FDB.PL 1126 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Plusy i minusy na forum. 78
Grzegorz_Derebecki

Wprowadzamy ograniczenia dawania plusów i minusów.
Od teraz trzeba napisać minimum 50 postów by móc plusować / minusować post.

Liczę, że to zapobiegnie tworzeniu fake kont tylko na potrzeby głosowania.

Aktualizacja: Poprawiłem błąd z niemożliwością odpisywania i tworzenia postów oraz głosowania.

Szczerosc

> dwugrot o 2018-11-16 14:33 napisał:
> Zwłaszcza, że wspominanie o tym portalu jest zabronione. Poza tym Oro, którym
> Szczerość się zachwycała, powiedział, że ,,heniu to co było to było, trzeba żyć
> teraźniejszością’’.

Dobrze, że się rozumiemy co do tego, że obchodzi nas to, co jest tu i teraz, Heniu.

Marac

> Szczerosc o 2018-11-16 14:21 napisał:
> ^Jak zarzucić wędkę ze smaczną przynętą na haczyku, to dobieracie się do niej
> jak piranie. Naprawdę…

Taaak… Jasne. "To nie moja ręka."

PS.
Nie odpowiedziałaś, dlaczego na FDB założyłaś odpowiednik konta "donosicielskiego" a nie oficjalnego.

Szczerosc

> Marac o 2018-11-16 15:08 napisał:
>
> Taaak… Jasne. "To nie moja ręka."
>
> PS.
> Nie odpowiedziałaś, dlaczego na FDB założyłaś odpowiednik konta
> "donosicielskiego" a nie oficjalnego.

Ale JAK i PO CO mam gadać z osłami? Ja powiem "tak", osioł powie "nie".

Marac

> Szczerosc o 2018-11-16 15:38 napisał:
> Ale JAK i PO CO mam gadać z osłami? Ja powiem "tak", osioł powie "nie".

No, to teraz mamy jasność. Chciałem się upewnić, że nie przegapiłaś mojego komcia, bo system powiadomień tu jest wcale nie lepszy niż "tam".

Szczerosc

> Andrzej_fdb o 2018-11-16 17:53 napisał:
>
> Daj mu sie poszczycic, że "nie wiemy" kim on jest.

hihi
https://zapodaj.net/images/1e34fb49270b5.png

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-16 14:33 napisał:
> Zwłaszcza, że wspominanie o tym portalu jest zabronione.

O portalu jako o portalu, to się zgadzam, że oczywiście tak, lecz w momencie gdy mamy do czynienia z ludźmi stamtąd, którzy są i tu, to nie rozmawiamy już o tamtym portalu jako takim tylko o przeszłości użytkowników FDB :)

A dodatkowo zachodzi przecież uzasadniona obawa o nieczyste ich intencje…


Szczerosc

> Andrzej_fdb o 2018-11-16 18:27 napisał:
> I po co mi to pokazujesz?

https://zapodaj.net/images/e5bf42b5ec9db.png
hihi

Marac

> Andrzej_fdb o 2018-11-16 19:04 napisał:
>
> Mam rozumieć, że jedno z tych kont jest/było Twoim oficjalnym?

:-DDD





> Szczerosc o 2018-11-16 18:52 napisał:
> https://zapodaj.net/images/e5bf42b5ec9db.png
> hihi

Ty naprawdę nie masz własnego życia, co?

Szczerosc

> Marac o 2018-11-16 20:17 napisał:
>
> :-DDD
>
>
>
>



>
>
>
>
> Ty naprawdę nie masz własnego życia, co?

Nie a Ty? Nie masz się na kim powyżywać, stary koniu?

dwugrot
A tak w ogóle Azor dostał bana. Nareszcie.
Szczerosc

> dwugrot o 2018-11-16 20:58 napisał:
> A tak w ogóle Azor dostał bana. Nareszcie.

Chyba przeze mnie.
Teraz jak to napisałem to Marac mnie znienawidzi, bo ma o jedną e-osobę mniej na której może się wyżywać.

dwugrot

> Szczerosc o 2018-11-16 21:02 napisał:
> Chyba przeze mnie.
> Teraz jak to napisałem to Marac mnie znienawidzi, bo ma o jedną e-osobę mniej na
> której może się wyżywać.

