FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Now wiadomość 10
Michael_Corleone

Od dwóch dni wyświetla mi się pomarańczowa jedynka informująca o nowej wiadomości.
Wszedłem kilkukrotnie w wiadomości i żadnej nowej nie widzę a pomarańczowa jedynka nie chce zniknąć.
Co robić? :-)

ZSGifMan

Czekać cierpliwie aż Grzegorz naprawi :P


To pozostałość po wykasowanym spamie, którego miałeś szczęście nie zobaczyć. Dwugrot widział i podobno szok całkowity i odruch wymiotny, a kosztowało go to duuużo zdrowia i do dziś się biedak nie otrząsnął, takie straszne rzeczy tam były ;)


Grzegorz_Derebecki

Poprawie to niebawem – proszę o cierpliwość :)

ZSGifMan

Nie wiem jak cierpliwość, ale spokój i jego zachowanie nie jest Majkela mocną stroną ;)


Michael_Corleone

@ZSGifman

Przyganiał Kocioł Garnkowi :-)

ZSGifMan

@Michael_Corleone

Też mam swoje za uszami, choć dbam pilnie o higienę i czyszczę je regularnie.

  ◉◉
  ╰╯


Chemas

@Michael_Corleone
Odświeżę temat, co by nie śmiecić nowym, mam podobnie od jakiś dwóch miesięcy.
Cały czas mam dwójkę przy skrzynce PW, a wszystko jest odebrane i przeczytane. Już złapałem się na tym, że ta dwójka mi nie przeszkadza :) Patrzę tylko czy jest 3 lub 4 ;)

Proszę o rzucenie okiem na to administracji.

EDIT
Od jakiejś półgodziny mam non stop towarzyszącą trójkę, muszę się do niej przyzwyczaić, łatwo nie będzie ;)

Adamus0101

@Chemas
Piszę cokolwiek, żebyś teraz miał towarzyszącą czwórkę. ;)

fredaser

@Chemas U mnie czasem też zostawała taka 1 lub 2 ale po odświeżeniu rozmowy z użytkownikiem znikała cyferka. Czasem jak kliknąłem w ikonkę wiadomości i w konkretnego rozmówcę to właśnie musiałem odświeżyć jeszcze rozmowę. Może u Ciebie też o to chodzi i to niekoniecznie ostatnia rozmowa, może być jakaś dalsza.

Szczerosc

@Chemas

Ja od jakiegoś czasu mam takie, jak by to nazwać, głuche powiadomienie, tylko przypuszczam, że u mnie to może być wiadomość usuniętego użytkownika, której nie zdążyłem odczytać, gdyż jej już nie było.

Chemas

@Szczerosc cóż, nie mam wiadomości od usuniętych użytkowników, bo jakoś mi się nie trafił ;)
@fredaser masz rację, ja kliknąłem na naszą ostatnią rozmowę to znikło, ale dalej mam dwa nieodebrane. Muszę chyba poklikać po zaległych PW.
@Adamus0101 ty jajcarzu :)

Na razie dwa pozostaje

Proszę czekać…