• HYDE PARK — 406

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Temat wątku - Kiedy przestaje się być dzieckiem

• Suchy_­Wilk

2018-10-29

Nie tylko dziewczynka, ale również chłopiec przestaje być dzieckiem z chwilą kiedy może zostać ojcem.
      W takich rozmowach jakikolwiek głębszy sens ma tylko podejście i definicje biologiczne, dlatego zawsze go bronię. Normy społeczno kulturowe i prawne nieustannie zmieniają się w czasie i przestrzeni. Jeszcze parę pokoleń temu przeciętna 13-latka była mężata i dzieciata i w wielu miejscach świata ludniejszych niż Europa często wciąż jest (a wyzywanie normy biologicznej naszego gatunku od jakichkolwiek "filii" jest idiotyczne i przy okazji obrzydliwe); zaś co będzie za parę pokoleń w lewackim świecie (jeśli przetrwa), to twórcy jedynie raczą wiedzieć – acz sądząc po tendencjach możliwe są wszelkie najdziksze aberracje. Aktualnie na tapecie jest seksualizowanie dzieci w zach. przedszkolach, więc trochę bym się śmiał gdyby Okno Overtona było akurat ustawiane na łagodzenie podejścia do pedofilii i starzy lewacy zostaliby z ręką w nocniku wobec najnowszych trendów lewactwa.
      W każdym razie przywiązywanie się i jeszcze próby obrażania ludzi na podstawie aktualnych trendów społecznych-prawnych, i to jeszcze gnijącej cywilizacji w fazie dekadencji, świadczy jedynie … no przykro mi, o skrajnej tępocie.

• -
      • +
      • -3
    • Marac

2018-11-08

ZSGifMan o 2018-11-08 01:32 napisał:

[o lewakach]

To nie jest tak, że ja ich obciążam odpowiedzialnością za samo zjawisko jako
      takie, ale za ten libertynizm jaki uprawiają i zachętę do łamania
      dotychczasowych trendów, tabu, obyczajów społecznych itp. Nie bez znaczenia jest
      też idąca za tym polityka usprawiedliwiania nawet największych idiotyzmów, a
      stad już tylko krok do np. tych aktów 'tłumaczenia' podstaw pedofilii i tego, że
      'nie jest wcale taka zła'… o zgrozo!

Aha. Czyli lewacy są o krok od usprawiedliwiania pedofilii i to wywołuje w Tobie zgrozę i potrzebę bicia na alarm. To w takim razie ciekawi mnie co wywołuje w Tobie polski kler, który nie jest "o krok" od usprawiedliwiania pedofilii, ale już to robi. Wprost, otwartym tekstem i publicznie.

"Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga"
      ~arcypedoskup Józef Michalik

"Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci wchodziły do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka. […] w pojedynczych przypadkach świadomość niektórych dzieci może być bardzo dorosła, dojrzała. Są to niewątpliwie wyjątki, niemniej jednak one są. Trzeba wiedzieć, że reguły są regułami, natomiast odstępstwa w jedną, jak i w drugą stronę istnieją. Postawienie takiej tezy, że czasami dzieci prowokują do czegoś, nie jest też tak do końca bezpodstawne."
      ~ks. ped. Ireneusz Bochyński

Więc może najpierw zdelegalizujmy Kościół Rzymsko-Pedofilski a dopiero potem zajmijmy się tymi obmierzłymi lewakami, którzy też w przyszłości mogą stać się tak zdeprawowani jak Kościół.

Aktualizacja: Zwrócono mi uwagę, że niekoniecznie jest oczywiste, że ostatnie zdanie to tylko podszyta ironią prowokacja, a nie wysuwany przeze mnie w tej dyskusji na poważnie postulat.

• -
      • +
      • +2
    • Zuchwalec

2018-11-08

Marac o 2018-11-08 10:15 napisał:

Więc może najpierw zdelegalizujmy Kościół Rzymsko-Pedofilski a dopiero potem
      zajmijmy się tymi obmierzłymi lewakami, którzy też w przyszłości mogą stać się
      tak zdeprawowani jak Kościół.

Oj nie zgodzę się z Tobą… nie specjalnie latam do kościoła (od święta – zresztą obecna sytuacja też mnie nie zachęca) ale… Chcesz zdelegalizować kościół? A co z tymi wiernymi, którzy chodzą do kościoła, bo czują taką potrzebę? Bo chcą się pomodlić do Boga? Oczywiście rozumiem twoją narrację… mi też nie podoba się obraz kościoła w Polsce. Wtrącanie się do polityki, chciwość i afery. Winni są jednak księża i kapłani (nie wszyscy). Nie możemy zamykać kościołów i karać tym samym wiernych. Natomiast lewactwo, czyli PiS powinno być zdelegalizowane natychmiast, bo zniszczą ten kraj do końca. Niestety delegalizacja komunistycznego PiSu w tej chwili jest niemożliwa…

• -
      • +
      • 0
    • Marac

2018-11-08

No to była oczywiście taka trochę prowokacja. Wiele osób z prawej strony (nie mówię, że akurat Gifman) marzy np. o zamknięciu GW, delegalizacji homoseksualizmu, no to proszę – zacznijmy od Kościoła Pedofilskiego.

Ale nie rozumiem też trochę Twojej argumentacji, bo co miałaby hipotetyczna delegalizacja tej przestępczej organizacji wspólnego z karaniem wiernych? Chyba nie stawiasz znaku równości pomiędzy przedsiębiorstwem "Kościół Rzymsko-Pedofilski" a wiarą w chrześcijańskich bogów? Nie mam przecież na myśli delegalizacji samej sekty katolickiej. Niech każdy wierzy w co chce tak długo jak nie krzywdzi innych. Nie mam nawet na myśli zakazania księżom katolickim pełnienia posługi – skądże znowu. Chodzi tylko o zamknięcie firmy, odebranie przywilejów i konfiskatę kradzionego majątku.

• -
      • +
      • 0
    • Zuchwalec

2018-11-08

Dla wiernych kościół to Dom Boży i tam się chcą modlić, a nie np. w parku czy własnym mieszkaniu. Trochę więcej zrozumienia. Możesz nie wierzyć i nie rozumieć sensu istnienia kościoła (jako instytucji). Ja to szanuje, ale i Ty szanuj tych, którym kościół jest potrzebny do modlitwy. O to mi chodziło. Natomiast z tym że kościół (szczególnie w Polsce) ma zbyt dużo przywilejów, w swych szeregach ma pedofilów, pijaków, jest chciwy i wpierdala się do polityki całkowicie się zgadzam.

• -
      • +
      • 0
    • Marac

2018-11-08

Zuchwalec o 2018-11-08 11:23 napisał:
      Dla wiernych kościół to Dom Boży i tam się chcą modlić, a nie np. w parku czy
      własnym mieszkaniu.

