HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Imiona, jakie najbardziej lubicie? 153
Adrenochrom

Najbardziej lubię imię Ania, a najmniej Kasia.

Szczerosc

Nom, średniowiecze full wypas.

ZSGifMan

@Szczerosc

> Nom, średniowiecze full wypas.

Miło, że się sam przyznajesz ;p


Anonimowy

@Adrenochrom Aleksandra, Ida, Alicja, Małgorzata.

Adrenochrom

@Akira_Kurosawa Aleksandra brzmi zajebiście, Małgorzata też świetne.

ZSGifMan

@Akira_Kurosawa

Ida dla mnie tak średnio jakoś, ale Ola i Gosia całkiem fajne.
Alicja ładnie, ale to przecież Ala, a tą już omawialiśmy wcześniej.


Anonimowy

@ZSGifMan A to sorry. Nie wczytałem się. A Agata była? Też mi się podoba. I może trochę brzmiące staroświecko, ale lubię jeszcze Helenę i Hannę.

ZSGifMan

@Akira_Kurosawa

Spoko, każdemu się zdarza ;)

Agata takie neutralne, Hanna to bardzo źle się kojarzy w dużej mierze dzięki HGW, no a Helena to… napój ;p


Adrenochrom

@ZSGifMan Helena to hera xD Hanna to Hanna Montana albo Tony Montana albo albo Vincent Hanna :D

ZSGifMan

@Adrenochrom

To do tej wyliczanki tylko została Maria, Maryśka, Marycha ;)

Aha, jeszcze jest Brown, Ewa Brown ;D


ZSGifMan

@Adrenochrom

Zawsze podobało mi się imię Karina, bardzo ładne jest.
Kiedyś z teściową rozmawialiśmy o imionach dla dzieci i jak padło, to mnie napadła:
"Zgłupiałeś?! Karino jakieś…? Nie!" :D


Adrenochrom

@ZSGifMan Ehh Karyny, Dżesiki i Brajanki boże ::D

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Kasia i Rafał.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Albo taki… Janusz i Grażyna ;D


Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Chyba Koń Rafał xD

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Nie po prostu Rafał.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Koń Rafał :D


@Elizabeth_Linton

A to Kasia, to nieco nieskromnie ;)


Adrenochrom

@ZSGifMan Fałszywa skromność jest zgubna.

ZSGifMan

@Adrenochrom

W przedszkolu byłem zakochany (naraz!) w Uli i Edycie :]
Do dzisiaj miło wspominam te imiona.


Adrenochrom

@ZSGifMan Edith Piaf

ZSGifMan

@Adrenochrom

Ona mnie akurat zawsze odstraszała, zupełnie jak Marlena, ta Dietrich.


Adrenochrom

@ZSGifMan Nawet nie pamiętam jak ta Edith wygląda, kojarzę tylko głos, a Marlena 1000 razy lepsza od Angeli Makrel xD

ZSGifMan

@Adrenochrom

Edith Piaf, tu trochę jak Frankenstein ;D


Marlena Dietrich…


Makrela


Adrenochrom

@ZSGifMan E no nie jest tak źle, a Marlena wygląda tu bardzo ładnie z buzi.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Marlena – owszem przyznaję ładna jest, ale jak byłem mały i ta się jakoś jej bałem, tzn. to był taki typ urody niczym jakaś sroga baba od nielubianego przedmiotu w szkole ;D


Adrenochrom

@ZSGifMan Kojarzy sie z matematyczką, taka trochę femme fatale.

Anonimowy

@ZSGifMan

A co powiesz o Marcelinie i Martynie?

