HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Ni z gruchy ni z pietruchy 43
Adrenochrom

Nawet to ciekawe.

Elizabeth_Linton

> Adrenochrom o 2018-05-26 08:03 napisał:
> Wierzycie w coś? :)
> https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Jezusa_Chrystusa_%C5%9Awi%C4%99tych_w_Dniach_Ostatnich

Ładny kościół, znaczy budynek.

Anonimowy

W UFO ;)

ZSGifMan

> mania19 napisała: W UFO ;)

i Papę Smurfa ;D

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-09-20 05:47 napisał:
> i Papę Smurfa ;D

Ej no, ale serio uwazam, ze kosmici istnieją. Musielibyśmy byc bardzo wyjątkowi gdybysmy tylko my ludzie żyli we Wszechświecie. :)

ZSGifMan

Obca cywilizacja, nieodkryta dotychczas – całkiem możliwe.
Zabawne tylko, że zawsze wyobrażamy ją sobie jako niezwykle rozwiniętą, porozumiewającą się za pomocą telepatii i koniecznie chcącej molestować ludzi laboratoryjnie na swoich statkach ;) podczas, gdy najbardziej prawdopodobne jest to, że są nimi jakieś ameby lub co najwyżej dinozauro podobne stwory.

rolnik_postepowy

> ZSGifMan o 2018-09-20 07:14 napisał:
> Obca cywilizacja, nieodkryta dotychczas – całkiem możliwe.
> Zabawne tylko, że zawsze wyobrażamy ją sobie jako niezwykle rozwiniętą,
> porozumiewającą się za pomocą telepatii i koniecznie chcącej molestować ludzi
> laboratoryjnie na swoich statkach ;) podczas, gdy najbardziej prawdopodobne jest
> to, że są nimi jakieś ameby lub co najwyżej dinozauro podobne stwory.

Też wierzę, że gdzieś są, ale możliwe, że nigdy nie będzie nam dane ich spotkać. Polecam poczytać o paradoksie Fermiego, lub pooglądać filmiki na youtube o tej tematyce.

Nevarius

Wierzę w Boga

Anonimowy

> Nevarius o 2018-09-20 09:42 napisał:
> Wierzę w Boga

Takiego z Biblii?

Nevarius

> mania19 o 2018-09-21 17:37 napisał:
>
> Takiego z Biblii?

Jest to jakaś droga do poznania jego konceptu, ale mojego wyobrażenia Boga nie organizuje składnia języka polskiego.

ZSGifMan

> Nevarius napisał: Wierzę w Boga

Czyli wybrałeś niebieską pigułkę…

ZSGifMan

> rolnik_postepowy napisał: Też wierzę, że gdzieś są, ale możliwe, że nigdy nie będzie nam dane ich spotkać.

Biorąc pod uwagę rozmiary optycznie zbadanego do tej pory wszechświata, jest to bardziej prawdopodobne niż to, że ich znajdziemy/spotkamy.

Anonimowy

> Nevarius o 2018-09-21 19:05 napisał:
>
> Jest to jakaś droga do poznania jego konceptu, ale mojego wyobrażenia Boga nie
> organizuje składnia języka polskiego.

A jakie jest Twoje wyobrazenie Boga?

ZSGifMan

> Mania19 o 2018-09-24 04:26 napisał:
> A jakie jest Twoje wyobrazenie Boga?

Wytwór ludzkiej bardzo bujnej i płodnej wyobraźni.

Chemas

> Anonimowy o 2018-09-21 17:37 napisał:
>
> Takiego z Biblii?

A ma to jakieś znaczenie ?

Zasumitra

> Adrenochrom o 2018-05-26 08:03 napisał:
> Wierzycie w coś? :)
> https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Jezusa_Chrystusa_%C5%9Awi%C4%99tych_w_Dniach_Ostatnich

Polecam zagłębić się w nauki Kryszny. To najlepsza wiara i najlepsza praktyka!

ZSGifMan

Co to za jakiś niespełniony pryszcz minusuje tutaj praktycznie wszystko?!

Anonimowy

Powiem szczerze że nie wierze w bozie, bo nie jestem niczyim niewolnikiem.
Dla mnie to kontrola ludzkich umysłów. Rób i myśl tak jak nakazuje tego wiara, jak źle postąpisz to mamy na to cudowny sposób. Wyspowiadasz się i po kłopocie. Niewolnictwo i tyle.
A jeśli chodzi o tzw. kosmitów, to jestem skłonny uwierzyć że istnieją. Chociaż niekoniecznie w to że napadają na ludzi na odludziach żeby robić na nich eksperymenty i nie w to że lecą przez całą galaktykę żeby robić obrazki w zbożu (swoją drogą cholera wie czemu miałoby to służyć), ale tak, pewnie coś tam jest. Są miliardy planet więc prawdopodobnie jest jeszcze inne życie w kosmosie. Myślenie że jesteśmy jakimś wyjątkiem jest zwyczajną arogancją.

dwugrot

> Akira_Kurosawa o 2018-10-30 16:36 napisał:
> Powiem szczerze że nie wierze w bozie, bo nie jestem niczyim niewolnikiem.
> Dla mnie to kontrola ludzkich umysłów. Rób i myśl tak jak nakazuje tego wiara,
> jak źle postąpisz to mamy na to cudowny sposób. Wyspowiadasz się i po kłopocie.
> Niewolnictwo i tyle.
> A jeśli chodzi o tzw. kosmitów, to jestem skłonny uwierzyć że istnieją. Chociaż
> niekoniecznie w to że napadają na ludzi na odludziach żeby robić na nich
> eksperymenty i nie w to że lecą przez całą galaktykę żeby robić obrazki w zbożu
> (swoją drogą cholera wie czemu miałoby to służyć), ale tak, pewnie coś tam jest.
> Są miliardy planet więc prawdopodobnie jest jeszcze inne życie w kosmosie.
> Myślenie że jesteśmy jakimś wyjątkiem jest zwyczajną arogancją.