Również nie mam na myśli zamykania kościołów – pod warunkiem, że są postawione z pieniędzy wiernych (lub odkupione od państwa) na kupionych (wykupionych) po rynkowych stawkach gruntach.

Powtórzę – pisząc "Kościół" (nie bez powodu z wielkiej litery, jak to nazwy firmowe), miałem na myśli koncern, a nie wiernych, wiarę, religię, księży, kościoły (budynki), obrzędy, modlitwy, itp. itd.

• -
      • +
      • +1
    • Michael_­Corleone

2018-11-08

Marac o 2018-11-08 11:04 napisał:
      No to była oczywiście taka trochę prowokacja. Wiele osób z prawej strony (nie
      mówię, że akurat Gifman) marzy np. o zamknięciu GW, delegalizacji
      homoseksualizmu, no to proszę – zacznijmy od Kościoła Pedofilskiego.

Zaprezentował Pan klasyczny przykład symetryzmu czyli postawy ideologicznej zakładającej, że
      każdemu negatywnemu zjawisku zawinionemu przez dany obóz polityczny należy spróbować przeciwstawić
      analogiczne negatywne zjawisko zawinione przez obóz jego przeciwników.
      Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że pańska propozycja była jedynie prowokacją, służącą temu aby w przerysowany sposób uwypuklić selektywną wrażliwość polskich internautów na sprawy związane z pedofilią.
      W takich sytuacjach powinniśmy jednak zadbać o to by wyraźnie zaznaczyć, że wypowiedź ma charakter ironiczny.
      Sam też często o o tym zapominam i spotykam się z zarzutem radykalizmu.
      Zdaje się, że wśród prawej strony o wiele trudniej spotkać kogoś z takimi rozterkami i samokrytyką.
      Śledząc internetowe dyskusje odnoszę wrażenie, że z pedofilią jest trochę jak z faszyzmem.
      Wg. mnie właściwe jest to aby skupiać się przypadku pierwszego na piętnowaniu postawy, a w drugim przypadku na piętnowaniu ideologii, zaś dla większości ludzi jest to jedynie pretekst do ataku na określone środowisko lub stygmatyzowania narodowościowego.
      Podobnie jak większość polskich internautów nie skupia się na potępianiu pedofilii i przemocy seksualnej jako takiej, robiąc to wyłącznie wtedy gdy napastnikiem jest ksiądz, cudzoziemiec, kolorowy a zwłaszcza muzułmanin, tak próżno szukać będzie wśród uczestników Marszu Niepodległości osób które przeciwstawiają się ideologii faszystowskiej, gdyż wyrażają oni swoją niechęć wobec faszyzmu wyłącznie w kontekście narodowościowym, często nawet nie zauważając że ich światopogląd
      nie różni się praktycznie niczym od faszystowskiego.
      Taka sytuacja wynika właśnie z zabiegu który przekierował ich uwagę z płaszczyzny ideologicznej na narodowościową.

• -
      • +
      • +2
    • Marac

2018-11-08

Michael_Corleone o 2018-11-08 13:10 napisał:
      W takich sytuacjach powinniśmy jednak zadbać o to by wyraźnie zaznaczyć, że
      wypowiedź ma charakter ironiczny.
      Sam też często o o tym zapominam i spotykam się z zarzutem radykalizmu.

Słusznie. Sam dopiero co właśnie Tobie to wypominałem. :)

Na swoją obronę mam tylko to, że wydawało mi się, że moja wypowiedź była bardzo wyraźnie prowokacyjnie-ironiczna. Ale może rzeczywiście niekoniecznie.

Z całą resztą się oczywiście zgadzam.

• -
      • +
      • +2
    • Zuchwalec

2018-11-08

To jest ten problem z dyskusjami na odległość… gdy nie widzisz mimiki twarzy, nie słyszysz tonu rozmówcy, to nie jest tak łatwo załapać, że coś jest powiedziane trochę z przekąsem… Następnym razem postaram się być bardziej wyczulony na ironię:-).

• -
      • +
      • +1
    • Szczerosc

2018-11-08

Michael_Corleone o 2018-11-08 13:10 napisał:
      Podobnie jak większość polskich internautów nie skupia się na potępianiu
      pedofilii i przemocy seksualnej jako takiej, robiąc to wyłącznie wtedy gdy
      napastnikiem jest ksiądz, cudzoziemiec, kolorowy a zwłaszcza muzułmanin, tak
      próżno szukać będzie wśród uczestników Marszu Niepodległości osób które
      przeciwstawiają się ideologii faszystowskiej, gdyż wyrażają oni swoją niechęć
      wobec faszyzmu wyłącznie w kontekście narodowościowym, często nawet nie
      zauważając że ich światopogląd
      nie różni się praktycznie niczym od faszystowskiego.

Nie tylko nie zauważają, ale też obłudnie zaprzeczają.

• -
      • +
      • +2
    • Michael_­Corleone

2018-11-08

Zuchwalec o 2018-11-08 14:44 napisał:
      To jest ten problem z dyskusjami na odległość… gdy nie widzisz mimiki twarzy,
      nie słyszysz tonu rozmówcy, to nie jest tak łatwo załapać, że coś jest
      powiedziane trochę z przekąsem… Następnym razem postaram się być bardziej
      wyczulony na ironię:-).

To jest dość powszechne. Np. pomiędzy mną a Panem Zenonem, który notorycznie tłumaczy mi dlaczego musiałem Go źle zrozumieć, a przecież ja Go doskonale rozumiem, Jego intencje.
      Niemniej jednak czasem to co On pisze nie musi się z tym pokrywać.
      Jeśli ktoś przykładowo bije na alarm że ktoś inny przyjął łapówkę wyłącznie wtedy gdy łapówkarzem okazuje się osoba leworęczna to powstaje wątpliwość czy rzeczywiście jest taki wrażliwy na korupcję czy może na leworęczność.

• -
      • +
      • +2
    • Marac

2018-11-08

Michael_Corleone o 2018-11-08 15:47 napisał:
      Jeśli ktoś przykładowo bije na alarm że ktoś inny przyjął łapówkę wyłącznie
      wtedy gdy łapówkarzem okazuje się osoba leworęczna to powstaje wątpliwość czy
      rzeczywiście jest taki wrażliwy na korupcję czy może na leworęczność.

Genialny przykład!
      (Co piszę tym razem całkowicie na poważnie i bez śladu ironii.)
      :)

• -
      • +
      • +1
    • Zuchwalec

2018-11-08

Michael_Corleone o 2018-11-08 15:47 napisał:
      To jest dość powszechne. Np. pomiędzy mną a Panem Zenonem, który notorycznie
      tłumaczy mi dlaczego musiałem Go źle zrozumieć, a przecież ja Go doskonale
      rozumiem, Jego intencje.
      Niemniej jednak czasem to co On pisze nie musi się z tym pokrywać.
      Jeśli ktoś przykładowo bije na alarm że ktoś inny przyjął łapówkę wyłącznie
      wtedy gdy łapówkarzem okazuje się osoba leworęczna to powstaje wątpliwość czy
      rzeczywiście jest taki wrażliwy na korupcję czy może na leworęczność.