Dobrze, że ten syfiarz wyłapał bloka. Nie m tak dobrze.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-11-16 20:37 napisał:
> Nie a Ty? Nie masz się na kim powyżywać, stary koniu?

> Teraz jak to napisałem to Marac mnie znienawidzi, bo ma o jedną e-osobę mniej na której może się wyżywać.

Wiesz co? Jemu to wisi i powiewa ;p
To jak nazywasz 'wywyższanie się' i 'wyżywanie się', to nic innego jak zwykłe śmiechy z osób, co tu dużo gadać, wpisujących same głupoty w sposób sugerujący nawet nie podstawówkę, a do tego robiących non stop z siebie błaznów, więc o czym mowa…


Marac

> Szczerosc o 2018-11-16 20:37 napisał:
>
> Nie a Ty?

O, tego się nie spodziewałem. OK, szacun za – hehe – szczerość.

No ja mam, chociaż nawet mnie forum zżera zbyt wiele czasu – staram się z tym walczyć. Dlatego właśnie nie rozumiem, jak ktoś może tak kompletnie się zatracać w takich pierdołach jak śledzenie trollerki na jakimś forum internetowym.

> Nie masz się na kim powyżywać, stary koniu?

No widzisz… Znasz mnie z komciowana już na tyle długo, że mogłabyś zauważyć, że ja (poza Lordem Trufflem) nie wyżywam się na nikim personalnie (a w każdym razie się staram), tylko reaguję na konkretne zachowania (tak jak – podobno – robisz to Ty). Tylko, że zamiast zgłaszać, drę po prostu łacha – a to z głupoty (Az) a to z hipokryzji. No i właśnie – od Twoich wypowiedzi na koncie Szczerość tak wali hipokryzją, że aż normalnie zatyka.

Zresztą widzisz, jakbyś zdradziła, kim naprawdę jesteś, to może by się okazało, że np. Twoją oryginalną tożsamość lubię i wtedy przez sympatię mniej bym darł łacha ze Szczerości, gdy na to zasługuje? Kto wie… ;→





> dwugrot o 2018-11-16 20:58 napisał:
> A tak w ogóle Azor dostał bana. Nareszcie.

Az/Goku? Łał! Wreszcie. Doigrał się tym multikonceniem na potęgę w ostatnich tygodniach. To było aż karykaturalne, jak gadał sam ze sobą.





> Szczerosc o 2018-11-16 21:02 napisał:
> Chyba przeze mnie.
> Teraz jak to napisałem to Marac mnie znienawidzi, bo ma o jedną e-osobę mniej na
> której może się wyżywać.

j/w
Podlinkuj jednego mojego komcia, w którym wyżywam się na Azie w odpowiedzi na jego nieżenującą wypowiedź. (Tak, wbrew pozorom, Azowi zdarzało się czasem napisać coś niegłupiego.)





@ZSGifMan
Zwróć uwagę, że w tym wątku jakoś nie jesteś minusowany…

dwugrot

I podobno elmaister też.

ZSGifMan

> Marac o 2018-11-16 23:31 napisał:
> @ZSGifMan
> Zwróć uwagę, że w tym wątku jakoś nie jesteś minusowany…

Widzę :D

Zwróć uwagę, że w tym wątku nie ma Corleone, Zuchwalca i tego całego Suchego Wilka…
Nawet ta Szczerość mnie jakoś nie minusuje, ale Zasumitra już tak.


> dwugrot o 2018-11-16 23:51 napisał:
> I podobno elmaister też.

Potwierdzam, doigrał się śmieciarz w końcu :D
Pytanie tylko czy na stałe, czy na te nieszczęsne 30 dni? Ale tak czy siak wieczór będzie dzięki temu milszy :)


Marac

> dwugrot o 2018-11-16 23:51 napisał:
> I podobno elmaister też.

