HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Marsz Niepodległości rozwiązany 106
Michael_Corleone

Osobiście uważam decyzje prezydenta Dutkiewicza jak i prezydent Gronkiewicz Waltz za czysty idiotyzm.
Bez względu na to co myślę na temat tego Marszu, łamanie prawa przez część jego uczestników w zeszłych latach
nie może być podstawą do jego delegalizacji w tym roku.
Nie może być tak, że władza działa w sposób prewencyjny i zakłada z góry, że będzie łamane prawo.
Tak przecież można udupić każdą demonstrację, zarówno prawicową jak i lewicową.
Jeszcze dwa dni temu pani prezydent mówiła mądrze, że zdelegalizuje marsz gdy tylko monitoring pokaże,
że uczestnicy niosą transparenty z treściami łamiącymi polskie prawo.
Tego właśnie zabrakło rok temu a dzisiaj zakazuje się marszu powołując się na wydarzenia z zeszłego roku.
Do tego ten argument o niemożliwości zapewnienia bezpieczeństwa.
Od razu przypomina mi się sprawa z Paradą Równości w Lublinie i decyzją prezydenta Żuka aby nie dać na nią zgody
bo "wiele wskazuje" że będzie to impreza wysokiego ryzyka więc po co ryzykować?
Przecież to brzmi jak kapitulacja państwa.
Po decyzji sądu demonstracja jak i kontrdemonstracja ruszyły po czym jak jedna z nich zaczęła łamać prawo to została zdelegalizowana a jej uczestnicy rozpędzeni i tak właśnie powinno się takie sprawy załatwiać.

Anonimowy

Szkoda że nie odniosłeś się do reszty wypowiedzi. Eh, ale lepiej wyciąć fragment który jesteś w stanie jako tako pojąć. Fakt jest taki że nie rozumiesz słowa "lewak". A te twoje "pozdrawiam uprzejmie" zachowaj dla swoich socjalistyczno-nacjonalistycznych koleżków. Doucz się Panie i nie używaj słów których nie rozumiesz. A dyskusja z osobami które na wstępie nazywają mnie "lewakiem" nie są dla mnie partnerami do dyskusji. Bo zwyczajnie próbowałeś mnie na wstępie obrazić i zaatakować. Więc dla czego mam Ciebie traktować poważnie? Niestety twoja odpowiedź dobitnie pokazała że nawet nie zrozumiałeś w pełni zacytowanego fragmentu. Jeszcze do tego skupiłeś się na pierwszym zdaniu. W dalszej wypowiedzi wyjaśniłem dlaczego nie jesteś rozmówcą godnym szacunku i poważnego traktowania i koniec końców dlaczego nie warto taką osobą jak Ty zawracać sobie głowy.

Jak to lata temu się mówiło: Turlaj dropsa do Betlejem.

Anonimowy

Nie wiem czemu mają służyć twoje pożal się boże "prowokacyjne" wpisy.

Anonimowy

Lepiej w ogóle mu nie odpowiadać… Po co nakręcać takich trolli… Za to, co ten oszołom wypisuje nie tylko tu, ale i w innych dyskusjach m.in o 13-letnich dzieciach powinni mu zbanować konto…

10murzynkow

Jak tam po święcie? Jakie były zadymy na marszu 250 000 faszystów?

Michael_Corleone

> 10murzynkow o 2018-11-12 08:55 napisał:
> Jak tam po święcie? Jakie były zadymy na marszu 250 000 faszystów?

10murzynkow

> Michael_Corleone o 2018-11-12 11:27 napisał:
>

src="https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_iJGWuMlCfZUiQKfibKqqThunRwXVFneM.jpg"
> alt="">


>
>


>

1• skandal i hańba! teraz nas na pewno liderzy demokratycznej Europy wyrzucą z tej Unii Europejskiej
2• dzielna kobieta. w ubiegłym roku jeden koleś ze strachu przed marszem schował się w łazience.

Michael_Corleone

@Suchy_Wilk

Prócz tego że wychodzi Panu słoma z butów to na dodatek pańskie błyskotliwe porównania są delikatnie mówiąc z doopy wzięte.
Gdyby miał Pan elementarną wiedzę na temat historii, no chyba że Pan ma, tylko struga idiotę, to by Pan wiedział,
że Targowicę tworzyła ówczesna konserwatywna prawica przy aktywnym wsparciu ze strony Kościoła, która sprzeciwiała się "lewackiej" modernizacji Polski, silniejszemu wiązaniu jej z Zachodem oraz Konstytucji 3 maja i działała na korzyść Rosji.
Nie trzeba politologa by rozumieć która strona sporu politycznego przypomina dzisiaj Targowicę.
Przy czym akurat pańskie środowisko które zrobiło wczoraj prawdziwy "szoł" ma trochę więcej odwagi w głoszeniu swoich poglądów bo np. paląc flagę Unii Europejskiej jednoznacznie dało do zrozumienia jakie jest ich stanowisko w kwestii członkostwa Polski w UE.
W zasadzie dopóki poparcie dla tego środowiska oscyluje od lat w okolicach 1% to może sobie takie marsze organizować co tydzień. Widowiskowy elektorat mieszczący się na jednym moście.
W przeciwieństwie do nacjonalistów, Partia rządząca woli jednak zaklinać rzeczywistość i od miesiąca przy każdej okazji powtarza,
że nie wyprowadza Polski z UE. Przed zbliżającymi się wyborami do europarlamentu to ciepłe uczucie w stosunku do Unii
jeszcze się zintensyfikuje :-).
Ciekawe czy PIS będzie bardziej euroentuzjastyczny niż Patryk Jaki był liberalny przed wyborami w Warszawie.
Mam nadzieję, że pańscy idole wkrótce nabiorą jeszcze więcej odwagi i przestaną odżegnywać się od faszyzmu bo jest to już
równie groteskowe jak odcinanie się partii rządzącej od dążenia do Polexitu.
Ich włoscy koledzy z faszystowskiej partii Forza Nuova, maszerujący z nimi ramię w ramię,
nie wstydzą się manifestować swojej dumy z faszyzmu.
Czasem aby poznać intencje jakiegoś ugrupowania warto spojrzeć na to z kim się kumpluje albo posłuchać
co ma do powiedzenia jego elektorat.
Momentami taki rozdźwięk bywa naprawdę komiczny gdy np. te same osoby które przekonują, że
demokracja to najgorszy możliwy system a trójpodział władzy to relikt przeszłości, jednocześnie utrzymują, że demokracja w Polsce
nie tylko nie jest zagrożona a wręcz umacnia się.

