HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Flaga 9
Elizabeth_Linton

Wywieszacie flagę na 2 i 3 maja? Osobiście nie wywieszam bo nie mam, pewnie jakbym miała to bym wywiesiła.

Marac

Trochę wykręt, bo teraz łatwo kupić ;-P
Ja nie wywieszam, bo mam trochę problem z afiszowaniem się z obchodzeniem świąt patryjotycznych z powodu naszej zjebananej "prawicy", która potrafi normalnemu człowiekowi skutecznie obrzydzić te sprawy.

Elizabeth_Linton

Nie mam odpowiedniego patyka i miejsca do zamocowania.

Mnie zastanawia co innego. W poniedziałek jest 30 i wtedy wywieszą na Urzędach, czyli 1 maja flagi już będą. Od kiedy nie obchodzi się Święta Pracy?

Marac

No to mówię, że wykręty. ;-P

> Od kiedy nie obchodzi się Święta Pracy?

Myślę, że znasz odpowiedź. W związku z tym, co się odjaniepawlało za komuny, to teraz 1 maja to takie trochę wstydliwe święto. Niby jest, ale te komuchy… Jak u mnie z wieszaniem flagi – niby patryjotyzm, ale te katoprawiczki…

Elizabeth_Linton

Muszę w tym roku zwrócić baczniejszą uwagę co będą w tv mówić 1 maja. Święto wstydliwe, a z taką pompą niegdyś obchodzone. To znów 3 maja był pomijany całkowicie.

Asmodeusz

Jakos ta flaga zaczyna sie pojawiac co jest pozytywne bo historie mamy ciekawa ja miestety nie wywiesze bo nie uracze majowki w domu

Adrenochrom

W te dni zagram w trybie Capture the flag.

KRCK

Wywieszam, bo mam. :P Gdybym nie miał, to bym nie wywieszał.

Nie mam co prawda konkretnego uchwytu, ale zawsze jakoś sobie radzę. Oczywiście wywieszam już na Święto Pracy. ;)

Marac ma sporo racji w tym co pisze i mam podobne odczucia, prawica trochę zohydziła partiotyzm, zagarnęła go dla siebie.

Elizabeth_Linton

Są tacy co mają a nie wywieszają. Chyba muszę pomyśleć o zakupie.

Anonimowy

Na pocztach teraz są takie z patykami (bez patyków też). Mają też kotyliony, niestety nie pamiętam po ile.

Proszę czekać…