Kosmici mogli nas odwiedzić, gdy jeszcze obrzucaliśmy się kupą lub odwrotnie: oni teraz obrzucają się wydalinami i nie myślą czy gdzieś tam są jacyś Ziemianie.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-10-30 21:40 napisał:
> Kosmici mogli nas odwiedzić, gdy jeszcze obrzucaliśmy się kupą lub odwrotnie:
> oni teraz obrzucają się wydalinami i nie myślą czy gdzieś tam są jacyś
> Ziemianie.

Według wielu najnowszych badań okazuje się, że uzyskanie przez ludzi świadomości i cywilizacja techniczna jest bardziej niesamowitym zbiegiem okoliczności niż prawidłem i celowym dążeniem ewolucji, więc jeśli istnieją gdzieś jacyś kosmici, a zapewne tak, to najbardziej prawdopodobne, że są jakimiś bakteriami, organizmami złożonymi, dinozaurami lub innymi zwierzakami bez świadomości własnego miejsca we wszechświecie.


Anonimowy

@ZSGifMan To już pójście o krok dalej jak wege. Nie jeść czegoś co powoduje śmierć rośliny. No nieźle. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć żeby nie jeść zwierząt. Chociaż tak na prawdę potrzebujemy w naszej diecie białka pochodzenia zwierzęcego. Ale kto by tam słuchał obrzydliwego mięsożercy… Ja to nawet poszedłbym o kolejny krok. Nie jeść tego co leżało w pobliżu mięsa, produktów takich jak np. mleko., a nawet tego co leżało na jednym stole z np. marchewką. Nawet jeśli leżałoby po dwóch różnych końcach stołu. Byliby wtedy mega, hiper, super-duper frutarianami level hard. Znałem kiedyś pannę która odmawiała mięska, glutenu i takich tam spraw. Bo chciała żyć zdrowiej i w zgodzie z naturą. Oczywiście w pracy przerwa na papieroska co pół godziny. Bez komentarza…

Adrenochrom

@Akira_Kurosawa przerwa na papieroska i kreskę fety bożej

ZSGifMan

@Akira_Kurosawa

Świetnie, znam taki "super zdrowy" styl życia, tylko bez zboczeń i odje… żywieniowych. Lata temu przez całe lata widywałem po siłce, po judo, czy nawet zwykłym meczyku na sali… cała masa była takich co już w szatni znosili jajo nie mogąc wytrzymać do wyjścia na zewnątrz i zapalenia tego peta!

Mega zdrowe ;)




@Adrenochrom

Widziałem jakieś 10-15 lat temu film (jakiś słaby i denny, zabijcie mnie, a sobie nie przypomnę jaki) i tam było dwóch zabójców/bandziorów chyba w jakoś w latach 70-tych i byli gdzieś za miastem i jeden łaził głodny, a drugi łykał tylko pigułę i nazywał ją "śniadaniem bogów". Te piguły to była feta, jaką u jankesów można było normalnie kupić w aptece jakoś pewnie do połowy tych lat 70-tych…


Brehen

@Adrenochrom wierzę w imperatora/cesarza/półboga Jarosława Kaczyńskiego.

Szczerosc

@Adrenochrom W kogoś – w mądrych, troskliwych ludzi.

Adrenochrom

@Szczerosc Bez kitu aż się wzruszyłem.

Adrenochrom

@Szczerosc https://youtu.be/3SJwZIBAdEE
A może jakby wymyślić swoja własną, nową religie?

ZSGifMan

@Adrenochrom

Ja mogę na ten temat powiedzieć, że nic nie mogę powiedzieć ;D
Koleś – masakra!


Adrenochrom

@ZSGifMan prawdziwy miszczu i domorosły filozof kaznodzieja :D

ZSGifMan

@Adrenochrom

A słowo "kaznodzieja" kojarzy mi się jakoś źle, bo ze słowem "kazirodztwo".
Jakieś podobne są.


Adrenochrom

@ZSGifMan A mi się kojarzy słowo browar ze dsłowem brother, jakieś podobne są trochę.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Są takie praktycznie identyczne słowa o zupełnie innych znaczeniach "dziewka" i "dziwka", a różnią się tylko jedną literą…


Adrenochrom

@ZSGifMan No ale chyba każda dziwka to dziewka ale nie każda dziewka to dziwka bodajże, hehe.

ZSGifMan

@Adrenochrom

W sedno :)


Adrenochrom

@ZSGifMan Słowo sedno kojarzy mi się z sedesem :)

Szczerosc

@Adrenochrom Trzeba by było napisać manifest czy coś w tym stylu. I zmienić nazwę, np. na "kolektyw". Dzisiaj niektorzy nawet ateizm mają za religię i dzięki takiej zmianie nazwy uniknie sie troche negatywnych skojarzeń związanych z religią.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Braciak na początku lat 90-tych słuchał Sedesu ;D

To były złote czasy jego buntu, glany, krany i te sprawy :))


Adrenochrom

@ZSGifMan Sedes – Sraka praptaka 10/10

ZSGifMan

@Adrenochrom

Bardziej pamiętam ten wcześniejszy album co zapodałem, ale brat na pewno przemaglował i ten ;)


Proszę czekać…