FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Rozbitkowie z Filmwebu - zgłaszajcie filmy do dodania 73
Marac

Drodzy rozbitkowie z Filmwebu,

Tutejsza baza jest bardziej uboga, niż na FW, nie ma co tego ukrywać – to fakt. Ale tutaj kolejki wynoszą kilka dni a nie dwa lata a dodawanie to czysta przyjemność:

https://fdb.pl/contents/add/new/movie
https://fdb.pl/guides/9-nowy-film

Każdy może więc bardzo szybko uzupełnić bazę o filmy, których mu brakuje.

Gdyby jednak ktoś uważał, że tego nie ogarnie, nie miał czasu albo mu się po prostu nie chciało, może zgłaszać filmy, na dodaniu których mu zależy, w odpowiedzi na ten post, a postaram się je dodać (mam nadzieję, że inni pomogą, gdyby było tego więcej). Najlepiej będzie, jeśli podacie linki do filmów na FW (Filmweb jest dopuszczalny jako źródło do większości kategorii).

Grzegorz_Derebecki

Importow glosow jak ostatnio sprawdzalem bylo juz ponad 50 wiec calkiem sporo :)

Marac

> Grzegorz_Derebecki o 2018-04-25 06:45 napisał:
> No tak nie mamy typowego programu tv

Ale Gifmanowi chodziło chyba o dodawanie takich programów:
http://www.filmweb.pl/tvshows/search

A ja z kolei spytam o teatr TV? Bo to tak naprawdę są filmy telewizyjne, a jedyną różnicą jest to, że są nagrywane na setkę, bez dubli. Reżyserowane są często przez uznanych reżyserów. Przykład:
http://www.filmweb.pl/film/Ma%C5%82%C5%BCowina-1998-900
Tak, to jest spektakl teatru TV, który jakimś cudem prześlizgnął się przez sito weryfikacyjne Gównołebu. Smarzowski wyreżyserował jeszcze co najmniej jeden spektakl: "Kuracja" i jego już tam oczywiście nie ma.
O, widzę, że "Małżowina" wkradła się również tu: https://fdb.pl/film/74171-malzowina

Marac

> Asmodeusz o 2018-04-25 07:55 napisał:
> Czy to się dzieje naprawdę czy to tylko jedna osoba na multikontach a może
> faktycznie ludzie porzucają ten niedościgniony Filmweb ?

Zajrzyj na strony profilowe, to zrozumiesz: http://www.filmweb.pl/user/Marac

Marac

> Grzegorz_Derebecki o 2018-04-25 06:45 napisał:
> No tak nie mamy typowego programu tv bo firmy ktore go zbieraja licza sobie
> horendalne stawki.

Jeszcze do tego wrócę. Szkoda. Mnie osobiście to niepotrzebne, bo nie oglądam TV, ale… Nie wiem na ile szpiegujesz co ludzie piszą na FW o Twoim serwisie, ale jest spora grupa, dla których informacja o tym, gdzie w TV w najbliższym czasie będą wyświetlane ich filmy z "Do obejrzenia", jest podstawową funkcjonalnością FW. Tak się akurat złożyło, że geniusze z FW teraz to usunęli. Gdyby to było tutaj, miałbyś teraz dużo więcej konwersji.

Kretyni obiecują, że to przywrócą, ale zaraz przecież zjebią coś następnego, więc jakbyś to dodał w przyszłości, to za jakiś czas tacy ludzie mogliby wylądować tu, skoro to dla nich najważniejsze. Zastanów się więc, czy coś się nie da jednak zrobić w tym temacie. :)

Grzegorz_Derebecki

Zdaje sobie sprawe dlatego w tej materi chcialbym postawić na platformy streamingowe + kino bo tam przecierz tez mozna sobie obejrzeć filmy/seriale. Wydaje i sie, że wiecej teraz jest seriali na netflix/hbo/showmax/amazon niz w tv chyba, że mówimy o Na wspólnej czy Klan? :)

