FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Wiadomość do administracji, wykorzystanie wizerunku 33
Zasumitra

Nie wiem czy to niezgodne z regulaminem, ale dla informacji administracji; użytkownik dwugrot ma ustawione na swoim zdjęciu profilowym zdjęcie użytkowniczki: https://fdb.pl/users/tuttifrutti
zawierające jej wizerunek, które wyciekło z innej strony internetowej. Ja jako jej kolega i były kochanek wolałbym, aby zmienił te zdjęcie, które wypłynęło.

Nevarius

> Zasumitra o 2018-11-30 11:32 napisał:
> Nie wiem czy to niezgodne z regulaminem, ale dla informacji administracji;
> użytkownik dwugrot ma ustawione na swoim zdjęciu profilowym zdjęcie
> użytkowniczki: https://fdb.pl/users/tuttifrutti
> zawierające jej wizerunek, które wyciekło z innej strony internetowej. Ja jako
> jej kolega i były kochanek wolałbym, aby zmienił te zdjęcie, które wypłynęło.

Wypłynęło czy sama wstawiła na tamta stronę?

ZSGifMan

Sama wstawiła – znaczy udostępniła innym.
Dwugrot używa sobie tego zdjęcia, ona jakoś wcale nie protestuje, więc szanowny nadgorliwcze Zasumitra racz wziąć sobie na wstrzymanie i zajmij się czymś bardziej pożytecznym!


Szczerosc

> Zasumitra o 2018-11-30 11:32 napisał:
> Ja jako jej kolega i były kochanek wolałbym, aby zmienił te zdjęcie, które wypłynęło.

Ośmieszasz się.

ZSGifMan

Szczerosc do Zasumitry:

> Ośmieszasz się.

Całkowicie się zgadzam!


dwugrot

> Zasumitra o 2018-11-30 11:32 napisał:
> Nie wiem czy to niezgodne z regulaminem, ale dla informacji administracji;
> użytkownik dwugrot ma ustawione na swoim zdjęciu profilowym zdjęcie
> użytkowniczki: https://fdb.pl/users/tuttifrutti
> zawierające jej wizerunek, które wyciekło z innej strony internetowej. Ja jako
> jej kolega i były kochanek wolałbym, aby zmienił te zdjęcie, które wypłynęło.

Wstawiając ja w avatar chciałem, aby inni ujrzeli jak kochane stworzenia chodza po tym świecie. Tylko, żeby to zrozumieć nie można być miłośnikiem andrzejowego wizerunku. Fuj.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-30 15:36 napisał:
> Wstawiając ja w avatar chciałem, aby inni ujrzeli jak kochane stworzenia chodza
> po tym świecie. Tylko, żeby to zrozumieć nie można być miłośnikiem andrzejowego
> wizerunku. Fuj.

Bez sensu, nie tłumacz i tak nie zrozumie.


dwugrot

> ZSGifMan o 2018-11-30 16:04 napisał:
> Bez sensu, nie tłumacz i tak nie zrozumie.
>
>

E tam. Oni chcą mnie doprowadzić do bana także tutaj. Taki sobie postawili cel z andrzejkiem, który specjalnie nic nie pisze i tylko minusuje nasze posty. Hehe.

P.S. Znalazłem córkę tutti:

https://youtu.be/630HafS4rZ4?t=69

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-11-30 19:54 napisał:
> E tam. Oni chcą mnie doprowadzić do bana także tutaj. Taki sobie postawili cel z andrzejkiem, który specjalnie nic nie pisze i tylko minusuje nasze posty. Hehe.
> P.S. Znalazłem córkę tutti:
> https://youtu.be/630HafS4rZ4?t=69

Frustraci
I tak nic nie wskórają! Mogą co najwyżej knuć i kombinować. No i jeszcze te żałosne próby wyprowadzenia Ciebie z równowagi, że "były kochanek" niby pisze…


P.S.
A ca ta mała taka w barwach RMF? ;)
Kalifat szwedzki to nie najlepszy pomysł na zamieszkanie.


dwugrot

> ZSGifMan o 2018-12-01 05:22 napisał:
> Frustraci
> I tak nic nie wskórają! Mogą co najwyżej knuć i kombinować. No i jeszcze te
> żałosne próby wyprowadzenia Ciebie z równowagi, że "były kochanek" niby
> pisze…
>
>
>
> P.S.
> A ca ta mała taka w barwach RMF? ;)
> Kalifat szwedzki to nie najlepszy pomysł na zamieszkanie.
>
>

Primo: nie uda im się to, gdyz tutaj jestem czysty i wszystko zależy ode mnie

Secundo: w to, że on móglby być z kobietą moga uwierzyć tylko ludzie, którzy go nie znają. On poza andrzejem świata nie widzi.

