FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Aktywność na forum HYDE PARK 91
Grzegorz_Derebecki

Myśle, że miarka z aktywnością na forum HYDE PARK powoli się przebiera.

Dziś blokady kont dostało bardzo dużo osób i wyczyściłem ich aktywność. Jeżeli nadal będą się tam pojawiały tematy polityczne, rasistowskie, wulgarne całkowicie zamknę ten dział forum.

Dodatkowo tematy poruszające temat innych portali filmowych bądź ich użytkowników będą również usuwane a osoby które te tematy będą tracić możliwość pisania na forum.

Pozdrawiam.

ZSGifMan

@Nevarius

Faktycznie różnica miedzyportalowa jest ogromna, więc dobra… olewamy i udajemy, że nic nie widzieliśmy.
Niech 'dozorca' działa i robi dalej swoje :)


rolnik_postepowy

> ZSGifMan o 2018-11-28 11:44 napisał:

> Może wystąpię z pomysłem jaki mam od dłuższego czasu, ale nie było okazji go
> jakoś zaprezentować: skoro ograniczyłeś ilość postów do jednego w danym temacie,
> a kolejny można pisać dopiero, gdy ktoś inny zabierze głos, więc może zakładanie
> tematów powinno być też reglamentowane do powiedzmy jednego tygodniowo, może
> nawet miesięcznie? Wtedy zapewne każdy się dobrze zastanowi co chce wpisać, a i
> zamieści temat na który najbardziej chce rozmawiać.
>
>

Z całym szacunkiem do Ciebie, ale to zły pomysł. Tak samo jak jakieś obostrzenia dotyczące tematów na Hyde Park. Niektórzy frustraci mogą mówić, że zbanowali nas tam, to przyszliśmy tu zasrywać forum. Prawda jest taka, że kto zasrywa, to zasrywa, a reszta może i nie zawsze kulturalnie i merytorycznie, ale jednak dyskutuje. Większość z nas tu przyszła po to by dalej oceniać filmy i cieszyć się jako taką wolnością na forum, której sukcesywnie pozbywa się wiadomy potentat. Jak na tym wyjdzie, to możemy się tylko domyślać.
Fdb ma stosunkowo niedużo użytkowników, więc myślę, że czyszczenie na bieżąco forów w zupełności wystarczy. To już nawet taki gigant, jak YouTube zaczyna się bronić przed Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich, które chcą cenzurować internet pod pozorem obrony praw, a tu zaczyna się dyskusja na temat jawnej cenzury i dyktatury co kto i kiedy może napisać. Dla mnie to jest bez sensu. Na forum przydałyby się zmiany takie, jak choćby powiadomienia na posty, ale byłbym też za przynajmniej pojedynczymi wcięciami, jak ma to miejsce pod newsami, bo na pewno by to trochę poprawiło czytelność poszczególnych tematów, ale zmiany, które zaproponowaliście w tym temacie są według mnie nie trafione, Sorry.

dwugrot

> rolnik_postepowy o 2018-11-30 23:29 napisał:
>
>
> Z całym szacunkiem do Ciebie, ale to zły pomysł. Tak samo jak jakieś obostrzenia
> dotyczące tematów na Hyde Park. Niektórzy frustraci mogą mówić, że zbanowali nas
> tam, to przyszliśmy tu zasrywać forum. Prawda jest taka, że kto zasrywa, to
> zasrywa, a reszta może i nie zawsze kulturalnie i merytorycznie, ale jednak
> dyskutuje. Większość z nas tu przyszła po to by dalej oceniać filmy i cieszyć
> się jako taką wolnością na forum, której sukcesywnie pozbywa się wiadomy
> potentat. Jak na tym wyjdzie, to możemy się tylko domyślać.
> Fdb ma stosunkowo niedużo użytkowników, więc myślę, że czyszczenie na bieżąco
> forów w zupełności wystarczy. To już nawet taki gigant, jak YouTube zaczyna się
> bronić przed Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich, które chcą
> cenzurować internet pod pozorem obrony praw, a tu zaczyna się dyskusja na temat
> jawnej cenzury i dyktatury co kto i kiedy może napisać. Dla mnie to jest bez
> sensu. Na forum przydałyby się zmiany takie, jak choćby powiadomienia na posty,
> ale byłbym też za przynajmniej pojedynczymi wcięciami, jak ma to miejsce pod
> newsami, bo na pewno by to trochę poprawiło czytelność poszczególnych tematów,
> ale zmiany, które zaproponowaliście w tym temacie są według mnie nie trafione,
> Sorry.