Repertuar kin mamy tylko z multipleksów ale za to możesz odrazu kupić / zarezerwoać bilet :)

Marac

> Grzegorz_Derebecki o 2018-04-25 11:37 napisał:
> Zdaje sobie sprawe dlatego w tej materi chcialbym postawić na platformy
> streamingowe + kino bo tam przecierz tez mozna sobie obejrzeć filmy/seriale.
> Wydaje i sie, że wiecej teraz jest seriali na netflix/hbo/showmax/amazon niz w
> tv chyba, że mówimy o Na wspólnej czy Klan? :)

No jak mówię, mnie osobiście to strzyka, ale pomyślałem, że może nie wiesz i to będzie dla Ciebie cenna informacja, że jest spore zapotrzebowanie.

"bo tam przecierz tez mozna sobie obejrzeć filmy/seriale" – ktoś na komcia właśnie w tym stylu odpisał jakoś tak: "Ale ja mam zbyt wolne łącze na streaming, więc jestem skazany na TV".

A odnośnie teatru TV (kilka postów wyżej pytam) się nie wypowiesz? :)

Grzegorz_Derebecki

Co do teatru to trzeba by sprawe przemyslec najlepiej weryfikatrzy by sie wypowiedzieli moze osobny temat?

Co do programu tv to mamy tu ograniczone zasoby i trzeba pewne priorytety ustalac jak robimy jedno to drugiego nie zrobimy.

Marac

> Grzegorz_Derebecki o 2018-04-25 12:42 napisał:
> Co do teatru to trzeba by sprawe przemyslec najlepiej weryfikatrzy by sie
> wypowiedzieli moze osobny temat?

OK, skoro jest wola pochylenia się nad sprawą (nie zlewka jak SamWieszGdzie), to skrobnę w wolnej chwili.

> Co do programu tv to mamy tu ograniczone zasoby i trzeba pewne priorytety
> ustalac jak robimy jedno to drugiego nie zrobimy.

No rozumiem, pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

ZSGifMan

> Marac o 2018-04-25 10:30 napisał:
> Ale Gifmanowi chodziło chyba o dodawanie takich programów:
> http://www.filmweb.pl/tvshows/search

Dokładnie o to mi chodziło, widziałem odpowiedź "lekko" nie na temat i już nawet nie ciągnąłem, bo uznałem, że pewnie chłop jest zaganiany i to dlatego ;)
Dodałem pajdę testową i zobaczymy, tzn, sam zobaczę

Aha i chodziło mi o poważne pozycje popularno-naukowe jak i rozrywka motoryzacyjna i krajoznawczo-kulinarna na poziomie, a nie jakieś zjeb… paraprogramy z TVgNój !!!

Marac

> ZSGifMan o 2018-04-26 00:19 napisał:
> Aha i chodziło mi o poważne pozycje popularno-naukowe jak i rozrywka
> motoryzacyjna i krajoznawczo-kulinarna na poziomie, a nie jakieś zjeb…
> paraprogramy z TVgNój !!!

No ale wiesz… Albo dodajemy programy i wtedy również "Warsaw Shore" albo nie dodajemy programów i wtedy "Top Gear" też nie. :)
No bo kto miałby decydować, który jest zje…chany? ZSGifMan? ;-)

ZSGifMan

Chcesz dodawać takie cosie – be my guest!
Ja tego nie tknę nawet butem, ale jak ktoś to doda, to już jego sprawa ;p

Marac

Ja nie, ale znajdą się tacy, co będą chcieli. Więc argumentacja "ej, dodajcie programy TV, będę dodawał tylko takie porządne" jest, no ten… ;-)

ZSGifMan

Ja będę dodawał "porządne" dla mnie, niech ktoś inny sobie dodaje "porządne" dla niego ;p