10murzynkow

To tylko chwilowe, święto, święto i po święcie. Odzyskaliście Warszawę, Gdańsk, Łodź, Kraków, inne wielkie miasta, nie sądzę, żebyście odpuścili również sejmiki, powoli wykujecie dla siebie i te rubieże, ramię przy ramieniu z Donaldem, Guyem, Jean-Claudem i Wielką Angelą. Nie przeszkodzi wam zwyrodniały bratobójca smoleński ani garść faszystowskich szumowin z Ruchu Narodowego, ta ginąca gadzina reakcji, która próbuje ciągle kąsać. Nie powstrzymają Rzeczypospolitej na Jej drodze ku wielkości zaplute karły reakcyjne.

Wstawiają palce między szprychy, więc będą zdruzgotane! Nie ma miejsca w Polsce dla faszystów wszelkiej maści!
Biada pachołkom reakcji- pomocnikom hitleryzmu, machającymi biało-czerwonymi flagami!
Nie minie ich kara!
Pod sąd bezczelnych uczestników Marszu Niepodległości – pomocników Hitlera!
Tępcie w zarodku wszelkie knowania reakcyjne!

Marac

> Suchy_Wilk o 2018-11-12 12:39 napisał:
> A już straszny ból dupy dla Targowicy

Wiesz czym była Targowica? Spiskiem magnatów i Kościoła Katolickiego.
Wiesz czym była spowodowana? Był to sprzeciw wobec prób wprowadzenia trójpodziału władzy (czyli tego, co teraz, zgodnie z postulatami Targowicy – demontuje PiS) oraz ograniczenia wpływów i majątku Kościoła.

https://menway.interia.pl/historia/news-targowica-zdrada-magnatow-i-kosciola,nId,2579050

Wiesz co sądził Tadeusz Kościuszko o Kościele Katolickim?

“Jeśli jednak, na odwrót, rozpoczniecie od oświecania Księży, dacie im /tym samym/ więcej środków, by zniewalali Lud i trzymali go w jeszcze silniejszym uzależnieniu, bowiem każde wydzielone ciało w Narodzie będzie mieć zawsze swój własny interes, przeciwny do interesu Państwa, bądź będzie występować przeciwko działaniom rządu, bądź będą miały miejsce potajemne bunty i konspiracje, w które niestety obfituje historia. Nie można mieć nadziei, że zmieni się ich zachowanie, gdyż w ich podstawowym interesie leży mamienie ludu kłamstwami, strachem przed piekłem, dziwacznymi dogmatami oraz abstrakcyjnymi i niezrozumiałymi ideami teologicznymi. Księża będą zawsze wykorzystywać ignorancję i przesądy Ludu, posługiwać się (proszę w to nie wątpić) religią jako maską przykrywającą ich hipokryzję i niecne uczynki. Ale w końcu jaki jest tego rezultat: lud nie wierzy już w nic, jak np. we Francji, gdzie chłopi nie znają ani obyczajności, ani religii; są bardzo ciemni, chytrzy i niegodziwi.

Widzieliśmy Rządy Despotyczne, które posługiwały się zasłoną religii w przekonaniu, że to będzie najmocniejsza podpora ich władzy, wyposażano więc Księży w największe możliwe bogactwa kosztem nędzy ludu, nadawano im najbardziej oburzające przywileje aż po miejsce u Tronu, jednym słowem, tak mnożono względy, dobra i bogactwa Duchownych, że połowa Narodu cierpiała i jęczała z biedy, podczas gdy oni, nie robiąc nic, opływali we wszelkie dostatki.

Teraz, kiedy znane są zgubne skutki tego błędu, wydaje mi się, że nie ma lepszego sposobu niż pozwolić im upaść i upodlić się, a na koszt Rządu utworzyć szkoły dla Chłopów, w których będą oni mogli uczyć się moralności, rolnictwa, rzemiosła i kunsztu.

Mówię do filozofa, do zręcznego polityka: Rząd jako taki nie powinien mieć innej religii niż religia natury. Ten bezmierny glob wypełniony nieskończonymi gwiazdami i nasze serca, które bezwiednie zawsze zwracają się /ku niej/ w rozpaczy, świadczą oczywiście o istnieniu Istoty Najwyższej, której nie rozumiemy, ale ją w duchu czujemy i którą wszyscy powinniśmy adorować. Pozostawmy więc wszystkim sektom, wszystkim religiom swobodę praktykowania ich kultu, byleby były one posłuszne prawom ustanowionym przez Naród."

A więc świecka edukacja w miejsce katolickiego ciemnogrodu.

Michael_Corleone

Typ człowieka do którego się Pan zwraca określa mianem lewaka każdego kto nie jest tak jak on prawakiem,
nie mylić z prawicowcem.
To środowisko zalicza już do lewaków Marszałka Piłsudskiego, papieża Jana Pawła II,
więc nie widzę powodu dla którego nie mieliby zaliczyć do grona lewackich zdrajców narodu Tadeusza Kościuszki.

Marac

@Michael_Corleone
Mam tego pełną świadomość. Mam nadzieję, że mi pan Tadeusz wybaczy, że go przypucowałem "prawdziwemu patryjocie". Przynajmniej nie będzie mu groziło wzięcie na sztandary przez faszystów i pisiorskie pachołki Rosji.

Anonimowy

Właśnie chyba nie ma sensu takim odpowiadać. To jest taki typowy "patryjota", który w życiu jednej książki nawet nie przeczytał. Zero wiedzy… kompromitują się hasłami "Targowica" a nie wiedzą, kto za tym stał… Kościuszko to autorytet? E tam co tam jakiś Kościuszko… Nie mniejsze autorytety nazywane były lewakami, a nawet gorzej… Ostatnio nawet w radiu Bartoszewski (były żołnierz AK, więzień Oświęcimia, członek Żegoty) został przez jakiegoś kmiota nazwany bydlakiem… Z takim prawackim (jak to ładnie określa Corleone) chamstwem najlepiej nie rozmawiać. Niech gada sam do siebie te brednie. Najgorsze, że rośnie nam nowa "zdolna" młodzież wychowana na prawackich bzdurach…

ZSGifMan

> 10murzynkow o 2018-11-12 15:07 napisał:
> To tylko chwilowe, święto, święto i po święcie. Odzyskaliście Warszawę, Gdańsk,
> Łodź, Kraków, inne wielkie miasta, nie sądzę, żebyście odpuścili również
> sejmiki, powoli wykujecie dla siebie i te rubieże, ramię przy ramieniu z
> Donaldem, Guyem, Jean-Claudem i Wielką Angelą. Nie przeszkodzi wam zwyrodniały
> bratobójca smoleński ani garść faszystowskich szumowin z Ruchu Narodowego, ta
> ginąca gadzina reakcji, która próbuje ciągle kąsać. Nie powstrzymają
> Rzeczypospolitej na Jej drodze ku wielkości zaplute karły reakcyjne.
>
> Wstawiają palce między szprychy, więc będą zdruzgotane! Nie ma miejsca w Polsce
> dla faszystów wszelkiej maści!
> Biada pachołkom reakcji- pomocnikom hitleryzmu, machającymi biało-czerwonymi
> flagami!
> Nie minie ich kara!
> Pod sąd bezczelnych uczestników Marszu Niepodległości – pomocników Hitlera!
> Tępcie w zarodku wszelkie knowania reakcyjne!