Ano z p. Zenonem to faktycznie nieco inna sytuacja. Też jakiś czas temu zwróciłem uwagę, że jest bardzo przewrażliwiony na punkcie lewactwa. Szkoda tylko, że Zenon nie bardzo przejmuje się lewactwem w gospodarce i polityce społecznej. Uważam, że o wiele bardziej niebezpieczne dla państwa jest rozdawnictwo i traktowanie prawa po macoszemu niż to, że od czasu do czasu ulicami Warszawy przejdą geje i lesbijki.

• -
      • +
      • +2
    • Michael_­Corleone

2018-11-08

To co Pan uznaje za "lewactwo w gospodarce" jest w istocie lewicowością.
      To taki paradoks, że najwięcej jej znajdziemy w "Zjednoczonej Prawicy".
      Na płaszczyźnie ekonomicznej, funkcjonował do niedawna jasny podział na lewicę i prawicę
      a na płaszczyźnie światopoglądowej na liberalizm i konserwatyzm.
      Pierwotnie, a mianowicie jeszcze kilkadziesiąt lat temu, kiedy słowo zostało ukute, terminu „lewak” używano na
      pejoratywne określenie antykapitalistycznego radykała (często należącego do organizacji paramilitarnych), który za pomocą przemocy
      i często aktów terroryzmu dążył do obalenia systemu kapitalistycznego.
      Dzisiaj kiedy debata publiczna została zdominowana niemal całkowicie przez prawicę, określenie "lewak" odnosi się nie tylko do pozbawionego instynktu samozachowawczego zwolennika przyjmowania islamskich emigrantów w nieograniczonych ilościach ale także do każdego kto nie jest skrajnym prawicowcem lub nie jest skrajnym konserwatystą o poglądach średniowiecznych czyli będzie to między innymi socjalista, demokrata, liberał, pacyfista, ateista, agnostyk, papież, wykształciuch, wegetarianin, ekolog,
      wreszcie człowiek który będąc świadomy swoich intelektualnych ograniczeń, w niektórych dziedzinach nie czuje się po prostu kompetentny aby negować zdanie środowiska naukowego, dla którego większym autorytetem jest profesor
      a nie ksiądz proboszcz, poseł PISu, czy Janusz z Grażyną.
      Pozwolę sobie zacytować wypowiedź użytkownika Belfer00 z serwisu Racjonalista:
      “Pojęcie lewactwa jako czegoś odrębnego od lewicowości pojawiło się w retoryce komunistycznej po Rewolucji Październikowej.
      Określono tak poglądy radykalnie lewicowe ale niezgodne z poglądami "leninowskimi".
      Lenin przeciwstawiał własną, "słuszną", bolszewicką linię partyjną "nieodpowiedzialnym radykalizmom" niektórych innych partii lewicowych czy frakcji w obrębie partii bolszewickiej.
      Tę samą retorykę stosował Stalin, dołączając do "lewactwa" trockizm,
      a przypisując sobie "prawidłową" kontynuację "myśli leninowskiej".
      Po rozdźwięku między KPZR a KP Chin "lewactwem" była linia polityczna Mao.
      W latach 60. i 70. dla europejskich partii komunistycznych trzymających się linii Moskwy "lewackimi" były
      ugrupowania inspirujące "maj 68", często właśnie trockistowskie i maoistyczne.
      Oczywiście "lewackie" zdaniem komunistów były organizacje takie jak niemiecka Frakcja Czerwonej Armii
      czy włoskie Czerwone Brygady.
      Po konflikcie między Czerwonymi Khmerami a prosowiecką KP Wietnamu i oni zostali zaliczeni do "lewaków".
      O tym co było godnym potępienia, nieodpowiedzialnym lewactwem, a co rzetelną, komunistyczną lewicowością,
      decydowała więc zawsze KPZR."

Ciekawe ile osób rzucających na lewo i prawo określeniami lewactwo, lewak itd. zdaje sobie w ogóle sprawę jakie jest pochodzenie tego słowa i kto najzacieklej walczył z lewactwem jeszcze w czasach gdy nie było ich na świecie.

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

2018-11-09

Marac o 2018-11-08 10:15 napisał:
      [o lewakach]

Aha. Czyli lewacy są o krok od usprawiedliwiania pedofilii i to wywołuje w Tobie
      zgrozę i potrzebę bicia na alarm. To w takim razie ciekawi mnie co wywołuje w
      Tobie polski kler, który nie jest "o krok" od usprawiedliwiania pedofilii, ale
      już to robi. Wprost, otwartym tekstem i publicznie.

"Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy
      nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo
      i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga
      "
      ~arcypedoskup Józef Michalik

"Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie
      intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci wchodziły do łóżek
      dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka. […] w pojedynczych
      przypadkach świadomość niektórych dzieci może być bardzo dorosła, dojrzała. Są
      to niewątpliwie wyjątki, niemniej jednak one są. Trzeba wiedzieć, że reguły są
      regułami, natomiast odstępstwa w jedną, jak i w drugą stronę istnieją.
      Postawienie takiej tezy, że czasami dzieci prowokują do czegoś, nie jest też tak
      do końca bezpodstawne.
      "
      ~ks. ped. Ireneusz Bochyński

Więc może najpierw zdelegalizujmy Kościół Rzymsko-Pedofilski a dopiero potem
      zajmijmy się tymi obmierzłymi lewakami, którzy też w przyszłości mogą stać się
      tak zdeprawowani jak Kościół.

Aktualizacja: Zwrócono mi uwagę, że niekoniecznie jest oczywiste, że ostatnie
      zdanie to tylko podszyta ironią prowokacja, a nie wysuwany przeze mnie w tej
      dyskusji na poważnie postulat.

Oj!
      Ktoś tu nie czyta moich postów do niego pisanych! A wyraźnie dosłownie ze 2-3 dni temu odpisałem Tobie, że bym zboczeńca w sukience przeczołgał, że by się nie miał siły zdziwić nawet…

Religia jedno, a kościół drugie. Modlić się dalej, organizować msze, dzieci uczyć religii, ale kościołowi i facetom w pelerynach zrobić inkwizycję, wyłapać dewiantów co do nogi i wtedy dopiero zagra muzyka. Aha, jeszcze poodbierać wielkie majątki jakich się pasibrzuchy podorabiali na kuźwa tym całym swoim 'duszpasterstwie' i wykarmić za to biednych i bezdomnych, tak żeby się sprawiedliwości i przesłaniu miłosierdzia dla bliźniego wreszcie stało zadość. I nie tylko purpuratom i aspirantom, ale tez powiatowym proboszczom, bo to nie żadne sługi boże ino zwykli biznesmeni!
      No i ojca Tadka przetrzepać z góry na dół i zmanipulowanym urobionym babciom i dziadkom pooddawać ich renty i emerytury! A za zlicytowane Maybachy opłacić pomoc dla ofiar przytulania 'na pocieszenie'.