Anne_Hathaway

> Marac o 2018-04-24 15:04 napisał:
> Drodzy rozbitkowie z Filmwebu,
>
> Tutejsza baza jest bardziej uboga, niż na FW, nie ma co tego ukrywać – to fakt.
> Ale tutaj kolejki wynoszą kilka dni a nie dwa lata a dodawanie to czysta
> przyjemność:
>
> https://fdb.pl/contents/add/new/movie
> https://fdb.pl/guides/9-nowy-film
>
> Każdy może więc bardzo szybko uzupełnić bazę o filmy, których mu brakuje.
>
> Gdyby jednak ktoś uważał, że tego nie ogarnie, nie miał czasu albo mu się po
> prostu nie chciało, może zgłaszać filmy, na dodaniu których mu zależy, w
> odpowiedzi na ten post, a postaram się je dodać (mam nadzieję, że inni pomogą,
> gdyby było tego więcej). Najlepiej będzie, jeśli podacie linki do filmów na FW
> (Filmweb jest dopuszczalny jako źródło do większości kategorii).

Niech się Pan nie martwi Panie Marca. Postaram się rozruszać to forum.

ZSGifMan

> Anne_Hathaway o 2018-05-06 19:21 napisał:
>
> Niech się Pan nie martwi Panie Marca. Postaram się rozruszać to forum.
>
.

Już ty lepiej nic nie rób!!!
.
.
P.S.
Ktoś pytał kiedy spamerzy z FW tu dotrą… to się właśnie stało :[

Adrenochrom

Rozwiązanie na spamerów https://youtu.be/24Uz2OcbEmo

Elizabeth_Linton

> ZSGifMan o 2018-05-06 21:44 napisał:
> .
>
> Już ty lepiej nic nie rób!!!
> .
> .
> P.S.
> Ktoś pytał kiedy spamerzy z FW tu dotrą… to się właśnie stało :[

To się stało wcześniej.

Anonimowy

Ale nasi dawni spamerzy żyją we własnym świecie. Ja bym jednak zrobiła rozróżnienie na introwertyków (spamerzy) i ekstrawertyków (trolle).

ZSGifMan

Świetna analiza, lecz tak czy siak to dalej smutni ludzie z upośledzoną funkcją kontaktu z otoczeniem.

ar23s

> Urbino o 2018-05-06 23:21 napisał:
> Ja bym jednak zrobiła
> rozróżnienie na introwertyków (spamerzy) i ekstrawertyków (trolle).

Idąc tym tokiem rozumowania, nie ma osób normalnych według ciebie? Takie wrzucanie do worka jest cholernie płytkie. Wiem co ogólnie masz na myśli, ale nie zamykajmy ludzkiej głupoty w dwóch definicjach, bo jest wiele wartościowych ludzi intro- jak i ekstrawertyków. Postaraj się bardziej zwięźle i rzeczowo opisywać swoje myśli i spostrzeżenia.

ar23s

Jestem bardzo ciekawy, kto zminusował moją poprzednią wypowiedź. Jak się ktoś ze mną nie zgadza, chętnie pogadam, no chyba, że zrobiły to tutejsze trolle (bądź z filmwebu). Prosta sprawa Urbino – introwertyzm, ekstrawertyzm, ambiwertyzm. Skoro dwa pierwsze pojęcia przeznaczyłnaś kolejno na trolli i spamerów, to trzecia opcja jest określeniem na osoby normalne, czy według ciebie takowych nie ma? :D W każdym z nas są przeróżne mieszanki cech z tych trzech grup. A ty jesteś intro- czy ekstrawertyczką? Nieważne! Według twoich własnych słów, jesteś albo spamerem albo trollem! Ręce opadają jak czytam takie brednie. Oczywiście czekam na jakąkolwiek odpowiedź, jeśli coś źle zrozumiałem.