To jakiś taki słaby żart, czy na serio tak piszesz?!


Michael_Corleone

@ZSGifMan
Gdyby nie środek dnia (15:17) i początek tygodnia to powiedziałbym że to Efekt Piąteczku jak u Kukiza

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-14 11:55 napisał:
> @ZSGifMan
> Gdyby nie środek dnia (15:17) i początek tygodnia to powiedziałbym że to Efekt
> Piąteczku jak u Kukiza

Całkiem możliwe, ale właściwie to sam nick już rozkłada na łopatki, więc czego więcej chcieć od treści…?!


Michael_Corleone

@ZSGifMan
Korzystając z pańskiej obecności chciałem jeszcze dopytać o sprawę rzekomej prowokacji TVNu
który miał płacić statystom za udział w urodzinach Hitlera.
Przypomnę pierw co wcześniej już napisałem na ten temat

Panie Zenonie, czy jest Pan zaskoczony, że człowiek który zorganizował tą faszystowską imprezę, wiedząc że stoi naprzeciwko najbardziej upolitycznionej prokuratury po 89r. jako linię obrony przyjął wersję, w której został do tego przestępstwa zainspirowany przez przeciwników politycznych partii rządzącej? Przecież sam bym tak robił na jego miejscu.
Aby mieć pewność ułaskawienia przez Prezydenta, Marek Falenta musi jeszcze zeznać, że zakładał podsłuchy na zlecenie PO
aby skompromitować Mateusza Morawieckiego i będzie w tym równie wiarygodny jak ten gość od urodzin.
Przypominam reakcję na materiał Superwizjera panów z patriotycznej organizacji Duma i Nowoczesność
którzy dziękowali TVN-owi za bezpłatną reklamę. Mija rok i okazuje się, że padli ofiarą prowokacji, niczym panienka
która po roku przypomina sobie że była molestowana.
Materiał Superwizjera nie obejmował jedynie urodzin Hitlera lecz przedstawiał "patriotyczne środowisko" w szerszym kontekście np. poprzez imprezy muzyczne na których uczestnicy nawet nie kryli się z emblematami przedstawiającymi symbolikę faszystowską i śpiewając wspólnie z artystami faszystowskie pieśni.
Czy to pracownicy TVN-u śpiewali "Narodowy Socjalizm – jedna droga dla kraju"???
Czy może jacyś Bogu ducha winni młodzieńcy z których każdy dostał po 20tysięcy?
Te melodie są dostępne na Youtube. Jak Pan myśli kto tego słucha? Tęczowe lewactwo?

Domyślam się, że są to niewystarczające poszlaki uwiarygadniające wersję TVN, gdyż na wszystkie te pytania można przecież odpowiedzieć twierdząco ale mam kolejne.
Jak Pan skomentuje fakt, że jeden z uczestników urodzin Hitlera już rok temu przyznał się do winy tj. do propagowania faszyzmu i nielegalnego posiadania broni, wyraził skruchę i dobrowolnie poddał się karze, nie tłumacząc się tym, że został do przestępstwa zachęcony przez cokolwiek innego jak ideologię?
Wreszcie jak Pan skomentuje fakt, że podczas przeszukań, których dokonała ABW w mieszkaniach uczestników urodzin, znaleziono m.in. mundury, flagi, odznaki i publikacje o tematyce nazistowskiej?
Czy to TVNowscy dziennikarze włamali się do tych mieszkań i podrzucili naszym "patryjotom" te kompromitujące materiały i rekwizyty?

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-14 12:44 napisał:
> @ZSGifMan
> Korzystając z pańskiej obecności chciałem jeszcze dopytać o sprawę rzekomej
> prowokacji TVNu
> który miał płacić statystom za udział w urodzinach Hitlera.
> Przypomnę pierw co wcześniej już napisałem na ten temat
>
> Panie Zenonie, czy jest Pan zaskoczony, że człowiek który zorganizował tą
> faszystowską imprezę, wiedząc że stoi naprzeciwko najbardziej upolitycznionej
> prokuratury po 89r. jako linię obrony przyjął wersję, w której został do tego
> przestępstwa zainspirowany przez przeciwników politycznych partii rządzącej?
> Przecież sam bym tak robił na jego miejscu.
> Aby mieć pewność ułaskawienia przez Prezydenta, Marek Falenta musi jeszcze
> zeznać, że zakładał podsłuchy na zlecenie PO
> aby skompromitować Mateusza Morawieckiego i będzie w tym równie wiarygodny jak
> ten gość od urodzin.
> Przypominam reakcję na materiał Superwizjera panów z patriotycznej organizacji
> Duma i Nowoczesność
> którzy dziękowali TVN-owi za bezpłatną reklamę. Mija rok i okazuje się, że padli
> ofiarą prowokacji, niczym panienka
> która po roku przypomina sobie że była molestowana.
> Materiał Superwizjera nie obejmował jedynie urodzin Hitlera lecz przedstawiał
> "patriotyczne środowisko" w szerszym kontekście np. poprzez imprezy muzyczne na
> których uczestnicy nawet nie kryli się z emblematami przedstawiającymi symbolikę
> faszystowską i śpiewając wspólnie z artystami faszystowskie pieśni.
> Czy to pracownicy TVN-u śpiewali "Narodowy Socjalizm – jedna droga dla kraju"???
> Czy może jacyś Bogu ducha winni młodzieńcy z których każdy dostał po 20tysięcy?
> Te melodie są dostępne na Youtube. Jak Pan myśli kto tego słucha? Tęczowe
> lewactwo?
>
> Domyślam się, że są to niewystarczające poszlaki uwiarygadniające wersję TVN,
> gdyż na wszystkie te pytania można przecież odpowiedzieć twierdząco ale mam
> kolejne.
> Jak Pan skomentuje fakt, że jeden z uczestników urodzin Hitlera już rok temu
> przyznał się do winy tj. do propagowania faszyzmu i nielegalnego posiadania
> broni, wyraził skruchę i dobrowolnie poddał się karze, nie tłumacząc się tym, że
> został do przestępstwa zachęcony przez cokolwiek innego jak ideologię?
> Wreszcie jak Pan skomentuje fakt, że podczas przeszukań, których dokonała ABW w
> mieszkaniach uczestników urodzin, znaleziono m.in. mundury, flagi, odznaki i
> publikacje o tematyce nazistowskiej?
> Czy to TVNowscy dziennikarze włamali się do tych mieszkań i podrzucili naszym
> "patryjotom" te kompromitujące materiały i rekwizyty?
>