ZSGifMan

> dwugrot o 2018-12-01 11:08 napisał:
> Primo: nie uda im się to, gdyz tutaj jestem czysty i wszystko zależy ode mnie

Słusznie, i tak trzymać, nie dać się prowokować, bo za fajnie się gada…


Anonimowy

> Zasumitra o 2018-11-30 11:32 napisał:
> Nie wiem czy to niezgodne z regulaminem, ale dla informacji administracji;
> użytkownik dwugrot ma ustawione na swoim zdjęciu profilowym zdjęcie
> użytkowniczki: https://fdb.pl/users/tuttifrutti
> zawierające jej wizerunek, które wyciekło z innej strony internetowej. Ja jako
> jej kolega i były kochanek wolałbym, aby zmienił te zdjęcie, które wypłynęło.

Ona nie jest twoją byłą kochanką, tylko byłą koleżanką, więc nie fantazjuj trollu

ZSGifMan

> Kontrabanda o 2018-12-02 01:02 napisał:
> Ona nie jest twoją byłą kochanką, tylko byłą koleżanką, więc nie fantazjuj
> trollu

"tylko byłą koleżanką" – do tego pewnie jeszcze tylko wirtualną ;)


Michael_Corleone

> ZSGifMan o 2018-12-02 01:13 napisał:
> "tylko byłą koleżanką" – do tego pewnie jeszcze tylko wirtualną ;)
>
>

Skoro można być czyjąś byłą wirtualną koleżanką to i była wirtualna kochanka nie stanowi abstrakcji :-)

Zasumitra

Wrzuciła sama, ale w innym celu i na inny portal.

PS: niezawodnie wywołałem spore ciśnienie u was.

dwugrot

O widzę, że administracja zgłosiła sprawę do prokuratury i do Trybunału w Strasburgu. Hehe.

Grzegorz_Derebecki

Jeżeli faktycznie zdjęcie zostało bezprawnie umieszczone to właściciel może do nas zwrócić się z żądaniem usunięcia a my wtedy zgodnie z prawem zdjęcie usuniemy.

Nie jesteśmy w stanie technicznie kontrolować pochodzenia wszystkich zdjęć wrzucanych przez użytkowników.

Zasumitra

> Grzegorz_Derebecki o 2018-12-02 17:34 napisał:
> Jeżeli faktycznie zdjęcie zostało bezprawnie umieszczone to właściciel może do
> nas zwrócić się z żądaniem usunięcia a my wtedy zgodnie z prawem zdjęcie
> usuniemy.
>
> Nie jesteśmy w stanie technicznie kontrolować pochodzenia wszystkich zdjęć
> wrzucanych przez użytkowników.

No dobra, może jej nie będzie to przeszkadzać. Dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

ZSGifMan

> Zasumitra napisał:

> Wrzuciła sama, ale w innym celu i na inny portal.
> PS: niezawodnie wywołałem spore ciśnienie u was.

> No dobra, może jej nie będzie to przeszkadzać. Dziękuje za odpowiedź,
> pozdrawiam.

Gratulacje i podziękowania za kolejny spam.
Jak puste i nijakie musisz mieć życie, żeby robić takie rzeczy…?!


Szczerosc

> ZSGifMan o 2018-12-04 09:07 napisał:
> Jak puste i nijakie musisz mieć życie, żeby robić takie rzeczy…?!

Uspokój się. Bez osobistych wycieczek.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-12-04 10:35 napisał:
> Uspokój się. Bez osobistych wycieczek.

Bo co?
Podkablujesz? ;D


Marac

> Szczerosc o 2018-12-04 10:35 napisał:
> Uspokój się. Bez osobistych wycieczek.

> Szczerosc o 2018-12-04 10:14 napisał:
> Jesteś smutnym człowiekiem.

Szczerosc

^Taka osoba jak ty – czyli ktoś komu zawadzam – może nie rozumieć niuansów. Tylko podsumowałem to co robi tutaj i jak wygląda. Nie fantazjuję na temat czyjegoś życia itd – to wasza nędzna rozrywka.

Marac

> Szczerosc o 2018-12-04 11:25 napisał:
> ^Taka osoba jak ty – czyli ktoś komu zawadzam – może nie rozumieć niuansów.
> Tylko podsumowałem to co robi tutaj i jak wygląda. Nie fantazjuję na temat
> czyjegoś życia itd – to wasza nędzna rozrywka.

O pięknie… I kolejny wysryw hipokryzji. Podsumowałaś, że jest smutnym człowiekiem. Nie wiem, czy dałoby się napisać coś bardziej kategorycznie wartościującego drugą osobę, niż to, że jest jakiśtam.