Marac

Ja zminusowałem. Masz problem z logiką. Urbino wcale nie napisała tego, co wkładasz jej w klawiaturę. Naprawdę nie chce mi się tego wyjaśniać, dlatego tylko zminusowałem, przepraszam. Musisz to jakoś przeżyć.

ar23s

Skoro jestem w błędzie, to proszę mnie z niego wyprowadzić. No tak, ale tobie się nie chce. Ten arogancki ton raczej nie zachęci do dyskusji. Brzmi on mniej więcej tak "masz problem z logiką, nie powiem ci jaki, domyśl się sam". Gdybyś napisał to, co napisałeś, ale chociaż usiadł nad tym parę minut dłużej i bardziej merytorycznie, oszczędziłbyś własnego i mojego czasu.

Ja bym jednak zrobiła rozróżnienie na introwertyków (spamerzy) i ekstrawertyków (trolle).

To rozróżnienie zalatuje strasznie stereotypowo, nie sądzisz? Introweryk i ekstrawertyk może być zarówno spamerem jak i trollem. Idźmy dalej. ZSGifman twierdzi, że tacy ludzie mają upośledzoną funkcję kontaktu z otoczeniem. No dobra, ale jakim otoczeniem? Jasne, w internecie każdy jest kozakiem i wypisuje totalne głupoty, których by nie odważył się powiedzieć wprost w cztery oczy, ale nie znaczy, że taki jest w rzeczywistości. Nie mamy jak tego zweryfikować, ale chyba logicznym jest, że ludzie leczą kompleksy, nudzą się i w ten sposób zabijają rytunę, albo są bucami w realu to i w internecie też będą. Powodów jest mnóstwo! Nie usprawiedliwiam nikogo, ale mam nadzieję, że mój przekaz jest jasny. Takie są fakty, a komentarz Urbino traktuję jako straszne uogólnienie poruszonego tematu. Nie wiem, może przez pryzmat Filmwebu ma takie, a nie inne zdanie o idiotach na forum, bo tam jest konkretne szambo. Myślę, że jej osąd, nie jest w stu procentach odwierciedleniem stanu faktycznego.

Marac

> ar23s o 2018-05-08 18:51 napisał:
> Skoro jestem w błędzie, to proszę mnie z niego wyprowadzić. No tak, ale tobie
> się nie chce.

Litości, ar23s. Nie kop w dnie…

Spamerzy dzielą się na introwertyków (typowi spamerzy) i ekstrawertyków (trolle).

a nie

Wszyscy introwertycy to spamerzy a wszyscy ekstrawertycy to trolle.

Wiem, że popełniam teraz błąd, bo Ty oczywiście dalej nie będziesz rozumiał i moja odpowiedź tylko sprowokuje Twój kolejny elaborat, w którym będziesz dzielnie walczył z chochołem. Właśnie tego chciałem uniknąć.

ar23s

Chyba nie rozumiesz do czego piję.

Uwaga, jak powinno to brzmieć poprawnie: Spamerzy dzielą się na typowych spamerów i trolli. Ludzie dzielą się na intro/ekstrawertyków.

Na podstawie czego macie stuprocentową pewność, że intro nie może być trollem, ale spamerem już owszem, a nie na odwrót? Jakieś badania, źródła? Toż to zwykłe dorabianie ideologii i szastanie pojęciami jak wam się żywnie podoba! Nagle jesteście specjalistami od poznawania wnętrza innego człowieka na podstawie kilku wpisów zza monitora? Nie bądźcie śmieszni. Może intro, może ekstrawertyk – ki ch*uj. Jest głupi i tyle w temacie, ale…

…prawdziwy charakter nie definiuje tego, jaki prezentujemy anonimowo w sieci, gdzie można kłamać i udawać kogoś, kim się nie jest. Każdy z nas jest inny. Dlatego pisałem o tym, co uznałeś za nudny elaborat. I tak, wiem, że "nie wszyscy".

Widzisz, że z logiką to raczej u was nie za bardzo.
Nie mam racji? Udowodnij.