Żeby to chodziło o inną stację, to miałbym jakieś większe obawy, ale tu?
Stacja znana z kłamstw i łgania ludziom prosto w oczy!?
Pamiętasz np. to: https://www.youtube.com/watch?v=wCzDquuNn3k
Inne 'chwyty' tvn:
https://wiadomosci.wp.pl/prowokacja-dziennikarzy-tvn-organizatorzy-nielegalnych-wyscigow-groza-pozwem-6311116739204737a
A to tak na szybko, bo mnie oni wiszą i powiewają, no i szybko zapominam, ale pamiętam, że było takich o wiele, wiele więcej.
Komu uwierzysz wielokrotnemu kłamcy czy komuś innemu? Nie mówię wcale, że wierzę ślepo w niewinność tamtych i zapewne mają swoje za uszami, a prawda jak zawsze leży po środku…

Chociaż na prawdę pewnie nie ma szans, bo zawsze w takich sytuacjach mydlą oczy na prawo i lewo, jak było naprawdę się nie dowiesz, możesz się jedynie domyślać i oczywiście ja domyślam się, że Ty uważasz, że biedny niewinny tvn padł znowu ofiarą strasznego spisku wrogiego totalitarnego reżimu kościelnego…?


Tak śmieszna ciekawostka na koniec:
https://pbs.twimg.com/media/DUdmOaRW4AA6l8t.jpg

Michael_Corleone

W przeciwieństwie do Pana, nie uważam aby prawda leżała zawsze po środku
lecz stoję na stanowisku, że prawda leży tam gdzie leży.
Co oznacza, że każdy przypadek analizuję indywidualnie.
Jeśli na większość pytań które postawiłem odpowiedział Pan twierdząco, to rzeczywiście Marek Falenta może już zeznawać,
że zakładał podsłuchy na zlecenie PO aby skompromitować Mateusza Morawieckiego.
Ostatecznym dowodem będzie krytyczny materiał w telewizji TVN.
A tak na serio, zachęcam do tego aby zdjąć klapki z oczu i częściej kierować się rozumem gdyż w mojej ocenie
tylko tym można uzasadnić swoiste pójście w zaparte.
Złapał cie TVN za rękę? Krzycz że to nie twoja ręka! Przecież to TVN.

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-14 13:47 napisał:
> W przeciwieństwie do Pana, nie uważam aby prawda leżała zawsze po środku
> lecz stoję na stanowisku, że prawda leży tam gdzie leży.
> Co oznacza, że każdy przypadek analizuję indywidualnie.
> Jeśli na większość pytań które postawiłem odpowiedział Pan twierdząco, to
> rzeczywiście Marek Falenta może już zeznawać,
> że zakładał podsłuchy na zlecenie PO aby skompromitować Mateusza Morawieckiego.
> Ostatecznym dowodem będzie krytyczny materiał w telewizji TVN.
> A tak na serio, zachęcam do tego aby zdjąć klapki z oczu i częściej kierować się
> rozumem
gdyż w mojej ocenie
> tylko tym można uzasadnić swoiste pójście w zaparte.
> Złapał cie TVN za rękę? Krzycz że to nie twoja ręka! Przecież to TVN.

Tja, jasne ;D

https://demotywatory.pl/4551061/Wpadka-TVN—podczas-gdy-reporter-opowiadal-o-imigrantach-widac-starszych-schorowanych-ludzi-widac-dzieci-kamerzysta-pokazal-cala-prawde



Michael_Corleone

Ja odnoszę się wyłącznie do faktów z przebiegu śledztwa jakie się toczy nie przeciw TVNowi
lecz przeciwko bohaterom materiału telewizyjnego.
Pan natomiast posiłkuje się całą masą wątków nie związanych bezpośrednio z tematem,
popartych odwołującymi się do emocji grafikami niechętnymi wobec stacji.

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-14 14:39 napisał:
> Ja odnoszę się wyłącznie do faktów z przebiegu śledztwa jakie się toczy nie
> przeciw TVNowi
> lecz przeciwko bohaterom materiału telewizyjnego.
> Pan natomiast posiłkuje się całą masą wątków nie związanych bezpośrednio z
> tematem,
> popartych odwołującymi się do emocji grafikami niechętnymi wobec stacji.

Dobra, w takim razie poczekajmy, a w myśl powiedzenia – zobaczymy! (zapewne;)


Marac

> Suchy_Wilk o 2018-11-14 22:27 napisał:
> Dziś jest z kolei spiskiem żydoubecji i stronnictwa folksdojczów rozkradających
> Polskę.

Chyba nie doczytałeś, że obecnie plan Targowicy realizuje PiS (no chyba, że to ową partię określasz mianem żydoubecji i stronnictwa folksdojczów).

ZSGifMan

> Michael_Corleone :
> Pan natomiast posiłkuje się całą masą wątków nie związanych bezpośrednio z
> tematem, popartych odwołującymi się do emocji grafikami niechętnymi wobec stacji.

Bardzo ładnie napisane, oczywiście ta "’niechęć" wzięła się z sufitu!


Jakoś nie mogę zrozumieć i nigdy nie zrozumiem ludzi nie widzących szkodliwości takich działań, a w świetle Twoich wpisów o zdjęcie klapek i kierowanie się rozumem szczególnie to nabiera nowego wymiaru! Nie widzisz, ze to jest dokładnie to samo co telewizja reżimowa TVP?! To jak chodzi o wizję i upolitycznienie, bo reżimowa przynajmniej propaguje politykę sukcesu i nie szkaluje naszej ojczyzny, natomiast ta gadzinówka już jak najbardziej!
Tak drobna różnica…


Michael_Corleone

To chyba logiczne że jeśli występuje się przeciwko jakimś środowiskom to tym samym wywołuje się wśród nich niechęć.
Trudno by było inaczej. Czyżby sugerował Pan, że nie zauważam stronniczości w narracji TVN?
Nie ma co porównywać TVN do TVP, gdyż telewizja publiczna opłacana z podatków wszystkich obywateli ma obowiązek zachowywać obiektywizm, zaś TVN ma prawo być stronnicze, co nie oznacza oczywiście, że ma prawo podawać nieprawdziwe informacje.
Mam wrażenie, że odrzuca Pan a priori cokolwiek co jest firmowane znakiem TVN.
Ja jestem sceptyczny wobec TVP ale nie do takiego absurdalnego stopnia.
Po prostu jest dla mnie skrajnie nieprawdopodobne aby zaistniały okoliczności które uprawdopodabniałyby wersję
broniącego się przestępcy i tym samym podważające wersję TVN.