A to przesadzili (znowu). Chyba, że o jakichś jego występach nie wiem. To zadufany w sobie narcystyczny bufon, ale to żaden powód do bana. Najstraszniejsze co widziałem w jego wykonaniu to wyzywanie ludzi od pionków itp. A często, pomimo odstręczającej formy, treść miała sens.

dwugrot

> ZSGifMan o 2018-11-16 23:59 napisał:
> Widzę :D
>
> Zwróć uwagę, że w tym wątku nie ma Corleone, Zuchwalca i tego całego Suchego
> Wilka…
> Nawet ta Szczerość mnie jakoś nie minusuje, ale Zasumitra już tak.
>
>
>
>
> Potwierdzam, doigrał się śmieciarz w końcu :D
> Pytanie tylko czy na stałe, czy na te nieszczęsne 30 dni? Ale tak czy siak
> wieczór będzie dzięki temu milszy :)
>
>
>

Elmaister ,,to konto zostalo zablokowane’’, czyli podzielil nasz los Teraz założyłem temat ,,Kocham FDB’’ na portalu i od razu skasowali. Ale beka. Pewnie mod dostał angaż i siedzi te 16 godzin dziennie i kasuje.

Marac

> dwugrot o 2018-11-17 00:11 napisał:
> Pewnie mod dostał angaż i siedzi te 16 godzin dziennie i kasuje.

No to jest jeden pozytyw z tej Waszej trollerki – że Giertych przestał januszować i zaczął płacić ludziom za pracę. Jak już sięgnął do kieszeni, to niech jeszcze zacznie płacić weryfikatorom i zatrudni informatyka, a może coś jeszcze będzie z tego portalu. ;→

A z innej beczki:

“GotenMasterssjgod
w odpowiedzi na post: Wizarrd | 9 godzin temu

Szanowny Panie Wizzardzie.

Moje poprzednie konto Gokussb dziś otrzymało blokadę. Jestem tym faktem zaniepokojony, gdyż uważam, że moje zachowanie na forum było jak najbardziej w porządku. Czy jest szansa bym otrzymał stosowne wyjaśnienie sprawy, a później możliwość odzyskania dostępu do mojego konta? Obawiam się, że zaszło drobne nieporozumienie.

Z ogromnymi pozdrowieniami, Gokussb"

ZSGifMan

> Marac o 2018-11-17 00:10 napisał:
> A to przesadzili (znowu). Chyba, że o jakichś jego występach nie wiem. To
> zadufany w sobie narcystyczny bufon, ale to żaden powód do bana.
> Najstraszniejsze co widziałem w jego wykonaniu to wyzywanie ludzi od pionków
> itp. A często, pomimo odstręczającej formy, treść miała sens.

No to nie wiesz!


Ten typ, to dla mnie zwykły śm*eć, ale muszę przyznać bardzo wprawny, zwykły cham i straszny prostak, który bez większych przekleństw potrafi sprowadzić Ciebie do roli pomyłki w rodzinie, czegoś na kształt wypadku przy pracy, matkę i ojca do 'autorów' owej pomyłki, a teraz zaczyna się rozkręcać i Twoją żonę bez najmniejszego problemu porównuje do pojemnika na spermę, a Twoje dzieci według niego są tylko efektem zbyt długiego przytrzymania fiu* w piz**! Sama rodzina rozmówcy jest niczym innym jak bidulami, którymi wycierasz sobie mordę w internetach itp.
Ogólnie zapamiętałem tylko te, bo najbardziej mnie rozsierdziły, ale było tego o wiele więcej.


Faktycznie zazwyczaj ograniczał się do pisania ludziom, że są randomowi, że ich zdanie nikogo nic nie obchodzi, że tracą czas pisząc sieci, bo i tak nikt ich nie czyta, ale gdy rozmowa stawała się dłuższa, a temat trudniejszy i się sytuacja zaogniała, to ten łajdak nie miał absolutnie żadnych skrupułów, aby szmacić całe rodziny żeby tylko dopiec komuś!
Prowokował tym także do wyzywania go, a gdy uznał, że ma już pokaźną pulę wyzwisk na siebie, słał donosy do moderacji i strugał się na ofiarę hejtu i zastraszania!


To tyle tu o nim, można by pewnie godzinami jeszcze pisać, ale już mi się nie chce tracić na niego czasu.


