HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Gratulacje! 22
Michael_Corleone

Chciałem serdecznie pogratulować znakomitego wyniku Korwinowi w Warszawie

Elizabeth_Linton

Nie no nie mogę Jaki przegrał :)

ZSGifMan

Warszawiaki widać lubią być ładowani (nie wpiszę w co, lecz wiadomo) bo wybrali sobie podnóżek tej #%@* hgw! Teraz on ich będzie robił w wała i przekręcał na kasę…
Już platfusowe aferzysty zacierają lepkie łapska!

Michael_Corleone

Spektakularna wygrana Rafała Trzaskowskiego to zasługa elektoratu Korwina, który po tym jak usłyszał podczas debaty prezydenckiej, że Patryk jaki jest komunistą, postanowił tłumnie zagłosować na mniejsze zło. Prawdopodobnie elektorat Korwina źle odczytał retorykę swojego mistrza, który zapomniał doprecyzować aby zrobić to dopiero w II turze.

Anonimowy

> Michael_Corleone o 2018-10-21 23:07 napisał:
> Chciałem serdecznie pogratulować znakomitego wyniku Korwinowi w Warszawie

Ironia czy nie, ale Korwin wcale nie jest taki głupi jak większość o nim myśli.

ZSGifMan

> mania19 o 2018-10-24 06:01 napisał:
> Ironia czy nie, ale Korwin wcale nie jest taki głupi jak większość o nim myśli.

Tylko głupszy, choć ma czasami przebłyski geniuszu i jak już nieraz powie coś na prawdę z sensem, lecz i tak go wtedy mało kto słucha…

Michael_Corleone

1990r – Próba odwołania JKM ze stanowiska prezesa Unii Polityki Realnej
1995r – Odwołanie JKM ze stanowiska prezesa Unii Polityki Realnej
JKM wraca na stanowisko prezesa UPR – frakcja konserwatywna, skonfliktowana z JKM, na znak protestu, opuszcza UPR i zakłada nową partię o nazwie Stronnictwo Polityki Realnej
1997r – JKM składa rezygnację z funkcji prezesa UPR
1999r – JKM ponownie obejmuje funkcję prezesa UPR
2002r – JKM ponownie składa rezygnację z funkcji prezesa UPR
2005r – JKM zakłada nową partię o nazwie Platforma Janusza Korwin Mikkego
2007r – JKM startuje do Sejmu z list Ligii Polskich Rodzin
2009r – JKM występuje z UPR po tym jak partia udzieliła absolutorium prezesowi tego ugrupowania, Bogusławowi Witczakowi
JKM wstępuje do Platformy Janusza Korwin Mikkego
JKM przekształca Platformę Janusza Korwin Mikkego w Wolność i Praworządność
2011r – JKM zakłada nową partię o nazwie Unia Polityki Realnej – Wolność i Praworządność
JKM zmienia nazwę partii z UPR – WiP na Kongres Nowej Prawicy
2015r – JKM zostaje odwołany z funkcji prezesa KNP w wyniku konfliktu z frakcją konserwatywną – prezesem KNP zostaje Michał Marusik
JKM zakłada nową partię o nazwie Konfederacja Nowej Polski
2016r – JKM zmienia nazwę partii z KORWiN na Wolność
2018r – JKM uzyskuje w wyborach swój słynny 1% poparcia.
Chyba już pora na zmianę nazwy https://www.wprost.pl/kraj/10124590/fakt-korwin-mikke-nie-moze-byc-czlonkiem-wlasnej-partii-ktora-z-kolei-moze-zmienic-nazwe.html

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-10-24 07:02 napisał:
> Tylko głupszy, choć ma czasami przebłyski geniuszu i jak już nieraz powie coś na
> prawdę z sensem, lecz i tak go wtedy mało kto słucha…

Malo kto go slucha bo wlasnie częsciej gada sam nie wie co niz konkretnie, ale i tak go lubie.

Michael_Corleone

W Sputniku też go lubią a i słuchają z zaciekawieniem

Van_Kong

Panie Pajac, Korwin tego nie przeczyta.

ramsay2

> Michael_Corleone o 2018-10-21 23:07 napisał:
> Chciałem serdecznie pogratulować znakomitego wyniku Korwinowi w Warszawie

Za to co powiedział o niepełnosprawnych powinien dostać lepę na ryj.

ZSGifMan

> ramsay2 o 2018-10-25 13:05 napisał:
> Za to co powiedział o niepełnosprawnych powinien dostać lepę na ryj.

