-05 23:16 napisał:
> ;) ale na trzy?
> To "lekka" przesada!

No wg. mnie konto na IMDB to podstawa, jeśli chce się oceniać, bo to taka gwarancja – najmniejsze prawdopodobieństwo, że padnie, zniknie itp. Więc do tej pory miałem dwa. Teraz, skoro założyłem konto na FDB też mam trzy, ale na FW przestaję oceniać. Oceniać będę tylko na FDB i na IMDB.

Marac

> Urbino o 2018-05-05 14:35 napisał:
> A jeśli FW się nawróci (kiedykolwiek)

Spokojnie. Nie ma na to szans. Od tylu lat kopią w dnie, że już się nie wydostaną na powierzchnię. Pozostała im tylko dalsza droga w dół, co też konsekwentnie realizują.

ZSGifMan

> Marac o 2018-05-06 19:34 napisał:
> No wg. mnie konto na IMDB to podstawa, jeśli chce się oceniać, bo to taka
> gwarancja – najmniejsze prawdopodobieństwo, że padnie, zniknie itp. Więc do tej
> pory miałem dwa. Teraz, skoro założyłem konto na FDB też mam trzy, ale na FW
> przestaję oceniać. Oceniać będę tylko na FDB i na IMDB.

Czyli jednak trzy to przesada ;p

ZSGifMan

> Marac o 2018-05-06 19:36 napisał:
> Spokojnie. Nie ma na to szans. Od tylu lat kopią w dnie, że już się nie
> wydostaną na powierzchnię. Pozostała im tylko dalsza droga w dół, co też
> konsekwentnie realizują.
>

Ta droga w dół, to systematyczne zwiększanie klikalności, a to im wychodzi wspaniale.
Pisaliśmy już o tym.

Marac

> ZSGifMan o 2018-05-06 21:40 napisał:
>
> Czyli jednak trzy to przesada ;p

No na stałe to chyba tak. Nie widzę powodu.

ZSGifMan

Ja nie mogę się jakoś odlepić od tego szmacianego FW…

Anonimowy

> ZSGifMan:
> Czyli jednak trzy to przesada ;p
Bo trzy to jawna prowokacja i zwykłe hipsterstwo. Ale cztery – to już prestiż i doświadczenie.

Mnie na FW to wkurzają te reklamy. Nie dość, że za każdym razem wywala jakiś film na całą stronę, to później ta blokada (która działa niezależnie od AdBlocka). Wyobraźcie sobie coś takiego na IMdB.

ZSGifMan

> Urbino o 2018-05-07 01:21 napisał:
> Bo trzy to jawna prowokacja i zwykłe hipsterstwo. Ale cztery – to już prestiż i
> doświadczenie.
>
> Mnie na FW to wkurzają te reklamy. Nie dość, że za każdym razem wywala jakiś
> film na całą stronę, to później ta blokada (która działa niezależnie od
> AdBlocka). Wyobraźcie sobie coś takiego na IMdB.

Hehe… to tak jak z gejem i pedałem ;)
.
A co do blokowania reklam, coś masz nie tak, temat psucia stron przez blockery jest lata za nami!
Napisz dokładnie co masz, to może uda się coś poradzić, aby było OK.

Marac

> Urbino o 2018-05-07 01:21 napisał:
> blokada (która działa niezależnie od AdBlocka).

Żadna blokada blokerów nie działa niezależnie od adblocka. Bo każda taka blokada musi być oparta o skrypty. A skrypty można co…? No właśnie. To tylko kwestia konfiguracji. Blokery zaczęły sobie z nią radzić jakiś tydzień po jej wprowadzeniu przez tych idiotów. Jesteś poważnie niedoinformowana. :)
A od pierwszej minuty z blokadą radzi sobie… klawisz ESC.

ZSGifMan

> A od pierwszej minuty z blokadą radzi sobie… klawisz ESC.

To ostatnie jest z tego wszystkiego najlepsze i tak proste, że pamiętam jak nie wszyscy w to wierzyli ;)

Anonimowy

> Marac:
> A od pierwszej minuty z blokadą radzi sobie… klawisz ESC.
Bo widzisz, mnie tak zależy na korzystaniu z FW, że nawet ESC mi się nie chciało nigdy wcisnąć. :P
Swoją drogą pytałam kilka osób, które tam rzekomo mają pomagać i ostałam się bez odpowiedzi.
Ale poza tym – jak coś takiego może funkcjonować? To jest kpina z użytkowników, niezależnie czy mają konta, które mogą porzucić / skasować.

Marac

"Swoją drogą pytałam kilka osób, które tam rzekomo mają pomagać i ostałam się bez odpowiedzi"

Jakoś wyjątkowo pechowo trafiałaś. Temat był wałkowany do wyrzygu na forum portalu. :)
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacja+dla+u%C5%BCytkownik%C3%B3w+AdBlocka,2942499?page=20#post_15719767
I prawie na każdej z poprzednich stron oraz w wielu innych tematach.

"To jest kpina z użytkowników"

No ba!

A propos – nie ma planów, żeby na FDB było możliwe takie cytowanie? To bardzo upraszcza życie. :)

Grzegorz_Derebecki

O jakie cytowanie chodzi?:)

Marac

> Grzegorz_Derebecki o 2018-05-07 13:20 napisał:
> O jakie cytowanie chodzi?:)

Znaczy nie cytowanie, tylko linkowanie, przejęzyczyłem się. Kliknij na wyżej podany link do dyskusji na forum FW, to zobaczysz o co chodzi. Tu się chyba tak nie da?

Wigen30

Założyłem konto niedawno [chociaż przyznam że równocześnie działam na dwóch frontach] to przez ten czas pobytu na FDB udało mi się zdobyć trochę punktów oraz dołożyć się do współtworzenia tej strony. Mam również nadzieję że zawitam tu na dłużej :)

Proszę czekać…