FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Konkursy 3
Sebioslaw

Tak ostatnio dotarło do mnie, że zniknęły z głównej belki "Konkursy". Kiedyś sporo tego było, nawet dwa lub trzy udało mi się wygrać. Sponsorzy pouciekali czy jak?

Elizabeth_Linton

> Sebioslaw o 2018-05-23 15:11 napisał:
> Tak ostatnio dotarło do mnie, że zniknęły z głównej belki "Konkursy". Kiedyś
> sporo tego było, nawet dwa lub trzy udało mi się wygrać. Sponsorzy pouciekali
> czy jak?

Dopiero teraz? Obawiam się, że zasady ich przeprowadzania zostały jakoś zaostrzone.

Sebioslaw

> Elizabeth_Linton o 2018-05-23 15:31 napisał:
> Dopiero teraz? Obawiam się, że zasady ich przeprowadzania zostały jakoś
> zaostrzone.
>

Szkoda, bo zawsze można było porywalizować o fajne nagrody. Plakat ze Star Wars dumnie wisi u syna w pokoju ;-)

Grzegorz_Derebecki

Konkursy przynosiły wymierne korzyści chyba tylko tym którzy dawali nagrody. Czesto nagrody nie były zbyt atrakcyjne i ciężko było znaleść chętnych. Zajmowało nam to sporo czasu a użytkowników nam od tego nie przybywało. Musimy utrzymać jakoś portal więc nie robimy już dłużej darmowych (czytaj za pare dvd bądź biletów) konkursów. Chętnie zorganizujemy płatne konkursy (wtedy możemy taki konkurs lepiej wypromować), oczywiście jeżeli trafią się jakieś cenne nagrody (czytaj – TV, Xboxy, PS4 itp) to też go zorganizujemy :)

Proszę czekać…