Jest jasność?

• -
      • +
      • +1
    • Marac

2018-11-09

ZSGifMan o 2018-11-09 02:58 napisał:
      Oj!
      Ktoś tu nie czyta moich postów do niego pisanych! A wyraźnie dosłownie ze 2-3
      dni temu odpisałem Tobie, że bym zboczeńca w sukience przeczołgał, że by się nie
      miał siły zdziwić nawet…

Może po prostu chciałem, żeby to wybrzmiało z całą mocą w tym wątku? Tak jak Corleona wywołałem do tablicy parę dni temu w kwestii muzułmańskich nachodźców.

Jest jasność?

Wysoki Sądzie, wnoszę o uniewinnienie!

• -
      • +
      • 0
    • Michael_­Corleone

2018-11-09

ZSGifMan o 2018-11-09 02:58 napisał:

Jest jasność?

Znamy pański krytyczny stosunek do Kościoła lecz zauważamy również, że traktuje Pan Kościół jako jakiś oderwany byt
      w walce ideologicznej lewicy z prawicą, czyli liberałów z konserwatystami.
      O ile w przypadku zdemoralizowanych jednostek z lewej strony zawsze podkreśla Pan ich lewacką przynależność to nie można tego powiedzieć o pańskich wypowiedziach na temat dostojników kościelnych. Co więcej, często w swojej argumentacji posiłkuje się Pan linkami od źródeł bezpośrednio powiązanych z Kościołem, traktując jako obiektywne i wiarygodne.
      Poza tym ignoruje Pan haniebne wypowiedzi naczelnych prawicowych ideologów tj. Korwina, Michalkiewicza, Ziemkiewicza
      tłumacząc to poprzez
      "Nie wiedziałem, że aż tylu tam ma obserwujących… szok."
      "Nie wiedziałem, bo z przyczyn 'politycznych' nie używam i nie zaglądam na takie rzeczy jak np. facebook."
      "Nie wiem, co o n takiego gada, że się to młodzieży podoba, ale zauważam problem skoro oni to kupują tak łatwo.".
      W tym wypadku brak wiedzy nie bardzo można usprawiedliwić niekorzystaniem z Facebooka bo te wypowiedzi stety lub niestety trafiają na strony główne największych portali czy na YouTube.
      Zapewniam Pana, że nawet będąc czytelnikiem Gazety Wyborczej można nie znać wykładów studentki medycyny Pani Mirjam Heine albo książki Gabriela Tallenta ale znaleźć kogoś kto mając dostęp do internetu nie znałby obrzydliwych wypowiedzi Korwina to już trzeba byłoby długo szukać.

Jeśli poda mi Pan jakieś przykłady archiwalnych wypowiedzi czy to na FW czy z tego forum w których piętnuje Pan demoralizujące wypowiedzi prawicowych ideologów, wraz z tradycyjnym podkreśleniem obozu z jakiego się oni wywodzą to uznam, że nie widzę w tym żadnej asymetrii.

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

2018-11-09

Marac o 2018-11-09 11:39 napisał:
      Może po prostu chciałem, żeby to wybrzmiało z całą mocą w tym wątku? Tak jak
      Corleona wywołałem do tablicy parę dni temu w kwestii muzułmańskich nachodźców.

Wysoki Sądzie, wnoszę o uniewinnienie!

Zapoznawszy się z najnowszymi zeznaniami podsądnego oddalam wniosek oskarżenia i nakazuję natychmiastowe uwolnienie z aresztu ;D :[]

• -
      • +
      • +1
    • Marac

2018-11-09

Michael_Corleone o 2018-11-09 12:22 napisał:

Zapewniam Pana, że nawet będąc czytelnikiem Gazety Wyborczej można nie znać
      wykładów studentki medycyny Pani Mirjam Heine albo książki Gabriela Tallenta ale
      znaleźć kogoś kto mając dostęp do internetu nie znałby obrzydliwych wypowiedzi
      Korwina to już trzeba byłoby długo szukać.

Bardzo celna wypowiedź. Jako osoba o poglądach raczej lewicowych (światopoglądowo), nie miałem pojęcia, że takie rzeczy się odjaniepawlają na lewym – podkreślmy to – marginesie.

Tymczasem Kurwin, Ziemkiewicz, Krystyn Pawłowicz (tu może nie ideolog, ale media uwielbiają cytować jego jadowity bełkot) czy Cejrowski to niestety prawicowy mainstream…

• -
      • +
      • +1
    • Adrenochrom

2018-11-10

To jeszcze pedofilia czy już nie xD https://youtu.be/W6kwgRLy39k

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

2018-11-10

Adrenochrom o 2018-11-10 00:56 napisał:
      To jeszcze pedofilia czy już nie xD https://youtu.be/W6kwgRLy39k

To jest patologia w czystej postaci, jakieś wysoce niestosowne zachowania można zaobserwować, ale podręcznikowej pedofilii chyba nie ma.

@Michael_­Corleone:

Jeśli poda mi Pan jakieś przykłady archiwalnych wypowiedzi czy to na FW czy z tego forum w których piętnuje Pan demoralizujące wypowiedzi prawicowych ideologów, wraz z tradycyjnym podkreśleniem obozu z jakiego się oni wywodzą to uznam, że nie widzę w tym żadnej asymetrii.

Faktycznie, przyznaję jest asymetria, ale wynika ona bardziej z tego, że bardziej interesuję się tym czego nie cierpię, a idiotów ze swojego okopu olewam, nie czytam, nie słucham i udaję, że nie istnieją dla mnie. Po co mam się jeszcze nimi denerwować?!
      Z dokładnie tego samego powodu omijam większość prawicowego marginesu i dla spokoju ducha nie studiuję skrajnych głupot. A co do kościelnych źródeł, to akurat tak wyszło bo oni o tym pisali i nie moja wina, że na szybko nie znalazłem tych treści gdzieś indziej. Trudno też oczekiwać, żeby lewacka tuba z tefałenem i wyborczą na czele pisali sami na siebie!

Ale teraz jest tu głupio jak kilku osobom trzeba odpisywać w jednym poście – to zła decyzja i mam nadzieję na jej rychłe wycofanie!