Sebioslaw

> Anne_Hathaway o 2018-05-06 19:21 napisał:
>
> Niech się Pan nie martwi Panie Marca. Postaram się rozruszać to forum.
>

Błagam Cię. Postaraj się z powrotem emigrować na filmweb droga kuzynko Amandy Peet, czy jak ją tam zowią…

Grzegorz_Derebecki

Anne_Hathaway na razie odpoczywa od nas na 2 tygodnie.

ar23s

Dlaczego użytkowniczka Urbino pisze brednie? Już spieszę z odpowiedzią.

Według niej Introwertyk = Spamer, Ekstrawertyk = Troll. Naprawdę nie ma znaczenia czy ma na myśli wszystkich, czy też garstkę. Posłużmy się więc podobnym przykładem. Morderców dzielimy na zwykłych morderców i gwałcicieli. Nie piszemy o reszcie społeczeństwa! Załóżmy że mordercy są introwertykami, a ci drudzy ekstrawertykami. Jedno nie wyklucza drugiego. Morderca może też zgwałcić, tak samo spamer może również trollować. Urbino próbuje nas w pewnym sensie przekonać, że introwersja działa tak samo w sieci, jak i poza nim! Czy ona w ogóle rozumie co to pojęcie oznacza? Co to w ogóle za porównanie? Nie potrafi prostego zdania skonstruować i na to zwracam uwagę. Spamer pozostanie spamerem, a nie introwertykiem, troll pozostanie trollem, a nie ekstrawertykiem. Morderca pozostanie mordercą, gwałciciel gwałcicielem. Skąd taki podział przyszedł jej do głowy skoro nie ma on nic wspólnego z logiką? Każdy kto ma minimum IQ przyzna mi rację.

To tak jakby napisać, że niemożliwym jest spamer ekstrawertyk i gwałciciel introwertyk wg mojego i twojego przykładu. Czytacie wy siebie czasem?

Ja do swoich błędów się przyznałem, ale nadal post koleżanki nie ma żadnego sensu, co właśnie udowodniłem.

A wystarczyło napisać, że spamerzy i trolle to jedna wielka rodzina, zamiast tworzyć nieudolnie nowe reguły. Tylko pogratulować.

W tej całej rozkminie zabrakło miejsa na ambiwertyków, więc tym bardziej podział nie ma jeszcze większego sensu.

Marac

> ar23s o 2018-05-09 13:29 napisał:
> Urbino […] Nie potrafi prostego zdania skonstruować i na to zwracam uwagę.

Proste zdanie autorstwa Urbino:
“Ale nasi dawni spamerzy żyją we własnym świecie. "

ar23s próbuje nas przekonać, że Urbino nie potrafi konstruować prostych zdań w języku polskim! Czy on w ogóle rozumie co to pojęcie oznacza? Co to w ogóle za porównanie? Post kolegi nie ma żadnego sensu, co właśnie udowodniłem.

A wystarczyło napisać, że Urbino niezręcznie sformułowała tamto jedno zdanie, zamiast twierdzić, że nie potrafi się posługiwać językiem polskim.
.
.
.
.
.
Dalej nie łapiesz?

- Kurczę, dlaczego tu zawsze musi być korek!
- Czy Ty jesteś nienormalny? Jak możesz twierdzić, że tu zawsze jest korek? Naprawdę sądzisz, że nawet w środku nocy ta ulica jest zakorkowana? Może zajrzyj tu kiedyś późnym wieczorem, zamiast tworzyć nieudolnie własne teorie… Jak możesz próbować mnie przekonywać, że nawet w nocy jeżdżą tu tysiące samochodów? Czy Ty nie wiesz, co to są godziny szczytu?! Nie potrafisz logicznie myśleć. Każdy kto ma minimum IQ przyzna mi rację.

ar23s

> Marac o 2018-05-09 13:58 napisał:
> A wystarczyło napisać, że Urbino niezręcznie sformułowała tamto jedno zdanie,
> zamiast twierdzić, że nie potrafi się posługiwać językiem polskim.

