HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Znacie te numery? 5
KRCK

Pod większość z nich przed chwilą zadzwoniłem.

Elizabeth_Linton

Dzięki za ostrzeżenie.

KRCK

> Adrenochrom o 2018-08-14 23:02 napisał:
> http://bialystok.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/lista-zakazanych-numerow-nigdy-tam-nie-dzwon-lista,4762661,artgal,34577623,t,id,tm,zid.html

Przed chwilą byłem świadkiem strzelaniny na pętli tramwajowej Krowodrza Górka, cudem uszedłem z życiem… Schowałem się pod zwłokami starego grubasa, a gdy napastnik zmieniał magazynek, skorzystałem z okazji i wbiegłem do osiemnastki.

Adrenochrom

“O, chciałem powiedzieć, że wypuściłem… yyy… psa, a pies to nie koń. I po prostu chciałem wam powiedzieć, że pewna historia jest… u koniu. Koń to jest koń. Niedźwiedzie to są niedźwiedzie. Żubry to są… żubry? O chollera. Pies? Pies nie jest koniem, on jest zwierzyną, dobrą zwierzyną… którą ja jego szanuję. I będę do końca życia szanował takiego psa, bo on jest spaniały. Po prostu jego trzeba jeszcze… ja muszę znaleźć suczke, żeby ją… bzyknął. I chciałem wam powiedzieć… ooo… fajnie biega. Ja go widzę, ja nie muszę obserwować, ja nie muszę mieć lornetki. Ja go widzę. Obserwuję co on robi. Tu się nic nie stanie nikomu… "

ZSGifMan

Numer 997 jest dopiero "przeklęty"!!!
;p

Proszę czekać…