Chyba impotent-at.

ZSGifMan

@rolnik_postepowy

Może faktycznie trochę przesadziłem, ale prawda jest taka, że już nas spotkało tutaj zaostrzenie przepisów (w sprawie plus/minus), także frustrat może odtrąbić swoje częściowe zwycięstwo.
Ciekawe czy są jakieś inne pomysły na konkretne działanie przeciwko takim zachowaniom?


Szczerosc

Panie Grzegorzu, zgłaszam temat o użytkowniku innego portalu:
https://forum.fdb.pl/temat/41237-gozer-traveler

Ten Gozer_Traveler, co był tutaj, to konto mające go podrabiać. Takich przypadków "podrabiania" userów już było/jest tutaj kilka, a znając niektórych forumowiczów z innego portalu, sądzę, że warto sprawdzać kto stoi za jakim kontem, bo taki zachowuje się w miarę normalnie na jednym koncie, a folguje sobie na drugim. Tym bardziej, że zabrania się tworzenia wielu kont.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-12-01 05:45 napisał:
> Panie Grzegorzu, zgłaszam temat o użytkowniku innego portalu:
> https://forum.fdb.pl/temat/41237-gozer-traveler

Ten temat gdzieś w połowie zmienił podmiot rozmowy i teraz jest już zupełnie o czymś innym i kasowanie go byłoby szkodą dla osób, które zabrały tam głoś i wymieniły się poglądami w zupełnie innych materiach.
Oczywiście nie doczytałeś do końca, bo po co?! Łatwiej siać ferment i robić innym na złość…


P.S.
Pisałem już wiele razy, ale powtórzę mam nadzieję ostatni: tu się tak nie zgłasza problemów!
Jak zechcesz wiedzieć jak to zrobić poprawnie, poszukaj bo gdzieś indziej już to opisywałem!


Szczerosc

Przecież wczoraj gadano o tym userze, obrażając go nawet w komentarzu, na który sam odpowiedziałeś, nie zauważając już tego, że ten komentarz może robić komuś na złość. Wcześniej temat wspomina parę innych osób. I to nie ma pierwszorzędnego znaczenia, bo to TEMAT jest, o czym jest, a nie KOMENTARZE w nim. Jak już chcesz się przyczepić, to pomyśl trochę.

Pan Grzegorz to oceni.

ZSGifMan

Oczywiście ja nie mogę myśleć, bo ktoś kto stoi z boku i czeka tylko by innym podstawić nogę musi myśleć za dwóch, bo ileż to się trzeba namyśleć, by wymyślić taką skomplikowaną intrygę, co?!

Ten cały użytkownik innego portalu tutaj niby obrażany, to tylko zbitek liter i dopóki go tutaj nie ma fizycznie i sam się nie upomni o prawo do takiej nazwy konta, powołując się na swoje wcześniejsze konto na innym portalu, to dopóki tego nie zrobi jesteś tylko śmiesznym kołtunkiem, który non stop dolewa oliwy do ognia i śledzi forum tylko w jednym celu: by wyłapać półsłówka i potem kablować na innych, a zapewne nielubianych przez siebie użytkowników. Nie ma to nic wspólnego z dbaniem o to miejsce i załatwiasz tylko swoje porachunki!

A co to za znowu wielka obraza jest?
Jak ja się dajmy na to nazywam Adam Nowak, to gdy ktoś powie, że jestem Jan Kowalski to mnie strasznie obraził?
Hę?!


P.S.
Takie pytanie: jest choć jedna osoba tutaj, która przyzna, że ciebie lubi?!
I nie chodzi mi o założone na kolanie konto do wpisania tego wyznania :P


Szczerosc

^Ale ja nie mam czasu na twoje sofizmaty. Nudzą mnie i jestem za stary na nie.

> Grzegorz_Derebecki o 2018-11-25 00:10 napisał:
> Dodatkowo tematy poruszające temat innych portali filmowych bądź ich
> użytkowników będą również usuwane a osoby które te tematy będą tracić możliwość
> pisania na forum.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-12-01 07:35 napisał:
> ^Ale ja nie mam czasu na twoje sofizmaty. Nudzą mnie i jestem za stary na nie.

Super, ale na tę całą dziecinadę, to ani nie jesteś za stary, ani ci czasu nie żal…


P.S.
Ogranicz swoje zgłaszanie do ewidentnie szkodliwych przypadków działania tu na portalu i nie rób tego równie szumnie i pod publiczkę, aby wszyscy ciebie widzieli, to wtedy będzie może szansa nazwać cię dobrym userem, bo tak to to nie i wręcz na odwrót!