ZSGifMan

> Andrzej_fdb o 2018-11-17 00:27 napisał:
> Z tego co pamiętam sam dałeś się wciągnąć w dyskusję, którą mogłeś zakończyć w
> zalążku więc o co kaman?

Akurat dobrze pamiętasz i był mój błąd… że się do niego w ogóle odezwałem.

Ale kaman o to, że co? To go zwalnia z jakichkolwiek elementarnych zasad szacunku i jakości wypowiedzi?! Jak ktoś pisze ze mną, to niech się do mnie ograniczy jak ja do niego, ale on jechał po czym tylko mógł! A ja nie, ja pisałem tylko do niego.
I taka różnica była.


Marac

> ZSGifMan o 2018-11-17 00:22 napisał:
> No to nie wiesz!

Aha, no widzisz. Procentuje to, że nie gadam z trollami – poza okazjonalnym podarciem łaszka. :)

ZSGifMan

> Marac o 2018-11-17 00:44 napisał:
> Aha, no widzisz. Procentuje to, że nie gadam z trollami – poza okazjonalnym
> podarciem łaszka. :)

Brawo Ty :)

Nauczony własnymi błędami stwierdzam, że wyśmianiem ich, a potem ignorowaniem bardziej się im dopiecze niż rzeczową rozmową, a najgorsze co można zrobić, to wdać się z takim w dłuższą dyskusje…


Szczerosc

> Marac o 2018-11-16 23:31 napisał:
> O, tego się nie spodziewałem. OK, szacun za – hehe – szczerość.
>
> No ja mam, chociaż nawet mnie forum zżera zbyt wiele czasu – staram się z tym
> walczyć. Dlatego właśnie nie rozumiem, jak ktoś może tak kompletnie się
> zatracać w takich pierdołach jak śledzenie trollerki na jakimś forum
> internetowym.

A ja za to nie rozumiem jak ktoś może się kompletnie zatracać w śledzeniu kogoś kto śledzi trollerkę na jakimś forum internetowym i wdawać się w bezproduktywne dyskusje na tychże forach. Mnie dyskusje głównie nudzą z takimi jak Ty, bo jak napisałem wcześniej "ja powiem tak, ty powiesz nie". Niekiedy mam ubaw, ale jak go nie mam to nie chce mi się nawet odpowiadać, tym bardziej że to co napiszę nie zmieni Twojego wrogiego podejścia i braku szacunku do mnie czy innych niewygodnych userów.

> No widzisz… Znasz mnie z komciowana już na tyle długo, że mogłabyś zauważyć,
> że ja (poza Lordem Trufflem) nie wyżywam się na nikim personalnie (a w każdym
> razie się staram), tylko reaguję na konkretne zachowania (tak jak – podobno -
> robisz to Ty). Tylko, że zamiast zgłaszać, drę po prostu łacha – a to z głupoty
> (Az) a to z hipokryzji. No i właśnie – od Twoich wypowiedzi na koncie Szczerość
> tak wali hipokryzją, że aż normalnie zatyka.

Gdy mnie prowokujesz, to znaczy, że reagujesz na nie w gimbusiarski sposób. Takie podejście informuje użytkownika, że uważasz się za lepszego i wiesz lepiej. Ja walczę z nieregulaminowymi objawami takiego toksycznego podejścia na forach.
Każdy może tu drzeć łacha, i każdy to robi – na swoje sposoby. Nie jesteś wyjątkowy. Ja drę łacha np. z tego, że basujesz typowi (Andrzejowi_fdb) który nazywał cię pedofilem i cwelem (administracji).
To, że moim przeciwnikom przeszkadza mój nick i proregulaminowa działalność, to wiem od początku. Co sobie tam fantazjujesz na mój temat to mnie nie obchodzi.

> Zresztą widzisz, jakbyś zdradziła, kim naprawdę jesteś, to może by się okazało,
> że np. Twoją oryginalną tożsamość lubię i wtedy przez sympatię mniej bym darł
> łacha ze Szczerości, gdy na to zasługuje? Kto wie… ;→

Jeśli to jest jakieś zalecanie się do mnie, to daruj sobie, bo jestem heteroseksualistą i nie jestem zainteresowany.