Gdybym tak napisał, to byś się zapytał na jakiej podstawie mam na myśli "niezręcznie". Innymi słowy, właśnie teraz narzekasz, że poparłem swoją opinię sensownymi argumentami i nawet ty mnie w końcu zrozumiałeś :D Pomijając fakt, że bawiłeś się w adwokata, a sama zainteresowana w ogóle nie odniosła się do moich zarzutów.

Marac

> ar23s o 2018-05-09 14:09 napisał:
> sama zainteresowana w ogóle nie odniosła się do moich zarzutów.

Wcale jej się nie dziwię. Mało komu chce się bawić w udowadnianie, że nie jest wielbłądem.

ar23s

Bo lepiej zminusować i udawać, że post nie istnieje, dopóki nie odkliknie się ukrytej treści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marac

> ar23s o 2018-05-09 14:24 napisał:
> Bo lepiej zminusować i udawać, że post nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasem tak. Również dla dobra autora takiego postu.

Anonimowy

Chciałam już coś napisać (nie każdy musi codziennie zasiadać przed komputerem), ale widzę, że już wszystko zostało wyjaśnione. Moje słowa dostały całkiem nowe znaczenie, którym przypisano już pracę dyplomową – naukowe udowodnienie, tak potrzebne dla żartobliwych wypowiedzi internetowych. Przepraszam, ale w ewentualnej dyskusji nie będę uczestniczyć, bo nie chce mi się w naukowy sposób podchodzić do luźnych wypowiedzi.
Zamknę mój komentarz krótkim spostrzeżeniem, że poprzednia wypowiedź nie składała się z jednego zdania (przez co osoby, które są na tym forum dłużej niż tydzień zapewne zorientowały się, o którego konkretnego użytkownika mi chodzi i dlaczego mogłam w ten sposób ująć porównanie). Nie jest to uzasadnione naukowo, ale mam to na piśmie.

ZSGifMan

Jestem tu raptem ze 3 tygodnie i niezbyt się wysilając dodałem już 30 nowych pozycji, nie licząc pozostałych rzeczy jak opisy, plakaty obsady itp.
W tym czasie lekko jak kichnięcie prawie podwoiłem swoją ilość ilość punktów zdobytych w ciągu ostatnich 10 lat w bólach i mękach 4 liter na innym portalu :)
.
Taka różnica, oprócz tej widocznej gołym okiem…

antybohater

powinniście zescrape’ować bazę Filmwebu i tyle

Marac

> antybohater o 2018-05-27 13:12 napisał:
> powinniście zescrape’ować bazę Filmwebu i tyle

To by było niezgodne z prawem, dlatego trzeba ręcznie. Tak samo Filmzjeb nie kopiuje automatycznie IMDB, tylko ludziska robią kopipastę. Niestety.

ZSGifMan

Powoli idzie… w dobrym kierunku :)
Stan z soboty 26.05.2018 to 118 dodanych nowych tytułów :D
A dalej w zanadrzu mam sporą pajdę, tylko z czasem coraz gorzej.

ZSGifMan

Tak więc jak pisałem zostało mi (niby, wyjaśnię dalej) jakieś 240 czy 260 pozycji, ale życie mnie dopadło i nie miałem zbytnio czasu. Wczoraj trochę przysiadłem z chęcią popchnięcia tego do przodu, ja tu ci patrzę, a tu z tych dwustu iluś zostało tylko naście… :O
No to smutny dodałem wieczorkiem wklepałem te 13 pozycji, jak będzie dalej zobaczymy, ode mnie na razie 118+13=131, ale co by nie mówił, to rozbitkowie z film… hmmm ;0 załatali tu spore dziursko ;p
Bo nie jestem przecież sam, a ja dodawałem żeby to tak ująć "delikatnie" na tle pozostałych maniaków ;)

Khaosth

Miałem ambitny plan pododawania i pouzupełniania filmów z Docs Against Gravity Festival, ale mój zapał jest mocno słomiany. :)