To są tylko ludzie, mają te same przywary co inni: pazerność, obłudę, chamstwo i głupotę!
Jak np. taki wydawałoby się nobliwy i dystyngowany Morawiecki, a żydek z niego wylazł i się cieszył jak pustak, że Kubica niemal rękę stracił, bo mu się bilans ze sponsoringu w banku mankiem nie zamknie…

ramsay2

> ZSGifMan o 2018-10-25 13:40 napisał:
> To są tylko ludzie, mają te same przywary co inni: pazerność, obłudę, chamstwo i
> głupotę!
> Jak np. taki wydawałoby się nobliwy i dystyngowany Morawiecki, a żydek z niego
> wylazł i się cieszył jak pustak, że Kubica niemal rękę stracił, bo mu się bilans
> ze sponsoringu w banku mankiem nie zamknie…

Wszystko można napisać o Morawieckim, ale nie to że jest dystyngowany i nobliwy.
Jak widzę to przełączam na HBO.

ZSGifMan

> ramsay2 napisał:
> Wszystko można napisać o Morawieckim, ale nie to że jest dystyngowany i nobliwy.
> Jak widzę to przełączam na HBO.

Dlatego było tam specjalnie to "taki wydawałoby się" ;)


Mnie ogólnie mierzi ta cała polityka i nie cierpię tych wszystkich jej mord! Nie znoszę praktycznie nikogo, to są same zakłamane i złowieszcze ryje. No może na tą Ogórek się przez jakąś chwilę miło patrzyło, przez krótką chwilę, aż nie otworzyła ust! ;D

ramsay2

> ZSGifMan o 2018-10-25 15:32 napisał:
> Dlatego było tam specjalnie to "taki wydawałoby się" ;)
>
>
>
> Mnie ogólnie mierzi ta cała polityka i nie cierpię tych wszystkich jej mord! Nie
> znoszę praktycznie nikogo, to są same zakłamane i złowieszcze ryje. No może na
> tą Ogórek się przez jakąś chwilę miło patrzyło, przez krótką chwilę, aż nie
> otworzyła ust! ;D

Ogórek to joke dziesięciolecia. Tak jak Komorowski szukający szoguna na krześle i Duda stojący gdy Trump coś podpisuje.

ZSGifMan

> ramsay2 napisał: Ogórek to joke dziesięciolecia. Tak jak Komorowski szukający szoguna na krześle i Duda stojący gdy Trump coś podpisuje.

Oj, było tego wiele, jak jeszcze np. choroba filipińska, "z ziemi polskiej do wolski", spieprzaj dziadu, czy choćby nie tak znowu dawno HGW – moje ulice i moje 'wasze' kamienice!
A przecież był jeszcze ryży cyc, co o amber gold nie wiedział nic ;) dokładnie jak o swoim synalku w LOT-cie, "jak można zgwałcić prostytutkę? hehehe!", kurwiki i cała masa innych, których w tej chwili już nie pamiętam.

Michael_Corleone

Wysoki Sejmie, nie po raz pierwszy staje mi…

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-10-25 17:05 napisał:
> Wysoki Sejmie, nie po raz pierwszy staje mi…

Z zupełnie innej beczki (sport), ale przypomniało mi się a propos tego… "cudowne dziecko dwóch pedałów" :D

Anonimowy

> Michael_Corleone o 2018-10-23 12:19 napisał:
> Spektakularna wygrana Rafała Trzaskowskiego to zasługa elektoratu Korwina, który
> po tym jak usłyszał podczas debaty prezydenckiej, że Patryk jaki jest komunistą,
> postanowił tłumnie zagłosować na mniejsze zło. Prawdopodobnie elektorat Korwina
> źle odczytał retorykę swojego mistrza, który zapomniał doprecyzować aby zrobić
> to dopiero w II turze.

Już gdzieś pisałem, że Korwinowi na stare lata porządnie odwaliło. Jednak z tym, że JAKI-SRAKI to komunista to ma rację… zresztą jak cały PiS.

ramsay2

> ZSGifMan o 2018-10-25 16:43 napisał:
> Oj, było tego wiele, jak jeszcze np. choroba filipińska, "z ziemi polskiej do
> wolski", spieprzaj dziadu, czy choćby nie tak znowu dawno HGW – moje ulice i
> moje 'wasze' kamienice!
> A przecież był jeszcze ryży cyc, co o amber gold nie wiedział nic ;) dokładnie
> jak o swoim synalku w LOT-cie, "jak można zgwałcić prostytutkę? hehehe!",
> kurwiki i cała masa innych, których w tej chwili już nie pamiętam.

A OFE? :D

ZSGifMan

> ramsay2 napisał: A OFE? :D

Jak już OFE to i FOZZ.
:O

ramsay2

> ZSGifMan o 2018-10-25 21:59 napisał:
> Jak już OFE to i FOZZ.
> :O

Też.

ZSGifMan

> ramsay2 o 2018-10-25 21:59 napisał:
> Też.

Coś bardzo przycichłeś, zniknąłeś zupełnie, jesteś tu jeszcze?


Proszę czekać…