> j/w
> Podlinkuj jednego mojego komcia, w którym wyżywam się na Azie w odpowiedzi na
> jego nieżenującą wypowiedź. (Tak, wbrew pozorom, Azowi zdarzało się czasem
> napisać coś niegłupiego.)

Wiesz dobrze jak podchodziłeś do Aza – nie tylko do niego. Nie zamierzam tu nikomu nic udowadniać.

> dwugrot o 2018-11-16 23:51 napisał:
> I podobno elmaister też.

Też wczoraj zgłosiłem tego trolla. Był żałosny jak inni co wyżywali się na forach; ten sam poziom, ale inna, eleviartowata forma.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-11-17 06:56 napisał:
> …Ja drę łacha np. z tego, że basujesz typowi (Andrzejowi_fdb) który nazywał cię pedofilem i cwelem (administracji).

Masz coś więcej niż to, bo tak to tylko zwykłe pomówienia?!


Szczerosc

> ZSGifMan o 2018-11-17 07:49 napisał:
> Masz coś więcej niż to, bo tak to tylko zwykłe pomówienia?!
>
>

Niestety, tylko pomówienia. Jestem pewny, że to jeden ze spamerow od "kilometrowego" spamu, ale nawet tego nie jestem w stanie udowodnić. Taka już specyfika internetu. Oferuję tylko moje doświadczenie i przypuszczenia opierają się na moich obserwacjach.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-11-17 08:04 napisał:
> Niestety, tylko pomówienia. Jestem pewny, że to jeden ze spamerow od
> "kilometrowego" spamu, ale nawet tego nie jestem w stanie udowodnić. Taka już
> specyfika internetu. Oferuję tylko moje doświadczenie i przypuszczenia opierają
> się na moich obserwacjach.

No cóż, szkoda, ale plus za prawdę i … szczerość ;D

Ja wiem kto jest pionowym spamerem i nawet chyba ta osoba przyznawała się do setek kont na tym innym portalu, ale ponieważ dużo pisałem też prywatnie, to nie mogę powiedzieć kto to jest.

Nie znaczy to jednak, że nie mogło ich być więcej niż jeden.


P.S.
Jeśli ten elmatoł to faktycznie Twoja zasługa (ten ban), to dzięki wielkie dobry człowieku!
Zrobiłeś przysługę ludzkości ;)


dwugrot

> Marac o 2018-11-17 00:20 napisał:
> No to jest jeden pozytyw z tej Waszej trollerki – że Giertych przestał
> januszować i zaczął płacić ludziom za pracę. Jak już sięgnął do kieszeni, to
> niech jeszcze zacznie płacić weryfikatorom i zatrudni informatyka, a może coś
> jeszcze będzie z tego portalu. ;→
>
> A z innej beczki:
>
>
> "GotenMasterssjgod
> w odpowiedzi na post: Wizarrd | 9 godzin temu
>
> Szanowny Panie Wizzardzie.
>
> Moje poprzednie konto Gokussb dziś otrzymało blokadę. Jestem tym faktem
> zaniepokojony, gdyż uważam, że moje zachowanie na forum było jak najbardziej w
> porządku. Czy jest szansa bym otrzymał stosowne wyjaśnienie sprawy, a później
> możliwość odzyskania dostępu do mojego konta? Obawiam się, że zaszło drobne
> nieporozumienie.
>
> Z ogromnymi pozdrowieniami, Gokussb"

Najgorsze, że zablokowali mi konto Grzybica_Pachwiny. Bydlaki.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-17 12:45 napisał:
> Najgorsze, że zablokowali mi konto Grzybica_Pachwiny. Bydlaki.

Widziałem to konto paręnaście godzin temu i uśmiałem się prawie do łez!
Co jak co, ale talentu do wymyślania takich nazw, to Ci nie można odmówić ;)

P.S.
Pierdze Brosnan też Twoje?


dwugrot

> ZSGifMan o 2018-11-17 13:01 napisał:
> Widziałem to konto paręnaście godzin temu i uśmiałem się prawie do łez!
> Co jak co, ale talentu do wymyślania takich nazw, to Ci nie można odmówić ;)
>
> P.S.
> Pierdze Brosnan też Twoje?
>
>

Tak.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-17 13:05 napisał:
> Tak.