PS.
Nie zawadzasz mi oczywiście Ty personalnie, tylko Twoja działalność. To chyba jasne, że to był skrót myślowy z mojej strony, wykorzystujący po prostu Twoje pytanie? Nie mam nic przeciwko Twojej ani niczyjej innej (poza szambelanem) tu obecności. Jeśli przestaniesz być hipokrytką, to przestanę się Ciebie czepiać, bo już nie będzie czego. Mogę wtedy nawet zacząć udawać, że jesteś facetem, jeśli jest Ci to do czegoś potrzebne.

ZSGifMan

Szczerość ty jesteś jak bracia tfu! siostry Wachowskie, bo piszesz raz …łam, a raz …łem ;D

Marac

> ZSGifMan o 2018-12-04 11:46 napisał:
> Szczerość ty jesteś jak bracia tfu! siostry Wachowskie, bo piszesz raz …łam, a
> raz …łem ;D

Znowu się gdzieś zapomniała?

Szczerosc

Ale ja nie zaprzeczyłem że go tak nazwałem więc tutaj hipokryzji nie ma. Raczej chciałem skontrastować nasze podejścia: nie fantazjuję a przynajmniej się staram.

Jeszcze nikt mi nie powiedział dlaczego mam udawac faceta. To jest zagwozdka dla mnie.

ZSGifMan

> Marac o 2018-12-04 11:47 napisał:
> Znowu się gdzieś zapomniała?

Teraz się chyba bardziej już pilnuje, to było a propos tego znanego razu, jednak cały czas mnie śmieszy.


Marac

> Szczerosc o 2018-12-04 11:53 napisał:
> Ale ja nie zaprzeczyłem że go tak nazwałem więc tutaj hipokryzji nie ma. Raczej
> chciałem skontrastować nasze podejścia: nie fantazjuję a przynajmniej się
> staram.

Hipokryzja to potępianie innych (Uspokój się. Bez osobistych wycieczek ) za zachowania, których się samemu dopuszcza (Jesteś smutnym człowiekiem.).

> Jeszcze nikt mi nie powiedział dlaczego mam udawac faceta. To jest zagwozdka dla
> mnie.

Lol… Ale to chyba Ty nam powinnaś wyjaśnić, czemu to robisz. Skąd my to mamy wiedzieć? Zgadzam się, że jest to dziwne i fajnie by było, jakbyś nas oświeciła w tym temacie.

ZSGifMan

> Szczerosc o 2018-12-04 11:53 napisał:
> Jeszcze nikt mi nie powiedział dlaczego mam udawac faceta. To jest zagwozdka dla mnie.

Dla nas też, ale masz zapewne zwyczajne rozdwojenie jaźni i tyle.
Albo pełne ręce roboty na kilkunastu różnych kontach i sam/a się już mylisz ;p


Szczerosc

Dobrze to bądź lepszy ode mnie i nie potępiaj innych za zachowania których się samemu dopuszczasz, albo jak w moich przypadku – jesteś do takiego zachowania sprowokowany. Ciekawe jak daleko ludzkość by zaszła z takim tokiem myślenia… albo jaki na forum panowałby porządek.

No coś ci się poplątało skoro powinienem wyjaśniać coś co nie ma miejsca. Więcej racjonalnego myślenia a nuż twój trolling będzie miał więcej sensu.

Marac

> Szczerosc o 2018-12-04 12:23 napisał:
> Dobrze to bądź lepszy ode mnie i nie potępiaj innych za zachowania których się
> samemu dopuszczasz, albo jak w moich przypadku – jesteś do takiego zachowania
> sprowokowany. Ciekawe jak daleko ludzkość by zaszła z takim tokiem myślenia…

Jak daleko by zaszła z niepotępianiem innych za zachowania, których się samemu dopuszcza? Niewątpliwie zaszła by dalej niż miejsce, gdzie jest obecnie.

> albo jaki na forum panowałby porządek.

Większy. Bo swoimi dramami robisz tu totalny burdel.

> No coś ci się poplątało skoro powinienem wyjaśniać coś co nie ma miejsca. Więcej
> racjonalnego myślenia a nuż twój trolling będzie miał więcej sensu.

Dobrze wiesz, że to nie była zwyczajna literówka, więc nie rób z siebie głupszej niż jesteś.

Grzegorz_Derebecki

Możecie już zakończyć te dyskusje nie związane z tematami?
Chyba będę musiał dodać opcję ograniczenia pisania na forum np na tydzień dla osób które gadają nie na temat.

Zasumitra

Temat właściwie można zamknąć, zostałem rzetelnie poinformowany.

Proszę czekać…