FDB.PL 1126 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Otrzymałem sprośnego priva. 20
dwugrot

Czy da radę go jakoś usunąć?

Grzegorz_Derebecki

Napisz mi na PW od kogo i zaraz się tym zajmę.

dwugrot

> Grzegorz_Derebecki o 2018-11-29 21:03 napisał:
> Napisz mi na PW od kogo i zaraz się tym zajmę.

Nie napisałem, a priv i tak zniknął.

Grzegorz_Derebecki

Widocznie ktoś inny też od tej samej osoby dostał jakieś wiadomości nie za ciekawe :P

ZSGifMan

> dwugrot: "Otrzymałem sprośnego priva"

Chyba nie ode mnie, co? XD




:)

@Grzegorz_­Derebecki

Dobra, a tak na poważnie, to korzystając z okazji poproszę o poradę, bo mam problem z privami – od jakiegoś czasu może od dwóch dni(?), a może doba, nie wiem, ale wyświetla mi się kwadracik powiadomienia o nowej wiadomości w liczbie 1-jeden, a takowej żadnej nowej nie ma!?

Drugi problem trwa już z miesiąc, może nawet dwa i w końcu postanowiłem zapytać czy może inni też tak mają, a mianowicie podczas wysyłania posta, wysyłania wiadomości, otwierania posta ukrytego przez minusy, otwierania linka do FDB, otwierania nowej strony na FDB, czyli praktycznie wszystkie czynności tu na portalu trwają strasznie długo i to strasznie na jakieś liczby to jest nawet 20-30 sekund! Zazwyczaj. Czasem kliknę w odpowiadanie na posta "cytuj" i ten pasek się przewija i przewija, a czasem dopiero jest to przy "dodaj odpowiedź" i nawet teraz jak wchodziłem tu na ten temat to czekałem na załadowanie się jego coś około 40 do może nawet 50 sekund, jak nie minutę. W miedzy czasie bez problemu wykonałem test i pomiary, ale o tym niżej.
Dodam tylko, że mam światłowód (fizyczny, nie żaden tam z nazwy) i testowane prędkości to nawet 130/12Mbps przy pingu do 2ms, a w chwili obecnej, gdy mi się FDB mieliło i ładowało miałem dokładnie 94/11Mbps przy ping 29ms, więc to raczej nie u mnie.
Proszę o poradę, odpowiedź co się dzieje.


dwugrot

Nie. Normalnie bym nie reagował, ale jestem hetero i nie chce tego mieć w skrzynce

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-29 21:43 napisał:
> Nie. Normalnie bym nie reagował, ale jestem hetero i nie chce tego mieć w skrzynce

Ooo! Fuuuj!
To brrr, domyślam się co mogłeś dostać i szczerze współczuję.
W zeszłym tygodniu były takie cuda normalnie tu na forum, ale Grzegorz dosyć szybko się z tym rozprawił :)


Elizabeth_Linton

> ZSGifMan o 2018-11-29 21:38 napisał:
> Chyba nie ode mnie, co? XD
>
>
>
>



>
>
>
> :)
>
> Dobra, a tak na poważnie, to korzystając z okazji poproszę o poradę, bo mam
> problem z privami – od jakiegoś czasu może od dwóch dni(?) wyświetla mi się
> kwadracik powiadomienia o nowej wiadomości w liczbie 1-jeden, a takowej żadnej
> nowej nie ma!?
>
> Drugi problem trwa już z miesiąc, może nawet dwa i w końcu postanowiłem zapytać
> czy może inni też tak mają, a mianowicie podczas wysyłania posta, wysyłania
> wiadomości, otwierania posta ukrytego przez minusy, otwierania linka do FDB,
> otwierania nowej strony na FDB, czyli praktycznie wszystkie czynności tu na
> portalu trwają strasznie długo i to strasznie na jakieś liczby to jest nawet
> 20-30 sekund! Zazwyczaj. Czasem kliknę w odpowiadanie na posta "cytuj" i ten
> pasek się przewija i przewija, a czasem dopiero jest to przy "dodaj odpowiedź" i
> nawet teraz jak wchodziłem tu na ten temat to czekałem na załadowanie się jego
> coś około 40 do może nawet 50 sekund, jak nie minutę. W miedzy czasie bez
> problemu wykonałem test i pomiary, ale o tym niżej.
> Dodam tylko, że mam światłowód (fizyczny, nie żaden tam z nazwy) i testowane
> prędkości to nawet 130/12Mbps przy pingu do 2ms, a w chwili obecnej, gdy mi się
> FDB mieliło i ładowało miałem dokładnie 94/11Mbps przy ping 29ms, więc to raczej
> nie u mnie.
> Proszę o poradę, odpowiedź co się dzieje.
>
>

Ciekawe od kogo się ten Raze tego nauczył.

A mi się znów nie wyświetlają.

ZSGifMan

> Elizabeth_Linton o 2018-11-29 21:52 napisał:
> Ciekawe od kogo się ten Raze tego nauczył.
> A mi się znów nie wyświetlają.

Sądzisz, że jest moim uczniem?
Podejrzewasz mnie o bycie Palpatinem, mentorem i nauczycielem tego Dureń Vadera?




