FILMY 1287 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Szukam horroru/sf 7
Asmodeusz

Kiedys widzialem filmik gdzie grupka ludzi znajduje jakis statek kosmiczny albo cos podobnego i wchodzi do srodka a tam kolejno sa. Zabijani w jednej ze scen osoba lerzy na jakims stole i nagle włączają sie różnego typu piłki i skalpele i ja tną wszystko dzieje sie na antarktydzie albo innym snieznym miejscu cos mi sie kojarzy ze to film z lat 80-90

Marac

Może "Galaktyka grozy"? Jak nie, to musisz wsadzić dumę w kieszeń i zapytać na Filmzjebie. WujekChu1ek odgadnie w kwadrans.

Asmodeusz

z góry dzięki za odzew choć niestety to nie "Galaktyka grozy" ale podpowiedz z tym WujekChu1ek zobaczymy może faktycznie jest tak dobry jak piszesz

Marac

> Asmodeusz o 2018-09-10 22:07 napisał:
> z góry dzięki za odzew choć niestety to nie "Galaktyka grozy" ale podpowiedz z
> tym WujekChu1ek zobaczymy może faktycznie jest tak dobry jak piszesz

Po prostu zadaj pytanie na tym forum: https://www.filmweb.pl/forum/filmy
On ma je w obserwowanych i lubi wyszukiwać ludziom filmy a SF to jego konik – widział wszystko.

ZSGifMan

No więc tak:
chcąc Wam pomóc drżącym krokiem udałem się do wigwamu Wielkiego Czarownika ;)
a on po godzinie palenia mieszanki dziwnych liści z jeszcze bardziej dziwnymi kwiatostanami i to wszystko podczas stania na głowie z fajką w lewej stopie przemówił ;D
i … OTO co powiedział :)

W telegraficznym skrócie jak nie umiecie po szamańsku, to powiedział, że to pewnie miks TEGO z TYM ;p


P.S.
Znamienne jest to, że tu FW jest traktowany całkiem poważnie i w pełni akceptowany, natomiast tam… cóż, bez kombinacji linka do FDB nie wklei!

Marac

> ZSGifMan o 2018-09-12 05:11 napisał:
> Znamienne jest to, że tu FW jest traktowany całkiem poważnie i w pełni
> akceptowany, natomiast tam… cóż, bez kombinacji linka do FDB nie wklei!

FDB zostało wrzucone na Filmzjebie na czarną listę dopiero gdy zacząłem agitować na forum za przeprowadzką. Wcześniej normalnie linki łykało.

ZSGifMan

> Marac napisał:
> FDB zostało wrzucone na Filmzjebie na czarną listę dopiero gdy zacząłem agitować na forum za przeprowadzką. Wcześniej normalnie linki łykało.

Zawistne małe ludki złośliwe… najniższe na co można się zdobyć – cenzura i blokowanie.
I tak ten filmzjeb jest wielkim molochem, żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazują aby to się miało zmienić, ale widać oni doskonale widzą/wiedzą jaką politykę popełniają wobec swoich użytkowników, bo… się jednak boją ich utraty!

ZSGifMan

Autorze tematu, halo?

Uruchomiliśmy machinę szukająca, pociągnęliśmy za sznurki, ludzie się zaangażowali, wszystko by znaleźć odpowiedź, a nawet nie powiedziałeś czy te dwie propozycje/tytuły to to czy nie to…

Proszę czekać…