HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Top model - temat do komentowania odcinków 5
Zasumitra

Kilka dziwnych typów:
- chirurgicznie odpicowane siostry
- cycata murzynka
- niska aktorka

One są kompletnie bez szans na high fashion. Stanowią chyba wyłącznie element poprawnościowy i zarazem komiczny w programie.
Niektórzy pewnie powiedzą, że murzynka ma wszystko: wzrost, ciało, urodę – owszem, ale z takimi balonami to wyłącznie może zaprezentować przerost formy nad treścią.

Zatem program zapowiada się bardzo ciekawie…

Zasumitra

Odcinek 4 – metamorfozy.

Małą zrobili na rudo Xd.

Ogólnie uczestnicy nie do poznania, teraz wyglądają jak modele. I love Natalia <3.

KRCK

> Zasumitra o 2018-09-25 22:29 napisał:
> Kilka dziwnych typów:
> – chirurgicznie odpicowane siostry
> – cycata murzynka
> – niska aktorka
>
> One są kompletnie bez szans na high fashion. Stanowią chyba wyłącznie element
> poprawnościowy i zarazem komiczny w programie.
> Niektórzy pewnie powiedzą, że murzynka ma wszystko: wzrost, ciało, urodę -
> owszem, ale z takimi balonami to wyłącznie może zaprezentować przerost formy nad
> treścią.
>
> Zatem program zapowiada się bardzo ciekawie…

Z ciekawości zobaczyłem sobie uczestników, bo jak wiesz funkcjonuję w kompletnym oderwaniu od TV czy szerzej mass-mediów. Rzeczywiście, sprawdzają się w funkcji poprawnościowo-komicznej. :) TVN konsekwentnie podążą ścieżką, którą obrał sobie ładnych kilkanaście lat temu i przyniosła mu sukces biznesowy, stąd taki, a nie inny dobór finalistów. Nie wierzę w pełni uczciwe kryteria wyboru w takich programach, a przynajmniej nie dzisiaj.

"niska aktorka"
Nie wiem kogo masz na myśli. Wybacz, ale nie zagłębiłem się zbytnio w tematykę.

"cycata murzynka"; "z takimi balonami"
Wypadałoby zacytować Atoirtapa. ;)

Zasumitra

Dzisiaj/jutro zabieram się za nowy odcinek. Spodziewajcie się komentarza.

Ps: ten kto zminusował jest nie fair, nie zasłużyłem sobie ;(((((( *henry-mod off
Ps2: niska aktorka to ta ruda. Ponoć romans z murzynem będzie miała jakiś.

Cycatka chyba se te piersi czymś przepasa bo czasem są mniejsze.

Zasumitra

Nieźle jej się układa z czarnym. Zaproponowała mu wspólne oglądanie albumu malarskiego. Ta kobieta jest bardzo uczuciowa, albo jest snobką. Przeczuwam jednak to pierwsze, bo w tym odcinku pokazała swoje umiejętności.

Ale i tak za niska i niech spada z programu.

Co do reszty uczestniczek. Azjatka miała moim zdaniem najlepsze zdjęcie, dobre na ścianę w moim mieszkaniu.

Ogólnie wszystkie uczestniczki poza cycatą mają ładne ciała i piersi. Cycata musi w końcu odpaść…

Brehen

Wygra ta, za przeproszeniem z kutasem, albo inne ciekawe zjawisko nienaturalne.

Proszę czekać…