• -
      • +
      • +1
    • Michael_­Corleone

2018-11-10

@ZSGifMan
      Wykazuje się Pan typową dla dzisiejszej debaty postawą pasującą do powiedzenia
      "Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".
      Taką postawę prezentuje znakomita większość prawicowców i lewicowców, stąd też w tym wypadku nie zamierzam nawet próbować powiązać jej z którąkolwiek stroną, piętnuję postawę a nie obóz polityczny.
      Interesują Pana wyłącznie patologiczne zachowania wśród przedstawicieli przeciwnego obozu politycznego natomiast
      jak sam Pan przyznał, ignoruje Pan tego zachowania wśród obozu z którym się Pan utożsamia. Po co ma się Pan denerwować?
      Porównanie źdźbła do belki pasuje tutaj jak ulał gdyż z jednej strony mamy do czynienia faktycznie z marginesem
      który ma znikomy wpływ na świadomość Polaków a z drugiej z naczelnymi ideologami kształtującymi światopogląd
      znakomitej większości młodych ludzi w naszym kraju.
      Kiedyś obserwowałem znajomego prawicowca w czasie oglądania przez niego dyskusji dwóch polityków w TV.
      Zauważyłem że co chwilę łapie za pilota i włącza i wyłącza dźwięk. Zapytałem czemu to robi.
      Odpowiedział, że nie będzie słuchał lewackiego bełkotu bo nie chce się wk..rwiać!
      Poza tym musiał mieć czas aby wykrzyknąć "Ale mu doyebał!!" "Widzisz jaka masakra??".

Powtórzę raz jeszcze. Jeśli ktoś bije na alarm że ktoś inny przyjął łapówkę wyłącznie wtedy
      gdy łapówkarzem okazuje się osoba leworęczna, zaś ignoruje branie w łapę znacznie wyższych kwot przez osoby praworęczne, tłumacząc to tym że nie chce się denerwować, to powstaje wątpliwość czy rzeczywiście jest taki wrażliwy na korupcję
      czy może na leworęczność.

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

2018-11-10

Michael_Corleone o 2018-11-10 11:32 napisał:
      @ZSGifMan
      Wykazuje się Pan typową dla dzisiejszej debaty postawą pasującą do powiedzenia
      "Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".
      Taką postawę prezentuje znakomita większość prawicowców i lewicowców, stąd też w
      tym wypadku nie zamierzam nawet próbować powiązać jej z którąkolwiek stroną,
      piętnuję postawę a nie obóz polityczny.
      Interesują Pana wyłącznie patologiczne zachowania wśród przedstawicieli
      przeciwnego obozu politycznego natomiast
      jak sam Pan przyznał, ignoruje Pan tego zachowania wśród obozu z którym się Pan
      utożsamia. Po co ma się Pan denerwować?
      Porównanie źdźbła do belki pasuje tutaj jak ulał gdyż z jednej strony mamy do
      czynienia faktycznie z marginesem
      który ma znikomy wpływ na świadomość Polaków a z drugiej z naczelnymi ideologami
      kształtującymi światopogląd
      znakomitej większości młodych ludzi w naszym kraju.
      Kiedyś obserwowałem znajomego prawicowca w czasie oglądania przez niego dyskusji
      dwóch polityków w TV.
      Zauważyłem że co chwilę łapie za pilota i włącza i wyłącza dźwięk. Zapytałem
      czemu to robi.
      Odpowiedział, że nie będzie słuchał lewackiego bełkotu bo nie chce się
      wk..rwiać!
      Poza tym musiał mieć czas aby wykrzyknąć "Ale mu doyebał!!" "Widzisz jaka
      masakra??".

Powtórzę raz jeszcze. Jeśli ktoś bije na alarm że ktoś inny przyjął łapówkę
      wyłącznie wtedy
      gdy łapówkarzem okazuje się osoba leworęczna, zaś ignoruje branie w łapę
      znacznie wyższych kwot przez osoby praworęczne, tłumacząc to tym że nie chce się
      denerwować, to powstaje wątpliwość czy rzeczywiście jest taki wrażliwy na
      korupcję
      czy może na leworęczność.

Zdobyłem się na szczerość w sensie prawdomówność i nie mylić ze Szczerością FDBową, hehe, ale Ty z jakiej frakcji jesteś, hę? Której ręki używasz pisząc ostatnim Twoim porównaniem i czy obydwie równo nagradzasz jak i karcisz za błędy, bo jak na razie to ja obserwuję tylko, że rozdajesz tylko chętnie razy na prawo i lewo, choć zdecydowanie częściej na prawo… sam stojąc sobie spokojnie z boku.

• -
      • +
      • 0
    • Michael_­Corleone

2018-11-10

Jak sam Pan zauważył staram się stać z boku.
      Podstawowa różnica między nami jest taka, że ja staram się przede wszystkim piętnować patologiczne postawy,
      Pan zaś skupia się na podkreślaniu przynależności politycznej i światopoglądowej.
      Mając poczucie sprawiedliwości nie zamierzam silić się na statystyczną symetrię jeśli mamy do czynienia z daleką dysproporcją
      w skali oddziaływania patologicznych jednostek z lewej i prawej strony.
      Jak już mówiłem – Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

2018-11-10

Michael_Corleone o 2018-11-10 13:11 napisał:
      Jak sam Pan zauważył staram się stać z boku.
      . . .
      Jak już mówiłem – Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.

Tylko wygląda na to, że to ja stoję zdecydowanie na środku tego pożaru i raz pryskam gaśnicą raz polewam z premedytacją benzyną, a Ty spokojnie natomiast stojąc sobie z tego boku polewasz to ognisko oliwą, ale wodą już tylko sam na siebie, tak dla bezpieczeństwa… żeby się nie sparzyć.

• -
      • +
      • 0
    • Michael_­Corleone

2018-11-10

Nie bardzo wiem co ma Pan teraz na myśli. Można jaśniej?
      Kiedy np. krytykowałem wypowiedź Pana Maraca

słowami

Zaprezentował Pan klasyczny przykład symetryzmu czyli postawy ideologicznej zakładającej, że
      każdemu negatywnemu zjawisku zawinionemu przez dany obóz polityczny należy spróbować przeciwstawić

to wówczas stałem sobie spokojnie z boku polewając ognisko oliwą, pozostawiając dla siebie wodę?