Tu nie mamy do czynienia ze słowem przeciwko słowu lecz ze słowem przestępcy, który przyjmuje taką linię obrony
z dobrze udokumentowanym materiałem filmowym i szeregiem okoliczności poszlakowych.
Jakich? Proszę przeczytać moje wcześniejsze wpisy.
Gdyby TVP puściła materiał filmowy na którym zobaczyłbym i usłyszał Tuska który razem z Putinem ustalają szczegóły
zamachu smoleńskiego, to nie przyjąłbym tego śmiechem – przecież to reżimowa TVP
a poza tym w TVNie wyraźnie mówili, że Tusk z Putinem omawiali strategię gry w okręty
lub dochodził do pańskiego wniosku, że prawda musi leżeć po środku.
Najzwyczajniej w świecie czułbym, że robię z siebie pośmiewisko.

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-15 03:22 napisał:
> To chyba logiczne że jeśli występuje się przeciwko jakimś środowiskom to tym
> samym wywołuje się wśród nich niechęć.
> Trudno by było inaczej. Czyżby sugerował Pan, że nie zauważam stronniczości w
> narracji TVN?
> Nie ma co porównywać TVN do TVP, gdyż telewizja publiczna opłacana z podatków
> wszystkich obywateli ma obowiązek zachowywać obiektywizm, zaś TVN ma prawo być
> stronnicze, co nie oznacza oczywiście, że ma prawo podawać nieprawdziwe
> informacje.
> Mam wrażenie, że odrzuca Pan a priori cokolwiek co jest firmowane znakiem TVN.
> Ja jestem sceptyczny wobec TVP ale nie do takiego absurdalnego stopnia.
> Po prostu jest dla mnie skrajnie nieprawdopodobne aby zaistniały okoliczności
> które uprawdopodabniałyby wersję
> broniącego się przestępcy i tym samym podważające wersję TVN.

Ktoś kto skłamał raz, czy dwa będzie kłamał całe życie i komuś takiemu już nigdy nie można uwierzyć, jeśli tego nie rozumiesz, to przykro mi, ale to się nazywa naiwność.

> Tu nie mamy do czynienia ze słowem przeciwko słowu lecz ze słowem przestępcy,
> który przyjmuje taką linię obrony
> z dobrze udokumentowanym materiałem filmowym i szeregiem okoliczności
> poszlakowych.

Jakoś 'zeznania' Sokołowskiego nikomu nie przeszkadzały, nikt nie marudził, że pochodzą z ust… przestępcy!

Powiedz, ale tvn24 to pewnie leci u Ciebie w domu na okrągło, co, jak zresztą w większości polskich domów?


Anonimowy

Facet albo kompletnie nie rozumie słów których używa nazywając innych lewakami, faszystami, naziolami. Mówi o Targowicy, a nawet nie wie czym ona była i czyim była dziełem. Albo zwyczajnie prowokuję dla wątpliwej rozrywki (co jest żałosne). Zresztą nie wiem dlaczego nikt nic z nim nie zrobił, już po pro pedofilskim temacie który założył, w którym starał się tłumaczyć dlaczego seks z dzieckiem nie jest niczym złym, a wręcz jest czymś pożądanym. Tu nie ma z kim dyskutować, bo albo to kompletny idiota, albo troll który robi sobie jaja.

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-12 11:27 napisał:
>


Zdjęcie okazuje się być zmanipulowane od początku do końca, wstyd za publikację czegoś podobnego!


> Na potrzeby jednego z kadrów Wall wynajął mieszkanie z widokiem na port. Zatrudnił kobietę, która w nim zamieszkała, a potem obserwując ją przez kamerkę, czekał na idealny moment, żeby pojawić się z aparatem. Wtedy pomyślałam, że zaraz będą obchody stulecia niepodległości, więc trzeba wykorzystać widok płonącego miasta do pokazania szerszej perspektywy. Coś opowiedzieć. Od razu przyszedł mi do głowy Novotel. Przez cały tydzień oglądałam widok ze wszystkich pięter, zastanawiając się, który pokój wynająć – opowiada Ada.

> Fotografia nie powstała przypadkowo. Została starannie wymyślona i zaaranżowana w jednym z pokoi hotelu Novotel. W głowie autorki zdjęcia, Ady Zielińskiej, 29-letniej artystki wizualnej z dyplomem warszawskiej ASP, pomysł na ujęcie zaświtał już kilka tygodni temu.

https://www.vogue.pl/a/rozmawiamy-z-ada-zielinska-autorka-wiralowego-zdjecia-symbolu-obchodow-100-lecia-odzyskania-niepodleglosci

Autorka wiralowej… kupy!


Fotka niczym materiały ze szczujni… i wykształci się taka za publiczne pieniądze, a potem nasra w gniazdo i w świat idzie fama, że biedna dziewczyna nie może w hotelu spokojnie sobie pospać, bo za oknami maszerują w Polsce… faszyści i rasiści!

http://wyborcza.pl/7,75398,24158980,fantastyczne-zdjecie-z-marszu-niepodleglosci-race-z-hotelowego.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24158211,przytulne-wnetrze-hotelowego-pokoju-a-za-oknem-tysiace-rac.html
http://www.occidentaldissent.com/2018/11/11/poland-celebrates-100-years-of-independence/

DNO!


Szczerosc

@Michael_Corleone
Proszę uważać, bo jak prawactwo przyłapie Cię na jednym kłamstewku, to przerobią Cię na komunistycznego szpiega pracującego dla tvnu. xD

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-11-15 10:40 napisał:
> @Michael_Corleone
> Proszę uważać, bo jak prawactwo przyłapie Cię na jednym kłamstewku, to przerobią
> Cię na komunistycznego szpiega pracującego dla tvnu. xD

Pajacowania ciąg dalszy?


Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-11-15 10:42 napisał:
> Pajacowania ciąg dalszy?

Niestety ciągle siejesz tą śmieszną pseudoprawicową propagandę…

> ZSGifMan o 2018-11-15 03:46 napisał:
> Ktoś kto skłamał raz, czy dwa będzie kłamał całe życie i komuś takiemu już nigdy
> nie można uwierzyć, jeśli tego nie rozumiesz, to przykro mi, ale to się nazywa
> naiwność.

Coś takiego… Rozumiem, że Ty nigdy nie skłamałeś? Proszę państwa ogłaszam, że mamy na forum człowieka świętego:-).

