FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Polska data premiery przy spektaklach TV 9
Agnieszka_Chmielewska_Mulka

hej, jak dodawać polską datę premiery przy spektaklach TV ? Jako premiera polska kłóci się z faq (polska premiera kinowa), a dodawanie poprzez seanse tv jest niemożliwe, ponieważ nie można znaleźć dokładnej godziny emisji…

Marac

> Agnieszka_Chmielewska_Mulka o 2018-05-24 13:12 napisał:
> hej, jak dodawać polską datę premiery przy spektaklach TV ? Jako premiera polska
> kłóci się z faq (polska premiera kinowa), a dodawanie poprzez seanse tv jest
> niemożliwe, ponieważ nie można znaleźć dokładnej godziny emisji…

No to czemu nie można tak jak robimy dotąd? Chyba FAQ jest dla ludzi a nie ludzie dla FAQ? :)

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

Bo jak akceptujemy to jako premierę polską kinową to zaraz to ktoś usuwa – bo to nie jest premiera kinowa. Trzeba by było dodać inną opcję dla spektaklu TV…

Marac

> Agnieszka_Chmielewska_Mulka o 2018-05-24 15:14 napisał:
> Bo jak akceptujemy to jako premierę polską kinową to zaraz to ktoś usuwa – bo to
> nie jest premiera kinowa. Trzeba by było dodać inną opcję dla spektaklu TV…

A, takie buty… Nie zauważyłem. :)
Ale dodawać specjalnie nową opcję… Ja tam zawsze jestem zwolennikiem niemnożenia bytów ponad potrzebę. Jest pole "premiera" – w przypadku produkcji telewizyjnych premiery kinowej nie ma – jest telewizyjna – wystarczy więc zmienić w FAQ, że dla produkcji z typem "TV" można podać datę premiery w TV. I już. Cała filozofia.

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

Tak właśnie powinno być

Marac

No i co? Nikt z kolegów werów Ci nie odpisał? To co robimy? Mam dodawać te premiery czy sobie darować, bo ów "ktoś inny" i tak zaraz usunie?

ZSGifMan

Przecież Agnieszka jest werem…
Czy tutaj werzy mają jeszcze "swoich" werów nad sobą?
:[]

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

Dodajemy premiery. Jak nie jest sprecyzowane w faq co zrobić z premierami spektakli tv to nie nasza wina.
Werzy nie mają innych werów nad sobą, ale myślałam że coś ustalimy i oficjalnie będzie jakiś zapis w faq.
Teraz – bardziej dociekliwi – usuwając premierę spektakli tv – podają "przestarzały" zapis z faq…

Grzegorz_Derebecki

Z premiera jest taki problem ze wyswietlamy potem te filmy w zakladce co dzis w kinie. Wiec sama zmiana faq nic nie da. Dodatkowo bedzie sie to klucilo z seansami tv bo system przyjmuje ze 1 seans = premiera na danym kanale.

Z premierami tv jest o tyle problem ze np mozna odroznic premiere w telewizji platnej od premiery w stacji publicznej. U bas jest premiera per stacja.

Jezeli nie znamy np godziny seansu to moze po prostu warto podac godzine 00:00:00?

Zreszta sprawa jest do przemyslenia bo do gry wchodza tez filmy z netflixa a one nie maja premiery kinowej.

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

Tak. Sprawa się nieco skomplikowała…
Ale przy starych spektaklach tv to tak bardzo nie przeszkadza :)

Proszę czekać…