Szczerosc

Już ci gdzieś napisałem – twoje oczekiwania mi zwisają.

dwugrot

> Szczerosc o 2018-12-01 11:49 napisał:
> Już ci gdzieś napisałem – twoje oczekiwania mi zwisają.

Kocham tutti.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-12-01 11:49 napisał:
> Już ci gdzieś napisałem – twoje oczekiwania mi zwisają.

A ty zwisasz nam tutaj wszystkim!
No i niestety musimy jakoś to przeżyć, że tu jesteś…


Szczerosc

Dobrze ci tak.

ZSGifMan

No, niezbyt dobrze, trochę zawadzasz :P


rolnik_postepowy

> Szczerosc o 2018-12-01 12:44 napisał:
> Dobrze ci tak.
>

Ja pierdacze, Szczerosc, dajże se na wstrzymanie. Na poprzednim portalu może i to było zabawne. Jeszcze zależy jak kto na to patrzył. Tutaj jest to co najwyżej irytujące, bo pokazuje tylko kim tak naprawdę jesteś. Nie przyszedłeś/aś tu dla filmów, tylko z naszego powodu dla chorobliwego latania po forach i szukania niecnych występków. Zastanów się, jak to o Tobie świadczy.

Szczerosc

O ile nie łamię regulaminu to co robię na portalu to żaden interes zwykłego usera (wam trzeba tłumaczyć jak dzieciom w zerówce). Tym bardziej "uchodźca" znany mi z reprezentowania stanowiska protrollowania nie będzie do mnie mówił jak z katedry.

Zawadzam i nie zwisam tylko tym, którzy mają nieregulaminowe zamiary co do forum. Zwykłe zgłoszenie tematu tak wam zawadza. To coś o Was mówi.

ZSGifMan

Bo się zwyczajnie dupereli czepiasz.

Jak będzie tu następna sytuacja z zasrywaniem forum, to wtedy masz pole do popisu – biegnij i wyciągnij wtyczkę od internetów temu, kto łamie ten regulamin! Jak już tak gadasz, to przydaj się na coś, bo inaczej to tylko pusta paplanina.


Szczerosc

Typowe… Ci którym miałem przyjemność zawadzać uważali i uważają regulamin i słowa admina – przynajmniej jak je rozumiem ja – za "duperele" i "pustą paplaninę".

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-12-01 14:00 napisał:
> Typowe… Ci którym miałem przyjemność zawadzać uważali i uważają regulamin i
> słowa admina – przynajmniej jak je rozumiem ja – za "duperele" i "pustą
> paplaninę".

Jakiś ekstremista jesteś, pojęcia zdrowego rozsądku ci zupełnie brak, już ci nie tak znowu dawno pisałem, ale ty to chyba święty jesteś i pytanie, co jeszcze robisz na ziemi? Bo przecież żywcem do nieba, ludzie patrzcie! Pierwszy ziemianin, co ślepo przestrzega przepisów, regulaminów i na FDB porządku pilnuje… hahaha! :P


Portal obroni się sam, ma gospodarza, który się nim zajmuje, więc nie musisz strugać jarząbka i robić z siebie cierpiętnika na rzecz przestrzegania przepisów!


rolnik_postepowy

> ZSGifMan o 2018-12-01 14:06 napisał:

> Portal obroni się sam, ma gospodarza, który się nim zajmuje, więc nie mówisz
> strugać jarząbka i robić z siebie cierpiętnika na rzecz przestrzegania
> przepisów!
>
>

W punk!

Szczerosc

Tak samo te osoby uważały i uważają moderowanie za ekstremizm albo – co mnie bawi – za komunę.
Ja uważam się tylko za posłańca wieści, tego, co faktycznie ma miejsce na forum.

Skoro forum – bo to część portalu – obroni się samo to po co chcesz tu coś wywalczyć w tym temacie? Kto obroni coś, co nie leży w twoim interesie, a jest sprzeczne z zarządzeniem gospodarza i regulaminem? Moim zdaniem tylko przestrzeganie regulaminu może zapewnić na forum najlepszą atmosferę, w której głupie nieprzyjemności nie będą doskwierać nikomu, a nie tylko niektórym.

Siwy1984

> Szczerosc o 2018-12-01 14:00 napisał:
> Typowe… Ci którym miałem przyjemność zawadzać uważali i uważają regulamin i
> słowa admina – przynajmniej jak je rozumiem ja – za "duperele" i "pustą
> paplaninę".