ZSGifMan

> Zuchwalec o 2018-11-15 11:18 napisał:
> Coś takiego… Czyli Ty nigdy nie skłamałeś? Proszę państwa ogłaszam, że mamy na
> forum człowieka świętego:-).

Bluźnisz, bluźnisz i tyle… ;)


Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-11-15 11:20 napisał:
> Bluźnisz, bluźnisz i tyle… ;)

Oczywiście, że tak! Kłamie, bluźnie (ale akurat w tym przypadku pokazałem Ci, że raczej Ty to zrobiłeś) i popełniam inne grzechy jak każdy grzesznik. Przynajmniej nie robię z siebie świętszego od papieża…

ZSGifMan

> Zuchwalec o 2018-11-15 11:30 napisał:
> Oczywiście, że tak!. Kłamie, bluźnie (ale akurat w tym przypadku pokazałem Ci,
> że raczej Ty to zrobiłeś) i popełniam inne grzechy jak każdy grzesznik.
> Przynajmniej nie robię z siebie świętszego od papieża…

Jakbyś uważniej czytał, to wyczytałbyś, że wiele razy pisałem, że nie jestem święty!

A ja przynajmniej jak kłamię, to nie robię tego tylko dla pieniędzy i większej oglądalności, a zupełnie przy okazji robiąc milionom gapiących się na to idiotów wodę z mózgów… też dla pieniędzy!


Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-11-15 11:33 napisał:
> Jakbyś uważniej czytał, to wyczytałbyś, że wiele razy pisałem, że nie jestem
> święty!

Wybacz ale nie czytam wszystkich twoich "mądrości".

> A ja przynajmniej jak kłamię, to nie robię tego tylko dla pieniędzy i większej
> oglądalności, a zupełnie przy okazji robiąc milionom gapiących się na to idiotów
> wodę z mózgów… też dla pieniędzy!

Oj nie ładnie, nie ładnie… Próbujesz usprawiedliwiać swoje kłamstwa (które na pewno masz na sumieniu jak każdy człowiek). Prawda jest taka, że kłamiesz jak każdy, bo masz w tym jakiś interes albo cel. Człowiek najczęściej kłamie, wtedy gdy ma z tego jakąś korzyść (niekoniecznie pieniądze).

ZSGifMan

> Zuchwalec o 2018-11-15 11:46 napisał:
> Prawda jest taka, że kłamiesz jak każdy, bo masz w tym jakiś interes albo cel.

Wyczuwam jakieś spostrzeżenia z własnego doświadczenia, co? ;)


> Człowiek najczęściej kłamie, wtedy gdy ma z tego jakąś korzyść (niekoniecznie pieniądze).

A drugi łyka te kłamstwa jak pelikan żabę, bo brak mu piątej klepki i oleju w głowie.


Michael_Corleone

@ZSGifMan
Przepraszam ale czy naprawdę sądził Pan, że miałem jakieś złudzenia, że fotka z Novotelu miała charakter spontaniczny?
Co to znaczy, że jest ona zmanipulowana?
O zmanipulowanym zdjęciu można byłoby mówić, gdyby została zniekształcona przy pomocy programu graficznego,
w którym np. ktoś powielałby jakieś kadry, przenosił w inne miejsce itd.
Manipulacją było zdjęcie z wiewiórką w kontekście wycinania Puszczy Białowieskiej.
Fotografia z Novotelu nie miała stanowić potwierdzenia, że mieliśmy do czynienia z marszem faszystów
lecz miała wyeksponować ile pozostało z apeli Prezydenta o to, aby marsz odbył się bez fajerwerków,
wyłącznie z białoczerwonymi flagami itd.
Gdyby uczestnicy posłuchali Prezydenta i nie złamali prawa odpalając fajerwerki to wówczas ta fotografia
nie wyglądałaby tak sugestywnie.
Co zaś się tyczy uczestników marszu to nazywanie ich marszem faszystów jest nadużyciem.
Był to marsz 250 tys. Polaków, z których znaczna część reprezentuje poglądy faszystowskie.
To ideologia definiuje faszystę a nie to czy idzie w brunatnym mundurze ze swastyką na ramieniu
czy też w starannie skrojonym garniturze pod krawatem.
Masowość demonstracji i obecność całych rodzin z dziećmi mające ponoć w jakiś sposób zaprzeczać faszyzmowi
najlepiej oddawało drugie zdjęcie.

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-11-15 11:51 napisał:
> Wyczuwam jakieś spostrzeżenia z własnego doświadczenia, co? ;)

Oj tam, oj tam… Ty z interesem albo korzyścią kojarzysz tylko pieniądze. Za dużo TVP oglądasz… Nigdy nie skłamałeś rodzicom, że idziesz na dodatkowe zajęcia po lekcjach, a w rzeczywistości siedziałeś z piwkiem w ręku u kolegów, albo byłeś umówiony na wspólny trening z dziewczyną:-)??

> A drugi łyka te kłamstwa jak pelikan żabę, bo brak mu piątej klepki i oleju w
> głowie.

Znów ten sam błąd… Ty też nie raz i nie dwa dałeś się nabrać… Taki jest ten świat.

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-15 12:00 napisał:
> @ZSGifMan
> Przepraszam ale czy naprawdę sądził Pan, że miałem jakieś złudzenia, że fotka z
> Novotelu miała charakter spontaniczny?
> Co to znaczy, że jest ona zmanipulowana?
> O zmanipulowanym zdjęciu można byłoby mówić, gdyby została zniekształcona przy
> pomocy programu graficznego,
> w którym np. ktoś powielałby jakieś kadry, przenosił w inne miejsce itd.
> Manipulacją było zdjęcie z wiewiórką w kontekście wycinania Puszczy
> Białowieskiej.
> Fotografia z Novotelu nie miała stanowić potwierdzenia, że mieliśmy do czynienia
> z marszem faszystów
> lecz miała wyeksponować ile pozostało z apeli Prezydenta o to, aby marsz odbył
> się bez fajerwerków,
> wyłącznie z białoczerwonymi flagami itd.
> Gdyby uczestnicy posłuchali Prezydenta i nie złamali prawa odpalając fajerwerki
> to wówczas ta fotografia
> nie wyglądałaby tak sugestywnie.
> Co zaś się tyczy uczestników marszu to nazywanie ich marszem faszystów jest
> nadużyciem.
> Był to marsz 250 tys. Polaków, z których znaczna część reprezentuje poglądy
> faszystowskie.
> To ideologia definiuje faszystę a nie to czy idzie w brunatnym mundurze ze
> swastyką na ramieniu
> czy też w starannie skrojonym garniturze pod krawatem.
> Masowość demonstracji i obecność całych rodzin z dziećmi mające ponoć w jakiś
> sposób zaprzeczać faszyzmowi
> najlepiej oddawało drugie zdjęcie.