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

2018-11-10

Michael_Corleone o 2018-11-10 13:37 napisał:
      Nie bardzo wiem co ma Pan teraz na myśli. Można jaśniej?
      Kiedy np. krytykowałem wypowiedź Pana Maraca

O ile się nie mylę, to Marac całkiem niedawno stwierdził właśnie coś podobnego (jak chyba ja), sformułował to nawet jakoś, że musiał Cię odpytać przy tablicy, bo nie miał pewności co do pewnych kwestii i Twojego stanowiska, nie mógł się tego wcześniej wyraźnie dowiedzieć i tu np. o beżowo-ciemnych nachodźcach…
      Czyli stoisz z boku.

słowami

Zaprezentował Pan klasyczny przykład symetryzmu czyli postawy ideologicznej
      zakładającej, że
      każdemu negatywnemu zjawisku zawinionemu przez dany obóz polityczny należy
      spróbować przeciwstawić

Jak na moje oko, to to jest bardziej opis z wyszczególnieniem i rozpisaniem detali i sugestia niż kontra, krytyka czy atak.
      Ale może nie mam racji.

to wówczas stałem sobie spokojnie z boku polewając ognisko oliwą, pozostawiając
      dla siebie wodę?

Raczej bez polewania oliwą ;)

• -
      • +
      • 0
    • Michael_­Corleone

2018-11-10

Jeśli dla Pana chłodna i obiektywna ocena, po której nie widząc mimiki twarzy, tonu głosu, nawet znajomi
      nie są czasem w stanie jednoznacznie przypisać moich preferencji politycznych, jest dla Pana staniem z boku,
      to nie pozostaje mi nic innego jak stać tam dalej.
      Wystarczy że większości która gasi jedną stronę wodą a drugą benzyną i odwrotnie, wydaje się, że są strażakami.
      Nie pierwszy raz spotykam się z zarzutem, że postawa centrowa jest tak naprawdę brakiem poglądów,
      niemożnością zdecydowania się po której stronie się opowiedzieć itd.

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

2018-11-10

Michael_Corleone o 2018-11-10 14:58 napisał:
      Nie pierwszy raz spotykam się z zarzutem, że postawa centrowa jest tak naprawdę
      brakiem poglądów,

Nie mówię, że mam zawsze rację i jestem nieomylny, ale skoro sam tak napisałeś, to może coś w tym jest…?

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

2018-11-10

Michael_Corleone o 2018-11-10 14:58 napisał:
      Jeśli dla Pana chłodna i obiektywna ocena, po której nie widząc mimiki twarzy,
      tonu głosu, nawet znajomi
      nie są czasem w stanie jednoznacznie przypisać moich preferencji politycznych,
      jest dla Pana staniem z boku,
      to nie pozostaje mi nic innego jak stać tam dalej.
      Wystarczy że większości która gasi jedną stronę wodą a drugą benzyną i
      odwrotnie, wydaje się, że są strażakami.
      Nie pierwszy raz spotykam się z zarzutem, że postawa centrowa jest tak naprawdę
      brakiem poglądów,

Szkoda tylko, że postawa centrowa nie wystarcza.

• -
      • +
      • 0
    • Suchy_­Wilk

2018-11-10

Dajcie już spokój dorosłym, ukształtowanym 12-sto i 13-stoletnim kobietom. Mają prawo żyć w wolności. Wam lewakom już odbija od tego kontrolowania seksualności i propagowania obrzydliwej sodomii; pozdrawiam uprzejmie.

• -
      • +
      • -1
    • ZSGifMan

2018-11-10

Suchy_Wilk o 2018-11-10 18:57 napisał:
      Dajcie już spokój dorosłym, ukształtowanym 12-sto i 13-stoletnim kobietom. Mają
      prawo żyć w wolności. Wam lewakom już odbija od tego kontrolowania seksualności
      i propagowania obrzydliwej sodomii; pozdrawiam uprzejmie.

A to zupełnie nie rozumiem a propos czego jest?!

• -
      • +
      • -1
    • Suchy_­Wilk

2018-11-11

ZSGifMan o 2018-11-10 23:24 napisał:
      A to zupełnie nie rozumiem a propos czego jest?!

Tego waszego lewackiego bełkotu. Czego nie rozumiesz w biologicznym dostosowaniu do dorosłości? Dojrzały płciowo to dojrzały. Mamy mnóstwo 40-sto i 50-ciolatków o dojrzałości małych dzieci, a jakoś im nikt praw seksualnych nie odbiera. Żyjemy w chorych czasach. PU

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

2018-11-14

Suchy_Wilk o 2018-11-11 00:59 napisał:

Tego waszego lewackiego bełkotu. Czego nie rozumiesz w biologicznym dostosowaniu
      do dorosłości? Dojrzały płciowo to dojrzały. Mamy mnóstwo 40-sto i 50-ciolatków
      o dojrzałości małych dzieci, a jakoś im nikt praw seksualnych nie odbiera.
      Żyjemy w chorych czasach. PU

To się nie mogłeś bardziej pomylić!
      Zapytaj sobie tu kogoś, kogokolwiek, co ja sądzę o lewiźnie!

A w temacie, to skoro jest granica wiekowa zapisana w przepisach, to widocznie ma to jakiś sens i tego się trzymajmy. Choć odnośnie tych kilkudziesięcioletnich mentalnych dzieci, to się oczywiście zgadza, zdarzają się i takie przypadki.

• -
      • +
      • 0
    • Michael_­Corleone

2018-11-14

ZSGifMan o 2018-11-14 04:57 napisał:
      Zapytaj sobie tu kogoś, kogokolwiek, co ja sądzę o lewiźnie!

No niestety użytkownik Suchy Wilk zdekonspirował kolejnego lewaka.
      Takim gadaniem już Pan się nie wybroni, potrzeba konkretów
      np. legitymizacji seksu z 12latką.

• -
      • +
      • +3
    • ZSGifMan

2018-11-14

Michael_Corleone o 2018-11-14 11:43 napisał:
      No niestety użytkownik Suchy Wilk zdekonspirował kolejnego lewaka.
      Takim gadaniem już Pan się nie wybroni, potrzeba konkretów
      np. legitymizacji seksu z 12latką.

Prędzej wygrilluję kiełbasę na chrupiąco pierwszemu i każdemu chętnemu, niż pozwolę na coś takiego!

• -
      • +
      • -1
    • Michael_­Corleone

2018-11-15

To może zacznie Pan od tych którzy do tego zachęcają?
      Jakoś mało emocjonalnie przyjął Pan propedofilskie wypowiedzi użytkownika Suchy Wilk
      i jego sugestie że pańskie i moje teksty wpisują się w lewacki bełkot.
      Coś jakby się karabin Panu zaciął w tym temacie.

• -
      • +
      • +2
    • Zuchwalec

2018-11-15

Oj tam, oj tam. Prawaki wolą wykazywać niesamowitą troskę o to, co dzieje się w Niemczech albo po raz setny skrytykować TVN. Natomiast dziwnym trafem "patryjoci" nie potrafią skrytykować kolegi pedofila (nie bójmy się nazywać takich ludzi po imieniu…) widocznie dla nich nie jest to takie istotne…

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

2018-11-16

Michael_Corleone o 2018-11-15 12:50 napisał:
      To może zacznie Pan od tych którzy do tego zachęcają?
      Jakoś mało emocjonalnie przyjął Pan propedofilskie wypowiedzi użytkownika Suchy
      Wilk
      i jego sugestie że pańskie i moje teksty wpisują się w lewacki bełkot.
      Coś jakby się karabin Panu zaciął w tym temacie.