Było świetne.

Takie bezpłciowe konta jak te dziesiątki klonów Anne Hathaway, czy jakieś tam g*wno elcośtam, to nuda, ale jak się trafi coś takiego jak ta Ania z Łonowego Wzgórka, jak już żeśmy wspominali, to łzy się leją i brzuch boli ;D


dwugrot

> ZSGifMan o 2018-11-17 13:16 napisał:
> Było świetne.
>
> Takie bezpłciowe konta jak te dziesiątki klonów Anne Hathaway, czy jakieś tam
> g*wno elcośtam, to nuda, ale jak się trafi coś takiego jak ta Ania z Łonowego
> Wzgórka, jak już żeśmy wspominali, to łzy się leją i brzuch boli ;D
>
>
>

Staram się, żeby Wizarrd mial troche ubawu blokując je. Ostatnio zaprosiłem go z konta Francis_Ford_Cippola.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-17 13:18 napisał:
> Staram się, żeby Wizarrd mial troche ubawu blokując je. Ostatnio zaprosiłem go z
> konta Francis_Ford_Cippola.

Wiem, pamiętam, pisałeś, też śmieszne ;)


dwugrot

> ZSGifMan o 2018-11-17 13:51 napisał:
> Wiem, pamiętam, pisałeś, też śmieszne ;)
>
>
>

Chciałbym jeszcze o czymś wspomnieć, ale nie wiem czy mogę słać linki z (nazwa portalu).

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-17 13:56 napisał:
> Chciałbym jeszcze o czymś wspomnieć, ale nie wiem czy mogę słać linki z (nazwa
> portalu).

To jak dla mnie to miała być wiadomość, to przecież wal śmiało na priva, a jak jednak chciałeś wszystkim, to myślę, że jak wlepisz po / czyli np. http://www.nazwaportalu.pl/jakiskatalog/jakisadres.html zmienisz to na /jakiskatalog/jakisadres.html to każdy sobie doklei brakujące, a i nikogo nie powinno to zaboleć ;)


Siwy1984

Mnie to jedna rzecz tam zastanawia..
Tylu tam niby użytkowników zbanowali a ten idiota Szczenie z pieskiem na zdjęciu jeszcze tam się ostatnio pojawił z jakimiś głupimi jak zwykle tekstami..Ciekawe czemu jego nie zbanowali , przecież nie ma ani jednego filmu ocenionego ani nic , a takie pierdoły tam nieraz widziałem pociskał że aż żal było to czytać..

ZSGifMan

> Siwy1984 o 2018-11-17 14:31 napisał:
> Mnie to jedna rzecz tam zastanawia..
> Tylu tam niby użytkowników zbanowali a ten idiota Szczenie z pieskiem na zdjęciu
> jeszcze tam się ostatnio pojawił z jakimiś głupimi jak zwykle tekstami..Ciekawe
> czemu jego nie zbanowali , przecież nie ma ani jednego filmu ocenionego ani nic
> , a takie pierdoły tam nieraz widziałem pociskał że aż żal było to czytać..

No podobno właśnie Szczenię poleciało :)


EDIT: sprawdziłem – zablokowane ;D


dwugrot

> ZSGifMan o 2018-11-17 14:09 napisał:
> To jak dla mnie to miała być wiadomość, to przecież wal śmiało na priva, a jak
> jednak chciałeś wszystkim, to myślę, że jak wlepisz po / czyli np.
> http://www.nazwaportalu.pl/jakiskatalog/jakisadres.html zmienisz to na
> /jakiskatalog/jakisadres.html to każdy sobie doklei brakujące, a i nikogo nie
> powinno to zaboleć ;)
>
>
>

To inaczej. Wpisz sobie w Google to

,,Wszystkie zmiany wprowadzone do tej pory tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że serwis zmierza w dobrym kierunku.’’

To mój temat, a Wy myśleliście, że szambelana.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-17 16:41 napisał:
> To inaczej. Wpisz sobie w Google to
>
> ,,Wszystkie zmiany wprowadzone do tej pory tylko utwierdzają mnie w przekonaniu,
> że serwis zmierza w dobrym kierunku.’’
>
> To mój temat, a Wy myśleliście, że szambelana.