To wszystko idzie w jakimś popapranym kierunku!
Niebawem zapalenia świeczki będzie uważane za niebezpieczne zabawy pirotechniczne. Co za bzdury i czepianie się rac, no i to tych zwykłych – ręcznych, do trzymania. To nawet nie są race do wystrzelenia, to już mogłoby budzić jakieś tam obawy, ale sikanie, bo za oknem wieczorem jest czerwono… stąd już krok do kolejnego debilizmu pt. babcie z gromnicami = dewotki z przyrządami do podpaleń! Nie widzisz w tym idiotyzmu? Serio?!

Zdjęcie zmanipulowane, zdjęcie ustawione, zdjęcie wyreżyserowane – jak zwał tak zwał. Kadr sugeruje, że został wykonany spontanicznie i przypadkowo, gdy tymczasem jest efektem premedytacji i celowego działania.


Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-11-15 12:11 napisał:
> Zdjęcie zmanipulowane, zdjęcie ustawione, zdjęcie wyreżyserowane – jak zwał tak
> zwał. Kadr sugeruje, że został wykonany spontanicznie i przypadkowo, gdy
> tymczasem jest efektem premedytacji i celowego działania.

Czy to, co widać z oknem (nawet teraz nie oceniam czy to dobre, czy niedobre) też zostało ustawione i wyreżyserowane przez autorkę zdjęcia?

Michael_Corleone

Żyjemy w XXI wieku i naprawdę niewiele osób ma złudzenia, że przekazy medialne mają charakter spontaniczny,
wolny od sympatii politycznych itd. Nie ma w tym niczego złego i zaskakującego, że jedne przekazy pokazują coś w jaśniejszym świetle, drugie w ciemniejszym. Piętnować należy zdjęcia zmanipulowane tj. przerobione w programie graficznym lub nie nawiązujące do kontekstu w jakim są umiejscowione jak np. zdjęcie z wiewiórką.
Nie będę z Panem dyskutował na temat zasadności zakazu używania środków pirotechnicznych na demonstracjach.
Ze swoimi sugestiami proszę się zgłosić do Prezydenta który zasadność takiego zakazu dostrzega.
Faktem jest, że Prezydent apelował aby uczestnicy nie łamali prawa a ci pokazali mu, że mają go w doopie i ostentacyjnie odpalali race, przywołując skojarzenie z faszystowskimi marszami z pochodniami.
Dodatkowo nie posłuchali jego apelu o to aby iść wyłącznie pod flagami białoczerwonymi bo pojawiały się min. flagi ONR
oraz włoskiej faszystowskiej partii Forza Nuova której przedstawiciele gloryfikują Mussoliniego
i wprost demonstrują swoją dumę z faszyzmu.
Oczywiście nie po raz pierwszy pojawili się na tym "marszu patryjotów" nie mającego nic wspólnego z faszyzmem
jako przypadkowi turyści, podobnie jak w polskim Sejmie.

To jednak pikuś w porównaniu z tym co będzie się działo w przyszłym roku gdy cała impreza
będzie miała ewidentnie charakter konfrontacyjny.

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-15 12:26 napisał:
> Żyjemy w XXI wieku i naprawdę niewiele osób ma złudzenia, że przekazy medialne
> mają charakter spontaniczny,
> wolny od sympatii politycznych itd. Nie ma w tym niczego złego i zaskakującego,
> że jedne przekazy pokazują coś w jaśniejszym świetle, drugie w ciemniejszym.
> Piętnować należy zdjęcia zmanipulowane tj. przerobione w programie graficznym
> lub nie nawiązujące do kontekstu w jakim są umiejscowione jak np. zdjęcie z
> wiewiórką.
> Nie będę z Panem dyskutował na temat zasadności zakazu używania środków
> pirotechnicznych na demonstracjach.
> Ze swoimi sugestiami proszę się zgłosić do Prezydenta który zasadność takiego
> zakazu dostrzega.
> Fakty jest, że Prezydent apelował aby uczestnicy nie łamali prawa a ci pokazali
> mu, że mają go w doopie i ostentacyjnie odpalali race, przywołując skojarzenie z
> faszystowskimi marszami z pochodniami.
> Dodatkowo nie posłuchali jego apelu o to aby iść wyłącznie pod flagami
> białoczerwonymi bo pojawiały się flagi ONR oraz włoskiej faszystowskiej partii
> Forza Nuova której przedstawiciele gloryfikują Mussoliniego i wprost demonstrują
> swoją dumę z faszyzmu.
> Oczywiście nie po raz pierwszy pojawili się na tym "marszu patryjotów" nie
> mającego nic wspólnego z faszyzmem jako przypadkowi turyści, podobnie jak w
> polskim sejmie.
>
> To jednak pikuś w porównaniu z tym co będzie działo się w przyszłym roku gdy
> cała impreza będzie miała ewidentnie charakter konfrontacyjny.

Oczywiście nie dostrzegasz wcale a wcale działania na zasadzie akcja – reakcja?!
Parafrazują: jaki prezydent i jego prośby, taka reakcja tłumu, proste, wydawałoby się.

Kontynuując, jeżeli do kraju w dziwnych i nie do końca wyjaśnionych okolicznościach, kto jak i dlaczego oraz kto jest za to odpowiedzialny, wpuszcza się dziesiątki tysięcy, jak nie setki, obcokrajowców zza wschodniej granicy, a w szczególności ukraińców, którzy nie kryją się ze swoimi nacjonalistycznymi skłonnościami i potrafią paradować polskimi ulicami z flagami UPA czy wieszają je sobie w samochodach polskiego pracodawcy, o czym już tu mówiliśmy i proszę nie udawać greka, to nic dziwnego, że wywoła to taką a nie inną kontrreakcję Polaków i oni też zamanifestują swoje przywiązania do ojczyzny.

Ale niektórzy widać zawsze wielce zdziwieni nawet najbardziej oczywistymi rzeczami…


Michael_Corleone

@ZSGifMan
Przecież organizatorzy marszu, świadomi wszystkiego co Pan napisał, a czego ja ponoć nie jestem świadom,
mogli nie przyjmować warunków strony rządowej i zerwać negocjacje.
Zwłaszcza, że już wtedy wiedzieli, że sąd oddalił absurdalny zakaz marszu przez HGW.
Łamiąc reguły na które przystali potwierdzili, że z faszystami się nie negocjuje!
No chyba że panowie czuli, że są za cienkimi Bolkami na otwartą konfrontację i zachowali się jak bokser bez honoru
który zapowiada walkę fair a potem wali po jajach.