Znowu nic mi nie działa, tzn. działa ale jak przez modem 14.400kbps ;D

A w czasie jak nie działało mi tu, to miałem tak:



Elizabeth_Linton

> ZSGifMan o 2018-11-29 22:07 napisał:
> Sądzisz, że jest moim uczniem?
> Podejrzewasz mnie o bycie Palpatinem, mentorem i nauczycielem tego Dureń Vadera?
>
>
>
>



>
>
>
> Znowu nic mi nie działa, tzn. działa ale jak przez modem 14.400kbps ;D
>
> src="http://www.speedtest.pl/test/193607903">
>
>

Myślę, że brał przykład z kogoś innego.

ZSGifMan

> Elizabeth_Linton o 2018-11-29 22:09 napisał:
> Myślę, że brał przykład z kogoś innego.

Nawet jeśli powiesz z kogo, to to i tak są tylko pseudonimy, jakieś umowne nic nie znaczące nicki.


dwugrot

> ZSGifMan o 2018-11-29 22:15 napisał:
> Nawet jeśli powiesz z kogo, to to i tak są tylko pseudonimy, jakieś umowne nic
> nie znaczące nicki.
>
>

O jezu jakie dziecinne te podchody. Kilka miesiecy temu wysłałem Kate zdjecie swojego członka. Tyle w temacie.

Elizabeth_Linton

> dwugrot o 2018-11-29 22:20 napisał:
>
> O jezu jakie dziecinne te podchody. Kilka miesiecy temu wysłałem Kate zdjecie
> swojego członka. Tyle w temacie.

+

dwugrot

> Elizabeth_Linton o 2018-11-29 22:29 napisał:
> +

Minus.

Elizabeth_Linton

> dwugrot o 2018-11-29 22:32 napisał:
>
> Minus.

"Dobrze".

dwugrot

> Elizabeth_Linton o 2018-11-29 22:32 napisał:
>
> "Dobrze".

Zaraz uzyję miseczki.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-29 22:20 napisał:
> Kilka miesiecy temu wysłałem Kate zdjecie swojego członka. Tyle w temacie.

Chwali się szczerość i odwaga do przyznania się, a Kate pewnie bardziej doceni, że zdjęcie było autentyczne i Twoje, niż jakieś tam losowe ze wstrętnej gejowej strony ;D
Zresztą nie wygląda, żeby była (jeszcze) obrażona.


Marac

> ZSGifMan o 2018-11-29 21:38 napisał:

> Dobra, a tak na poważnie, to korzystając z okazji poproszę o poradę, bo mam
> problem z privami – od jakiegoś czasu może od dwóch dni(?), a może doba, nie
> wiem, ale wyświetla mi się kwadracik powiadomienia o nowej wiadomości w liczbie
> 1-jeden, a takowej żadnej nowej nie ma!?

Dziś pojawił się kwadracik bez wiadomości. Ale pomyślałem, że to może po usunięciu wiadomości, o której tu piszecie. Tak czy siak – dobrze by było zresetować licznik.

> Drugi problem trwa już z miesiąc, może nawet dwa i w końcu postanowiłem zapytać
> czy może inni też tak mają, a mianowicie podczas wysyłania posta, wysyłania
> wiadomości, otwierania posta ukrytego przez minusy, otwierania linka do FDB,
> otwierania nowej strony na FDB, czyli praktycznie wszystkie czynności tu na
> portalu trwają strasznie długo i to strasznie na jakieś liczby to jest nawet
> 20-30 sekund!

Nic takiego mi się tu nie zdarza.

ZSGifMan

> Marac o 2018-11-30 11:33 napisał:
> Dziś pojawił się kwadracik bez wiadomości. Ale pomyślałem, że to może po usunięciu wiadomości, o której tu piszecie. Tak czy siak – dobrze by było zresetować licznik.

Oj przydałoby się i to bardzo, cały czas mam tę jedynkę…


> Nic takiego mi się tu nie zdarza.

A mi to niestety bardzo uprzykrza korzystanie z FDB :[




EDIT:

Dobra, Marac jednak pomogłeś, dałeś mi do myślenia ostatnim zdaniem, zmobilizowałem się i wykonałem parę innych ruchów, kilka testów i porównań i znalazłem winowajcę, a błąd był finalnie po mojej stronie, więc przepraszam uroczyście za podejrzenie jakoby FDB źle działało :)




EDIT 2:

Jednak pomogło tylko na chwilę i coś mi się dalej strasznie tnie!
Przeglądarka zresetowana, cache wykasowany, praktycznie cała wykoszona do zera, a wystarczy, że przejdę parę stron na FDB i dalej to samo – pasek się mieli i mieli, strona ładuje się z pół minuty, albo dłużej – masakra i horror!


Grzegorz_Derebecki

Jaką przeglądarkę używasz? Jaka wersja? Jaki system?
Przy przeładowaniu strony czyści się cała zawartość więc nie powinno być problemów.

Probowałeś na innym komputerze / przeglądarce w celu ustalenia czy to problem dotyczy tylko Ciebie?

ZSGifMan

W większości czasu używam Firefoxa ESR czyli 52.9 na Win XP Pro SP3 … tak, wiem, ja wszystko wiem ;)
To na dwóch zupełnie różnych kompach w tej właśnie konfiguracji tak jest, ale…

Spróbuję też jak piszesz w jakiejś wolnej chwili na którymś z Win 10 Pro (bo tez mam kilka) na Quantum, Edge i Chromie, to wtedy wrócimy do tematu / znowu zobaczymy.


Proszę czekać…