Nie dość, że nie zrozumiałeś treści tego posta, to masz chyba sklerozę, bo już parę razy pisałem o tym, czy zwyczajnie z czepiasz się w kółko tego samego żeby dosrać z premedytacją rozmówcy?!

• -
      • +
      • -1
    • Zuchwalec

2018-11-16

ZSGifMan o 2018-11-16 08:12 napisał:
      Nie dość, że nie zrozumiałeś treści tego posta, to masz chyba sklerozę, bo już
      parę razy pisałem o tym, czy zwyczajnie z czepiasz się w kółko tego samego żeby
      dosrać z premedytacją rozmówcy?!

Ale On ma rację… Nie widać twojej zdecydowanej krytyki wobec propedofilskich wypowiedzi "Suchego Wilka". Ja widzę jedynie bardzo ostrożne upominanie tego pedofila z twojej strony tak, by go nie obrazić… a przecież takie zachowania trzeba piętnować! W pewnych sprawach powinniśmy odłożyć uprzedzenia polityczne na boczny tor, bo nie powinny one mieć znaczenia. Niezrozumiała jest dla mnie twoja zdecydowana krytyka wobec wszelkiej maści lewaków, a gdy mamy pedofila na forum to, twoja reakcja jest niezwykle umiarkowana (wręcz zdawkowa) – zupełnie to do Ciebie niepodobne…

• -
      • +
      • +2
    • Marac

2018-11-16

Zuchwalec o 2018-11-15 19:25 napisał:
      Natomiast dziwnym trafem
      "patryjoci" nie potrafią skrytykować kolegi pedofila

Za to za moment każą Ci się pewnie zająć Polańskim…

• -
      • +
      • +1
    • Zuchwalec

2018-11-16

Marac o 2018-11-16 11:19 napisał:
      Za to za moment każą Ci się pewnie zająć Polańskim…

A najlepsze jakby pierwszy wyjechał z tym "Suchy Wilk". A na serio… Ja z oceną "pedofilskich zapędów" Polańskiego nie mam problemu. Nawet jeśli Samantha Geimer wyglądała wtedy, na starszą a zeznania znacznie się różnią, to fakt jest taki, że w świetle prawa uprawiał seks z nieletnią. To postępowanie Polańskiego jest nie do obrony i nie do usprawiedliwienia. To jest obrzydliwe i zasługuje na potępienie. Nie ma świętych krów na tym świecie. Co nie znaczy, że jestem za jego ekstradycją do USA… Ameryka nigdy nie wydałaby swojego obywatela innemu państwu dla zasady. Przypomnę, że Polański wypłacił spore odszkodowanie w wysokości kilkuset tys. dolarów o ile się nie mylę (wiem, że pieniądze do końca nie załatwią wyrządzonych krzywd). Nie bez znaczenia jest też to, że sama ofiara Polańskiego apelowała wiele razy, że bardzo chce, by zamknąć już tę sprawę (wydaje mi się, że to należałoby wziąć pod uwagę).

• -
      • +
      • +2
    • Michael_­Corleone

2018-11-16

@ZSGifMan

Mówiąc o tych którzy do tego zachęcają nie miałem wtedy na myśli recenzenta książki w Gazecie Wyborczej,
      czy jakiejś studentki medycyny bo to co sądzi Pan na ich temat, rzeczywiście wyrażał Pan wielokrotnie i w dosadnej formie.
      Również nie raz wypowiadał się Pan równie ostro ogólnie o tym środowisku.
      Zastanawia mnie jednak, że kiedy w bezpośredniej rozmowie na forum napotyka Pan na pedofila który twierdzi, że 12letnie kobiety mają prawo do seksu, co de facto jest legitymizacją dla seksu z nimi i który twierdzi, że nasze odmienne zdanie na ten temat
      wpisuje się w ograniczający wolność lewacki bełkot….przyjmuje Pan to z zaskakującym spokojem i rezerwą.
      Ale być może mamy sklerozę więc proszę wskazać, w którym miejscu, w typowy dla siebie bezpośredni i bezkompromisowy sposób zwrócił się Pan do tego pedofila i poddał go zasłużonej krytyce.
      Na razie wygląda to tak jakby niósł Pan na demonstracji wielki transparent z napisem "Precz z pedofilią".
      Kiedy tuż obok, na tej samej demonstracji ktoś wyciąga transparent z napisem "Żądamy prawa do seksu z 12latkami"
      i który pańskie wypowiedzi nazywa lewackim bełkotem, ogranicza się Pan do mętnego komentarza w którym przede wszystkim
      odcina się Pan od lewactwa, odwraca się na pięcie i kontynuuje swoją krucjatę przeciwko pedofilii.

@Zuchwalec

Właśnie się dowiedziałem z innego postu, że panowie po prostu źle się zrozumieli

• -
      • +
      • +1
    • mala_­madi

2018-11-17

Nigdy.

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

2018-11-17

mala_madi o 2018-11-17 01:32 napisał:
      Nigdy.

Nigdy, a te 15 lat z kodeksu to i tak za mało, powinno być 18 i koniec kropka!

• -
      • +
      • 0
    • Nauru

2018-11-17

Suchy_Wilk o 2018-10-29 23:59 napisał:
      Nie tylko dziewczynka, ale również chłopiec przestaje być dzieckiem z chwilą
      kiedy może zostać ojcem.
      W takich rozmowach jakikolwiek głębszy sens ma tylko podejście i definicje
      biologiczne, dlatego zawsze go bronię. Normy społeczno kulturowe i prawne
      nieustannie zmieniają się w czasie i przestrzeni. Jeszcze parę pokoleń temu
      przeciętna 13-latka była mężata i dzieciata i w wielu miejscach świata
      ludniejszych niż Europa często wciąż jest (a wyzywanie normy biologicznej
      naszego gatunku od jakichkolwiek "filii" jest idiotyczne i przy okazji
      obrzydliwe); zaś co będzie za parę pokoleń w lewackim świecie (jeśli przetrwa),
      to twórcy jedynie raczą wiedzieć – acz sądząc po tendencjach możliwe są wszelkie
      najdziksze aberracje. Aktualnie na tapecie jest seksualizowanie dzieci w zach.
      przedszkolach, więc trochę bym się śmiał gdyby Okno Overtona było akurat
      ustawiane na łagodzenie podejścia do pedofilii i starzy lewacy zostaliby z ręką
      w nocniku wobec najnowszych trendów lewactwa.
      W każdym razie przywiązywanie się i jeszcze próby obrażania ludzi na podstawie
      aktualnych trendów społecznych-prawnych, i to jeszcze gnijącej cywilizacji w
      fazie dekadencji, świadczy jedynie … no przykro mi, o skrajnej tępocie.