Jakby ktoś chciał, to tu jest lista alfabetyczna. "Alain Ducasse" był ostatnim filmem którego szukałem.
http://docsag.pl/pl/filmy/?letter=a&dist=warszawa

Adrenochrom

> Marac o 2018-04-24 15:04 napisał:
> Drodzy rozbitkowie z Filmwebu,
>
> Tutejsza baza jest bardziej uboga, niż na FW, nie ma co tego ukrywać – to fakt.
> Ale tutaj kolejki wynoszą kilka dni a nie dwa lata a dodawanie to czysta
> przyjemność:
>
> https://fdb.pl/contents/add/new/movie
> https://fdb.pl/guides/9-nowy-film
>
> Każdy może więc bardzo szybko uzupełnić bazę o filmy, których mu brakuje.
>
> Gdyby jednak ktoś uważał, że tego nie ogarnie, nie miał czasu albo mu się po
> prostu nie chciało, może zgłaszać filmy, na dodaniu których mu zależy, w
> odpowiedzi na ten post, a postaram się je dodać (mam nadzieję, że inni pomogą,
> gdyby było tego więcej). Najlepiej będzie, jeśli podacie linki do filmów na FW
> (Filmweb jest dopuszczalny jako źródło do większości kategorii).

Jestem taki, że wole pizzę, a nie flaki. Co potrzebuje aktualnie to dodaje ale nie potrzebuje wiele.

Adrenochrom

Mam ambitny plan, zdobyć 100 punktów za dodawanie i czerwone odznaczenie za komentarze xD

ar23s

> Adrenochrom o 2018-06-09 19:16 napisał:
> Mam ambitny plan, zdobyć 100 punktów za dodawanie i czerwone odznaczenie za
> komentarze xD

Ale bądź tak miły i nie spamuj byle czym. Merytoryczne komentarze zawsze mile widziane.

Adrenochrom

Moje wsie komenty są merytoryczne.

Marac

> Gozer_Traveler o 2018-11-25 11:42 napisał:
> A jak długo się czeka na dodanie filmu?

https://fdb.pl/contents/stats

Grzegorz_Derebecki

Pracujemy intensywnie nad skroceniem czasu weryfikacji tresci.
Ostatnio doszło 3 nowych weryfikatorów.

Pamietajcie ze tresci nie sa sprawdzane wg kolejności dodania.
Daty tam podane dotyczą najstarszej tresci a niwsze juz mogą być sprawdzone.

Pozdrawiam:)

ZSGifMan

To może czekając w kolejce do wera policytujmy się kto 'stoi' dłużej ;D

U mnie – obsada (zmiana) – 26 września, równiutkie 2 miesiące :P


Grzegorz_Derebecki

W ciągu ostatnich 30 dni zweryfikowano 692 obsad (Aktorzy).
Średnia czas dla tych treści wynosił 10 dni.

ZSGifMan

> Grzegorz_Derebecki o 2018-11-27 08:59 napisał:
> W ciągu ostatnich 30 dni zweryfikowano 692 obsad (Aktorzy).
> Średnia czas dla tych treści wynosił 10 dni.

OK, dzięki, ale ja nie mówię, że nie…

Aha, zapomniałem dodać najlepszego – 2 miesiące i dalej czekam :)   (992991)


Chemas

@Marac

Nie będzie chyba źle odebrane, że odświeżę temat.
Od jakiegoś czasu dodaję materiały, głównie obsadę, parę nowych filmów, parę opisów. Jestem z wryfikacji bardzo zadowolone, więc potwierdzam to, co tu napisałeś Marac. Na początku co prawda miałem trochę odrzuceń, ale to z mojej winy. Uczę się i już jest skuteczność bardzo dobra. Dodam jeszcze, że spotkałem się raczej z życzliwym podejściem werów, z wytłumaczeniem moich błędów. Super. Nic dodać nic ująć.

Proszę czekać…