Siebie tam nie widzę, ale faktycznie spore podobieństwo.


dwugrot

Jeszcze konto IMDB_King było moje.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-17 17:53 napisał:
> Jeszcze konto IMDB_King było moje.

A tego akurat nie pamiętam. Ale całkiem sporo miałeś…


Siwy1984

> ZSGifMan o 2018-11-17 14:35 napisał:
> No podobno właśnie Szczenię poleciało :)
>
>
>
> EDIT: sprawdziłem – zablokowane ;D

Ooo to dobra wiadomość.. : )
Bo strasznie mnie już ten gość tam irytował , mimo tego że nie wdawałem się z nim nigdy zbytnio w dyskusje.
I tak o dziwo bardzo długo się tam utrzymał..
No cóż pozostaje mieć tylko nadzieję że tu nie przywędruje..

ZSGifMan

> Siwy1984 o 2018-11-17 22:48 napisał:
> Ooo to dobra wiadomość.. : )
> Bo strasznie mnie już ten gość tam irytował , mimo tego że nie wdawałem się z
> nim nigdy zbytnio w dyskusje.
> I tak o dziwo bardzo długo się tam utrzymał..
> No cóż pozostaje mieć tylko nadzieję że tu nie przywędruje..

Oby!
Mnie osobiście było go trochę żal, bo te denerwujące innych posty ja odbierałem jako wyraz pewnego rodzaju upośledzenia, a taka choroba nie jest raczej fajna, więc dlatego współczucie…

Te bany to chyba 30-to dniowe niestety tylko, więc radość krótka, ale zobaczymy co będzie dalej…? ;p




@Grzegorz_­Derebecki

Jednak dalej będę twierdził, że tylko transparentność w kwestii minusów rozwiązuje całkowicie sprawę, bo pomimo wprowadzonych ograniczeń i tej ostatniej zmiany, to pomogło to tylko tyle, że minusów jest nieco mniej, niemniej jednak ciągle obserwuję jakiegoś psychofana, który gdzie nie zobaczy moje posty i czego by one nie dotyczyły – namiętnie je minusuje!

I nawet nie wiadomo co to za artysta…


Marac

> Szczerosc o 2018-11-17 06:56 napisał:
> A ja za to nie rozumiem jak ktoś może się kompletnie zatracać w śledzeniu kogoś
> kto śledzi trollerkę na jakimś forum internetowym

Przeceniasz moje zainteresowanie Twoją osobą. Przykro mi.

> i wdawać się w bezproduktywne dyskusje na tychże forach.

Aha. Czyli nie rozumiesz też sama siebie. OK, zdarza się.
Co do mnie – jak już pisałem, staram się ograniczać.

> Mnie dyskusje głównie nudzą z takimi jak Ty, bo jak
> napisałem wcześniej "ja powiem tak, ty powiesz nie". Niekiedy mam ubaw, ale jak
> go nie mam to nie chce mi się nawet odpowiadać, tym bardziej że to co napiszę
> nie zmieni Twojego wrogiego podejścia i braku szacunku do mnie czy innych
> niewygodnych userów.

Wrogie podejście? Brak szacunku? Eeee? Moje do Ciebie??? Bo parę razy śmiałem z Jaśnie Pani zażartować? Czy Twoje główne konto to Lady_Mimoza? Wbrew temu, co podpowiada Ci Twoja fobia – nic do Ciebie nie mam. (Poza tym, że śmieszy mnie Twoja hipokryzja.)

> Ja drę łacha np. z tego, że basujesz typowi (Andrzejowi_fdb) który
> nazywał cię pedofilem i cwelem (administracji).

Nie wiesz tego. Nie wiesz, kim jest Andrzej_fdb. Masz tylko podejrzenia. Za to ja mam to w dupie. Szkoda mi życia na prowadzenie bezsensownych śledztw.