Człowieku weź już się wreszcie uspokój , bo już mi się normalnie nie dobrze na żołądku robi..
Nic do ciebie nie mam , ale ostatnio gdzie tutaj nie wejdę to wiecznie widzę jakieś twoje albo wypociny , albo żale , albo zgłaszania kogoś do administratora..
Weź nieco wyluzuj może co ?
Relax : )

dwugrot

> Szczerosc o 2018-12-01 14:46 napisał:
> Tak samo te osoby uważały i uważają moderowanie za ekstremizm albo – co mnie
> bawi – za komunę.
> Ja uważam się tylko za posłańca wieści, tego, co faktycznie ma miejsce na forum.
>
> Skoro forum – bo to część portalu – obroni się samo to po co chcesz tu coś
> wywalczyć w tym temacie? Kto obroni coś, co nie leży w twoim interesie, a jest
> sprzeczne z zarządzeniem gospodarza i regulaminem? Moim zdaniem tylko
> przestrzeganie regulaminu może zapewnić na forum najlepszą atmosferę, w której
> głupie nieprzyjemności nie będą doskwierać nikomu, a nie tylko niektórym.

Sorry, ale mam takie samo stanowisko. Tam to było nowościa, tutaj jest wymiotne jak trolling Raze’a. Pisz sobie tutaj, ale nie sraj się z tym regulaminem, bo spamerzy i multikonta lecą w try miga.

Moja reakcja na biadolenie o regulaminie na drugim portalu z rzędu

https://youtu.be/Ci1slUNpN0Y?t=22

Szczerosc

^ A ja widzę tylko zgłoszenie tematu i żale z powodu tego że istnieje regulamin, jestem ja i że jest zgłoszenie.
Jestem spokojny. :)

ZSGifMan

Ej Szczerość!
Tak na dobrą sprawę, to nie jest żadna szczerość tylko życzliwość i powinieneś sobie zmienić ksywę na Życzliwy, bo Życzliwość w pełni nie odda, bo robisz dokładnie to samo co za twojej ulubionej komuny, czyli "życzliwie donoszę, że…"


Szczerosc

Strach przed komuną is real. :D

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-12-01 16:03 napisał:
> Strach przed komuną is real. :D

Przed lewymi tego świata większy ;D


Marac

> Szczerosc o 2018-12-01 13:23 napisał:
> Zawadzam i nie zwisam tylko tym, którzy mają nieregulaminowe zamiary co do
> forum. Zwykłe zgłoszenie tematu tak wam zawadza. To coś o Was mówi.

Mnie też zawadzasz, a nieregulaminowych zamiarów nie mam. Jak już pisałem – nie cierpię hipokryzji, panno Szczerość.

Gifman Cię pięknie prześwietlił wyżej – gdyby chodziło Ci o dobro portalu, zgłaszałabyś naruszenia na priva. Ty celowo zgłaszasz publicznie, bo szukasz atencji i uwielbiasz dramy ze sobą w roli głównej.

Szczerosc

"nieregulaminowych zamiarów nie mam"
Jasne, jasne. Szczegolnie widać to po tym jak traktujesz tych, ktorzy ci zawadzają…
Cieszę się że wam zawadzam i będę zgłaszał publicznie i prywatnie, jak tylko mam ochotę.
Tę retorykę trolla to stosuj do bliskich ci pajaców, nie do mnie.

Marac

> Szczerosc o 2018-12-03 13:57 napisał:
> jak traktujesz tych, ktorzy ci zawadzają…
> retorykę trolla
> bliskich ci pajaców

No i pięknie. Powoli krystalizuje nam się definicja trolla wg. panny Szczerość:

troll – osoba, która nie zgadza się z użytkowniczką Szczerość

Anonimowy

> Marac o 2018-12-03 15:58 napisał:
> No i pięknie. Powoli krystalizuje nam się definicja trolla wg. panny Szczerość:
>
> troll – osoba, która nie zgadza się z użytkowniczką Szczerość
>
>
Nie wiem, czy kojarzysz, ale to zapewne dawna emka

Marac

> Kontrabanda o 2018-12-03 21:56 napisał:
> Nie wiem, czy kojarzysz, ale to zapewne dawna emka
>

Kojarzę, chociaż z dyskusji na privie a nie z trollingu, bo miałem ją w znajomych i czasem coś tam do mnie pisała. Mało mnie to właściwie obchodzi – będę darł łacha z każdego hipokryty. To nic personalnego.