Dzieckiem przestaje się być wtedy kiedy przestaje się popierać Janusza Korwina-Mikkego i jego program polityczny i partię.

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

2018-11-17

Michael_Corleone o 2018-11-16 12:13 napisał:
      @ZSGifMan

Mówiąc o tych którzy do tego zachęcają nie miałem wtedy na myśli recenzenta
      książki w Gazecie Wyborczej,
      czy jakiejś studentki medycyny bo to co sądzi Pan na ich temat, rzeczywiście
      wyrażał Pan wielokrotnie i w dosadnej formie.
      Również nie raz wypowiadał się Pan równie ostro ogólnie o tym środowisku.
      Zastanawia mnie jednak, że kiedy w bezpośredniej rozmowie na forum napotyka Pan
      na pedofila który twierdzi, że 12letnie kobiety mają prawo do seksu, co de facto
      jest legitymizacją dla seksu z nimi i który twierdzi, że nasze odmienne zdanie
      na ten temat
      wpisuje się w ograniczający wolność lewacki bełkot….przyjmuje Pan to z
      zaskakującym spokojem i rezerwą.
      Ale być może mamy sklerozę więc proszę wskazać, w którym miejscu, w typowy dla
      siebie bezpośredni i bezkompromisowy sposób zwrócił się Pan do tego pedofila i
      poddał go zasłużonej krytyce.
      Na razie wygląda to tak jakby niósł Pan na demonstracji wielki transparent z
      napisem "Precz z pedofilią".
      Kiedy tuż obok, na tej samej demonstracji ktoś wyciąga transparent z napisem
      "Żądamy prawa do seksu z 12latkami"
      i który pańskie wypowiedzi nazywa lewackim bełkotem, ogranicza się Pan do
      mętnego komentarza w którym przede wszystkim
      odcina się Pan od lewactwa, odwraca się na pięcie i kontynuuje swoją krucjatę
      przeciwko pedofilii.

@Zuchwalec

Właśnie się dowiedziałem z innego postu, że panowie po prostu źle się zrozumieli

A znasz termin drwina?
      Zupełnie nie zrozumiałeś tego posta i on sobie tylko kpi, już pisałem o tym kilka razy, ale jakoś tego nie potrafię teraz znaleźć i zaczynam podejrzewać, że albo za dużo tu siedzę i mam zwidy, albo jednak nie i jednak ktoś kasuje tu posty. Napisałem Ci tam, że to przecież jest drwina i sens tej wypowiedzi jest inny, a to, że ten Suchy Wilk postawił mnie po lewej stronie razem z Tobą najlepiej tylko tego dowodzi!
      Jemu już wyjaśniłem i mam nadzieję, że i Tobie raz na zawsze.

• -
      • +
      • 0
    • Michael_­Corleone

2018-11-17

@ZSGifman
      Pańskie tłumaczenie przypomina mi wielokrotne tłumaczenie przez polityków Prawa i Sprawiedliwości tego,
      co Prezes miał tak naprawdę na myśli.
      Chcę również zaznaczyć, ze chyba tylko Pan dostrzegł w tym jakąś ironię.
      Innymi słowy tylko Pan zrozumiał co autor tematu miał na myśli.
      Zdaje się, że odkrył Pan doskonały sposób aby zakwestionować sens wszystkich propedofilskich wypowiedzi prawicowych publicystów, do których narracja Suchego Wilka jest zadziwiająco podobna. Wystarczy tylko znać pojęcie drwiny.
      W przeciwieństwie do Pana nie uważam aby temat pedofilii winien być powodem do żartów, drwin itp.

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

2018-11-17

Michael_Corleone o 2018-11-17 11:50 napisał:
      @ZSGifman
      Pańskie tłumaczenie przypomina mi wielokrotne tłumaczenie przez polityków Prawa
      i Sprawiedliwości tego,
      co Prezes miał tak naprawdę na myśli.
      Chcę również zaznaczyć, ze chyba tylko Pan dostrzegł w tym jakąś ironię.
      Innymi słowy tylko Pan zrozumiał co autor tematu miał na myśli.
      Zdaje się, że odkrył Pan doskonały sposób aby zakwestionować sens wszystkich
      propedofilskich wypowiedzi prawicowych publicystów. Wystarczy tylko znać pojęcie
      drwiny.
      W przeciwieństwie do Pana nie uważam aby temat pedofilii winien być powodem do
      żartów, drwin itp.

Grubo… ale dobrze, niech będzie i zapytajmy tutaj tego Suchego Wilka raz na zawsze:
      co miałeś na myśli pisząc ten post i czy dopuszczasz jakąkolwiek pedofilię?

Miejmy nadzieję, ze nie pójdzie moim przykładem i nie będzie jak to twierdzisz kluczył w zeznaniach wzorem polityków prezesa ;)

• -
      • +
      • 0
    • Michael_­Corleone

2018-11-17

Nie wydaje mi się aby wyciągnął Pan od tego człowieka deklarację, że dopuszcza "jakąkolwiek" pedofilię.
      Dla zdrowej na umyśle osoby dostatecznym tego potwierdzeniem będzie jego stwierdzenie, że
      12letnie kobiety mają prawo do seksu a sprzeciwia się temu ograniczający ich wolność lewacki terror.

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

2018-11-17

Michael_Corleone o 2018-11-17 13:40 napisał:
      Nie wydaje mi się aby wyciągnął Pan od tego człowieka deklarację, że dopuszcza
      "jakąkolwiek" pedofilię.
      Dla zdrowej na umyśle osoby dostatecznym tego potwierdzeniem będzie jego
      stwierdzenie, że
      12letnie kobiety mają prawo do seksu a sprzeciwia się temu ograniczający ich
      wolność lewacki terror.

Smarkacze mają różne pomysły zwłaszcza w tych czasach, a seks 11-12 latek się zdarza, tylko kwestia tej drugiej strony i gdy to jest 13-14 to nie widzę jeszcze problemu, ale gdy już 16-17 to wypadałoby się przynajmniej zastanowić. I zdaje się właśnie po to jest te 15 lat, 18 lat.

Między takimi np. 12-to latkami jest niby OK, bo rówieśnicy, teoretycznie nie powinni, bo trochę za wcześnie, ale weź ich upilnuj, a taka 12-to latka z 13-14 latkiem? Niby rok czy dwa nie ma dramatu i niewielka różnica, ale to już pedofilia? Przecież oni też są dziećmi. A dalej? Od ilu jest pedofil? Od 15-tu? Od 16-tu?

• -
      • +
      • 0