> ZSGifMan o 2018-11-15 03:46 napisał:
> Ktoś kto skłamał raz, czy dwa będzie kłamał całe życie i komuś takiemu już nigdy
> nie można uwierzyć, jeśli tego nie rozumiesz, to przykro mi, ale to się nazywa
> naiwność.

Z pewnością to co Pan napisał nie jest pozbawione sensu ale myślę, że słowa te powinny być kierowane przede wszystkim
pod adresem obecnego Premiera RP a dopiero w dalszej kolejności pod adresem jakiegokolwiek dziennikarza, publicysty.
Zupełnie jak w USA prezydent bezczelnie kłamie jak najęty
Ponad 3,2 tys. fałszywych oświadczeń od początku prezydentury
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-06-01/policzono-klamstwa-trumpa-ponad-32-tys-falszywych-oswiadczen-od-poczatku-prezydentury/ a jeśli od czasu do czasu CNN minie się z prawdą to nagle podnoszone jest wielkie larum!

@Zuchwalec
Ja myślę, że to TVN kupił tym osobom race i zapłacił za ich odpalenie.
Ci ludzie są do tego stopnia bezczelni i przekonani o swojej bezkarności, że skarbnik MW doniósł na swojego szefa,
że to on palił te race i w związku z tym, oczekuje wypłaty przez policję 5 tysięcy złotych za informację.

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-11-15 12:35 napisał:
> Kontynuując, jeżeli do kraju w dziwnych i nie do końca wyjaśnionych
> okolicznościach, kto jak i dlaczego oraz kto jest za to odpowiedzialny, wpuszcza
> się dziesiątki tysięcy, jak nie setki, obcokrajowców zza wschodniej granicy, a w
> szczególności ukraińców…

A odpowiedzialni za to są m. in. ci, co krzyczeli, że są przeciwni wpuszczaniu obcokrajowców do Polski. To ci sami, którzy negocjowali niedawno z faszystami… niezły paradoks.

@Michael_Corleone
W głowie się nie mieści co ten TVN wyprawia:-). Najpierw zorganizowali urodziny hitlera, a potem marsz faszystów w Warszawie…

ZSGifMan

I po co tego Trumpa wyciągać?
A śmiechy i żarty sobie możecie robić do woli, tylko nic mądrego z tego nie wyjdzie, zupełnie jak plusować się wzajemnie równocześnie minusując razem mnie…


Michael_Corleone

Troszkę za bardzo ambicjonalnie podchodzi Pan do tych plusików i minusików.
Aż dam Panu plusa by humor poprawić.

ZSGifMan

> Michael_Corleone o 2018-11-16 12:34 napisał:
> Troszkę za bardzo ambicjonalnie podchodzi Pan do tych plusików i minusików.
> Aż dam Panu plusa by humor poprawić.

Chyba nie trafiłeś w tego plusa tylko w to obok niego…

A tak na marginesie, to nie są emocje, tylko zwyczajnie zaczyna mnie to irytować, bo dziecinada jakaś się zrobiła: plusiki i minusiki? Grzegorz moim zdaniem dalej nie rozwiązał problemu, bo nie ma ich już tak nagminnie, ale problem dalej jest i stanowczo nadużywacie! Powinna być pula np. po 3 czy 5 i tego i tego na miesiąc, to by się jeden z drugim bardziej zastanowił, a nie klikał po złości wszędzie gdzie dusza zapragnie.
Zresztą 'róbta co chceta', nie takie hasło przyświeca?


Marac

> ZSGifMan o 2018-11-16 22:17 napisał:
> Chyba nie trafiłeś w tego plusa tylko w to obok niego…
>
> A tak na marginesie, to nie są emocje, tylko zwyczajnie zaczyna mnie to
> irytować, bo dziecinada jakaś się zrobiła: plusiki i minusiki? Grzegorz moim
> zdaniem dalej nie rozwiązał problemu, bo nie ma ich już tak nagminnie, ale
> problem dalej jest i stanowczo nadużywacie! Powinna być pula np. po 3 czy 5 i
> tego i tego na miesiąc, to by się jeden z drugim bardziej zastanowił, a nie
> klikał po złości wszędzie gdzie dusza zapragnie.
> Zresztą 'róbta co chceta', nie takie hasło przyświeca?

Matko bosko… Piszesz, że nie emocje, po czym walisz takim bólem dupy, że aż żal czytać… Więc tak, zaraz zawita tam z boku minus i będzie to mój minus, no bo ten komć zasługuje na takowego.

Interwencja Grzegorza pomogła, bo skończyło się hurtowe minusowanie nielubianych osób, wbrew temu co piszesz. Nie każdy Twój komć jest minusowany. (No dobra, w tym wątku akurat każdy, ale może jest tego inna przyczyna niż złośliwość stada trolli, co? Bierzesz w ogóle taką ewentualność pod uwagę?)

Michael_Corleone

> ZSGifMan o 2018-11-16 22:17 napisał:
> Chyba nie trafiłeś w tego plusa tylko w to obok niego…

Tak się składa, że trafiłem i dzięki temu ma Pan na koncie jednego minusa a miał Pan dwa.
Jeśli będzie się Pan chciał przekonać, mogę w każdej chwili zamienić plusa na minus.
Tak się składa, że podzielam pańską opinię wg której ten mechanizm oceniania to głupota
i do niczego nie jest potrzebny.

10murzynkow

> ZSGifMan o 2018-11-14 04:09 napisał:
> To jakiś taki słaby żart, czy na serio tak piszesz?!
>
>

Ja rozumiem, że możesz nie znać języka propagandy tych, którzy przywieźli nam "wolność i demokrację" na tankach ze wschodu


To była parafraza – odpowiedź na mema pana Corleone "uśmiechnięte rodziny z dziećmi – dla lewactwa marsz faszystów". Już dawno temu faszystami nas nazywali inżynierowie dusz.

> ZSGifMan o 2018-11-14 12:05 napisał:
> Całkiem możliwe, ale właściwie to sam nick już rozkłada na łopatki, więc czego
> więcej chcieć od treści…?!
>
>
>

Ale jak można nie znać tytułu książki Agathy Christie?
https://sztukater.pl/media/k2/items/cache/6bde3cb58b479198acb58c0563d78275_XL.jpg

ZSGifMan

@10murzynkow

Mam tylko jedną głowę – nie mogę do niej wepchnąć treści całego świata i dlatego czasem zdarza się czegoś nie wiedzieć,=.
Ale dzięki za spokojne wytłumaczenie.

Chyba (nie) zrozumiałem to dokładnie tak, jak Suchy Wilk mnie w innym temacie ;)


Proszę czekać…