Co więcej, nawet gdyby człowiek mający konto Andrzej_fdb z tego właśnie konta pisał o mnie na forum jakieś bzdety, to nie mam żadnego problemu, żeby mu "basować" w innym wątku, w którym bym się akurat zgadzał z tym co pisze. Nieraz pisałem, że ja mogę rozmawiać nawet z Czarnym Wrześniem, jeśli będzie pisał jak człowiek. Jest tylko jedna osoba, z którą nigdy nie będę rozmawiał na poważnie i jest to Lord Truffel.

> Jeśli to jest jakieś zalecanie się do mnie, to daruj sobie, bo jestem
> heteroseksualistą i nie jestem zainteresowany.

> Szczerosc o 2018-11-12 03:56 napisał:
> No wiesz, Alku? Jestem zazdrosna.

(Tak, tak, oczywiście. To był żart. Jasne.)

> Wiesz dobrze jak podchodziłeś do Aza – nie tylko do niego. Nie zamierzam tu
> nikomu nic udowadniać.

O właśnie. I mamy piękny przykład "szczerej" hipokryzji. Pani Czysta_Jak_Łza smaruje gówienkiem, a jak się prosi o dowody, to "nie zamierza nikomu nic udowadniać".




> dwugrot o 2018-11-17 12:45 napisał:
>
> Najgorsze, że zablokowali mi konto Grzybica_Pachwiny. Bydlaki.
>
Niech spoczywa w pokoju.

> To mój temat, a Wy myśleliście, że szambelana.

A Ty łobuzie… Nieładnie. Ale Truffel sam jest sobie winny.




> Siwy1984 o 2018-11-17 14:31 napisał:
> Mnie to jedna rzecz tam zastanawia..
> Tylu tam niby użytkowników zbanowali a ten idiota Szczenie z pieskiem na zdjęciu

Wg. mnie Szczenie to było ewidentnie alterkonto Aza/Goku. To jedyny użytkownik tamtego forum, którego posty, jak to ujął Gifman, sprawiają wrażenie pisanych przez osobę ograniczoną umysłowo.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-17 12:45 napisał:
> Najgorsze, że zablokowali mi konto Grzybica_Pachwiny. Bydlaki.

> Marac o 2018-11-21 11:31 napisał:
> Niech spoczywa w pokoju.

Dwugrot: zawsze jeszcze możesz mieć nowe, i tu polecam spróbować bardzo bliskiej nazwy "Grzybica_Pochwy" ;D


Marac: z tą/tym Szczerością to niezły ubaw masz :)
Szczególnie, że jest bardzo nieszczera/y jak chodzi o jej/jego płeć :P


Marac

> ZSGifMan o 2018-11-21 11:52 napisał:

> Marac: z tą/tym Szczerością to niezły ubaw masz :)
> Szczególnie, że jest bardzo nieszczera/y jak chodzi o jej/jego płeć :P
>
>

Zwykle tak jest, że jak ktoś ma wartości w gębie, to nie w sercu. Czy to będzie "szczerość", "prawo i sprawiedliwość" czy sowiecka "Правда".




> dwugrot o 2018-11-17 17:53 napisał:
> Jeszcze konto IMDB_King było moje.

Jak będziesz miał chwilowy brak weny, to chętnie zobaczyłbym na …złebie konto "Rezydent Dupa". Uwentualnie "Kaczorek Maciory".

Szczerosc

Panie Grzegorzu,
informuję o nowym fake koncie https://fdb.pl/users/Valparaiso
które już zaczęło obrażać.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-11-21 13:09 napisał:
> Panie Grzegorzu,
> informuję o nowym fake koncie https://fdb.pl/users/Valparaiso
> które już zaczęło obrażać.

Przynajmniej teraz już wiemy, że to nie twoje konto ;D


Kate_Bennet

> Szczerosc o 2018-11-21 13:09 napisał:
> Panie Grzegorzu,
> informuję o nowym fake koncie https://fdb.pl/users/Valparaiso
> które już zaczęło obrażać.

Zgloś swoje.

ZSGifMan

> Kate_Bennet o 2018-11-24 12:45 napisał:
> Zgloś swoje.

Walnę prosto z mostu: a ty to kto jesteś, bo na pewno nie tym pod kogo się podszywasz?!


Proszę czekać…