FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

GRY I MUZYKA 9
Siwy1984

Nie wiem jakie zdanie na ten temat mają szefowie portalu oraz użytkownicy ale tak sobie ostatnio pomyślałem że ten dział na samym dole KINO DOMOWE jest kompletnie martwy (ostatni post stamtąd pochodzi z 2014 roku) i można by było go przykładowo przekształcić na coś takiego właśnie jak :
GRY I MUZYKA

Nie wiem czy to jest dobry pomysł ale tak sobie o tym ostatnio pomyślałem tutaj..
Bo ogólnie wiadomo jedni lubią gry inni muzykę a jeszcze inni jedno i drugie , za mały jest tu na razie ruch żeby robić dwa osobne działy , ale połączenie tego razem w jeden dział byłoby niezłym podejściem.
Mnie tam ogólnie gry nie interesują (w przeciwieństwie do tematów muzycznych) ale widzę że jest tu wielu miłośników gier więc może warto o czymś takim pomyśleć , bez uruchamiania kolejnego działu , a zagospodarowaniu tego obecnego na dole.

Anonimowy

Takie tematy pojawiają się w Hyde Parku. I jeszcze o sztuce czy sporcie można tam popisać, co by się nie rozmieniać na kolejne działy.

ZSGifMan

> Siwy1984 napisał: … ten dział na samym dole KINO DOMOWE jest kompletnie martwy (ostatni post stamtąd pochodzi z 2014 roku) i można by było go przykładowo przekształcić na coś takiego właśnie jak : GRY I MUZYKA

KINO DOMOWE to pojęcie ogólne i podchodzi pod nie pewnie także sprzęt audio, jak i również konsole i inne pierdoły, więc skoro ten temat i tak nie żyje od dawna, to zwyczajnie uznajmy, że jest do gier i muzyki, a odpowiednia nazwa przyjdzie tam z czasem :)

Marac

> ZSGifMan o 2018-10-09 14:32 napisał:
> KINO DOMOWE to pojęcie ogólne i podchodzi pod nie pewnie także sprzęt audio, jak
> i również konsole i inne pierdoły, więc skoro ten temat i tak nie żyje od dawna,
> to zwyczajnie uznajmy, że jest do gier i muzyki, a odpowiednia nazwa przyjdzie
> tam z czasem :)

To też jakiś pomysł – na zasadzie zasiedlenia pustostanu. Skoro nikt z tego działu nie korzysta to i nikomu nie powinno przeszkadzać.

ZSGifMan

> Marac napisał: To też jakiś pomysł – na zasadzie zasiedlenia pustostanu. Skoro nikt z tego działu nie korzysta to i nikomu nie powinno przeszkadzać.

Też tak sądzę, że spróbować można, a jak się nie przyjmie, to zawsze przecież można przestać…
A temat i tak jest od dawna martwy, więc co szkodzi spróbować? :)

Chemas

> ZSGifMan o 2018-10-09 15:26 napisał:
> Taż tak sądzę, że spróbować można, a jak się nie przyjmie, to zawsze przecież
> można przestać…
> A temat i tak jest od dawna martwy, więc co szkodzi spróbować? :)

No i spróbowałeś i cieszę się z tego :)

Marac

> Chemas o 2018-10-14 18:00 napisał:
>
> No i spróbowałeś i cieszę się z tego :)

Może to byłby też dobry dział na gry filmowe? Na FW czasem pojawiają się głosy sfrustrowanych użyszkodników, że żadne inne tematy nie są w stanie się przebić na stronę główną z działu "Filmy", bo "ciągle tylko te gry filmowe". Tu jest dużo mniej ludzi, więc byłoby to dużo bardziej widoczne.

ZSGifMan

> Chemas napisał: No i spróbowałeś i cieszę się z tego :)

:))

Chemas

> Marac o 2018-10-15 11:11 napisał:
>
> Może to byłby też dobry dział na gry filmowe? Na FW czasem pojawiają się głosy
> sfrustrowanych użyszkodników, że żadne inne tematy nie są w stanie się przebić
> na stronę główną z działu "Filmy", bo "ciągle tylko te gry filmowe". Tu jest
> dużo mniej ludzi, więc byłoby to dużo bardziej widoczne.

W sumie masz rację. Nie pomyślałem o tym

ZSGifMan

> Marac o 2018-10-15 11:11 napisał:
>
> Może to byłby też dobry dział na gry filmowe? Na FW czasem pojawiają się głosy
> sfrustrowanych użyszkodników, że żadne inne tematy nie są w stanie się przebić
> na stronę główną z działu "Filmy", bo "ciągle tylko te gry filmowe". Tu jest
> dużo mniej ludzi, więc byłoby to dużo bardziej widoczne.

A mnie te gry nigdy nie przeszkadzały, nigdy też się w nich nie udzielałem, jakoś mnie nie interesowały wcale, choć faktycznie zasłaniają wszystko co pod spodem, ale tak gadają tylko ci, co nie potrafią się dokopać niżej ;p

Proszę czekać…