Anonimowy

> Marac o 2018-12-03 22:07 napisał:
> Kojarzę, chociaż z dyskusji na privie a nie z trollingu, bo miałem ją w
> znajomych i czasem coś tam do mnie pisała. Mało mnie to właściwie obchodzi -
> będę darł łacha z każdego hipokryty. To nic personalnego.

To socjopatka, internetowa, ale socjopatka

no żeby na fdb tworzyć remake donosicielskiego konta z innego portalu …

dwugrot

Oro gdy sie dowiedzial o tych banach to pewnie dopiero darł łacha.

Siwy1984

Pamiętam że na tamtym portalu też była bardzo podobna osoba , która to na okrągło wylewała jakieś swoje żale , i ciągle kogoś zgłaszała za łamanie regulaminu itp. No po prostu specjalizująca się w donosach..
Jestem więcej jak pewny że Szczerość to ta sama osoba.

ZSGifMan

> Siwy1984 o 2018-12-03 23:08 napisał:
> Pamiętam że na tamtym portalu też była bardzo podobna osoba , która to na
> okrągło wylewała jakieś swoje żale , i ciągle kogoś zgłaszała za łamanie
> regulaminu itp. No po prostu specjalizująca się w donosach..
> Jestem więcej jak pewny że Szczerość to ta sama osoba.

Jest to w sumie jakiś sposób na życie: nie mam co robić, jak coś napisze nikt ze mną nie gada, lub jak napiszę to mnie wszyscy wyśmiewają i szydzą, więc… stanę się orędowniczką ślepego przestrzegania regulaminu, sama nic nie będę pisać na portalu oprócz donosów na osoby, które wytypuję, bo ich nie lubię, lub innych na podstawie wpisywanych treści, które mi jakoś nie leżą. Jedno potknięcie i zaraz smaruję piękny donosik, hahaha, ale jestem przebiegła!


Szczerosc

> Kontrabanda o 2018-12-03 21:56 napisał:
> Nie wiem, czy kojarzysz, ale to zapewne dawna emka

Jesteś smutnym człowiekiem.

Marac

> Kontrabanda o 2018-12-03 22:15 napisał:
> no żeby na fdb tworzyć remake donosicielskiego konta z innego portalu …

No właśnie…

ZSGifMan

> Marac o 2018-12-04 10:17 napisał:
> No właśnie…

Tu mniejsze forum, więc liczył/a na większą atencję, a tu taki zonk i nagonka straszna ;)
Nie ma widać już ludzi życzliwych i szczerych w dzisiejszych czasach…


Marac

> ZSGifMan o 2018-12-04 11:16 napisał:
> Nie ma widać już ludzi życzliwych i szczerych w dzisiejszych czasach…

Jedna Szczerość pozostała na placu boju w podartej sukni i ze łzami na policzkach. A wokół wyją stada trolli i ich popleczników.

ZSGifMan

I ta wściekłość, kiedy wchodzi w internety żeby zebrać swój plon, a tam nic, guzik z pętelką i tylko ten okropny hejt na szczerość, zupełnie jak ten tutaj :[]


Siwy1984

> Szczerosc o 2018-12-04 10:14 napisał:
> Jesteś smutnym człowiekiem.
Oj Szczerość..
Odnoszę wrażenie że na tym forum bardziej smutnego człowieka od ciebie już nie ma..
Ktoś kto ma w miarę normalnie poukładane życie nie zajmuje się takim czymś jak ty.
Sprawia ci to przyjemność jak na kogoś doniesiesz administracji ?

Szczerosc

^A co ja mogę powiedzieć? Co tam sobie w prawackim świecie ubzduracie, tak będzie. :D

Grzegorz_Derebecki

Może zakończmy te dyskusje :) Zamiast gadać na jakieś fajne tematy ciągle kogoś ktoś obwinia.
Jeżeli ktoś będzie się niestosowanie zachowywał zachęcam do zgłaszania tego do mnie na prywatną wiadomość – postaram się problem rozwiązać.

Zasumitra

Panie Grzegorzu, nie wie Pan ile w tym momencie dodatkowej i zbędnej pracy się Pan nabawił.

dwugrot

Szczerość gdy ktoś złamie regulamin

https://youtu.be/_RfmazIqhgI?t=79

rolnik_postepowy

> dwugrot o 2018-12-06 18:46 napisał:
> Szczerość gdy ktoś złamie regulamin
>
>
> https://youtu.be/_RfmazIqhgI?t=79

To wygląda raczej tak

Grzegorz_Derebecki

Prosiłem by zakończyć temat :)

Proszę czekać…