@Elizabeth_Linton

Miło wspominam pewną Katarzynę. Koniec szkoły średniej. Ognisko. Ehh. Zresztą jak się później dowiedziałem, nie tylko Ja miło ją wspominam. Była dosyć "kochliwa". Ale i tak Ją wspominam sentymentem. Więc Kasia jest ok. Pospolite, ale dobre.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Przedmiotu jakoś nie dopasuję, ale srogo wygląda, że poślady się same spinają ;D


Chemas

@ZSGifMan

Chyba jej się skojarzyło z koniem ;)

Adrenochrom

@ZSGifMan Ta Natalia co jej nie chciałem była podobna do tej aktorki https://fdb.pl/osoba/152596-zoe-bell

ZSGifMan

@Adrenochrom

Wierz, albo i nie, ale kiedyś byłem z pół roku z dziewczyną bardzo podobną do Elishy Cuthbert i ona była jeszcze ode mnie 6(!) lat młodsza :)
Jak się ze mną zaczęła spotykać była z typem wcześniej ponad 3 lata i dla mnie go rzuciła. Potem jej kumpela, która bardzo mnie lubiła mówiła mi, żebym się zbyt nie przyzwyczajał, a ja zaślepiony niezbyt to rozumiałem. Koniec był taki, że spotkał mnie ten sam los co tego wcześniejszego i mnie też rzuciła. Dodatkowo pod koniec bycia ze mną też spotykała się już z innym…


Adrenochrom

@ZSGifMan Takie jest życie, k*rwisz*nów nie brakuje…

ZSGifMan

@Adrenochrom

Święta racja, takie jest życie… ujowe na maska ;)
Ale czasem trafią się też dobre momenty, tyle że krótkie.


Adrenochrom

@ZSGifMan Dobra prawie disko polowa piosnka o odchodzeniu "kurvichszonów" xD https://youtu.be/XJ84O8yyW40

ZSGifMan

@Adrenochrom

Fajne, niezłe, ale klimat środka lat 80-tych niesamowity ;)

Tak sobie skończyłem to słuchać i nagle mnie olśniło, że się (chyba, ja nie pamiętam) wcale a wcale nie zająknąłeś o takim sztandarowym kolesiu tej epoki…

https://www.youtube.com/watch?v=AAZQaYKZMTI


Elizabeth_Linton

@Akira_Kurosawa Co wy wszyscy macie z tym ogniskiem? Pospolite? No wiesz co.

ZSGifMan

@Akira_Kurosawa

> Więc Kasia jest ok. Pospolite, ale dobre.

Hehe, np. taka wódka też jest pospolita i też dobra ;D

U mnie akurat ogniska były typowo męską domeną, bo my żeśmy z kumplami chodzili na łono natury poczuć się jak partyzant w lesie, jak człowiek pierwotny w dziczy. Potem już tylko z jednym kumplem paliłem ogień 'olimpijski' w kniejach… jest co wspominać, bo wiele tego było, raz mało brakowało aby las poszedł z dymem…   :)




@Elizabeth_Linton

> Co wy wszyscy macie z tym ogniskiem?

Dzięki za przypomnienie, bo chyba zapomniałem mu na to odpisać, no i wybacz, że znowu jest maglowane… ognisko :P


Adrenochrom

@ZSGifMan Słuchało się kiedyś, mam płytkę Greatest hits.

ZSGifMan

@Adrenochrom

A Depeche?
(pytałem, czy nie, bo nie pamiętam)

Ja się przyznam, że kiedyś lubiłem lecz mało słuchałem, tak jakoś lata 80-90, ale jak mnie napadło to jakoś w latach 2003-2008 słuchałem prawie w kółko najlepszych albumów.


Adrenochrom

@ZSGifMan Mam kilka płyt Depeszy, moja ulubiona to "Violator", słuchałem też Tears for fears.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Też mam kilka płyt, a najbardziej ulubiona raczej nie album tylko chyba jest składanka singli, przyszła (wtedy) żona kiedyś powiedziała, że to najlepsza muzyka do… no niech każdy sobie sam dopowie do czego ;D



Tears for Fears raczej słyszałem niż słuchałem.


Adrenochrom

@ZSGifMan No wiadomo, że najlepsza do współnego słuchania :) Ma dobry gust.

Anonimowy

@Elizabeth_Linton

Często spotykane. Znam tyle Kasiek, że czasami mam wrażenie że chyba w swoim czasie co druga dziewczynka dostawała tak na imię. Ale nie obrażaj się. To bardzo fajne imię. Ja osobiście je lubię.

@ZSGifMan

No właśnie. To że coś jest pospolite nie oznacza że jest gorsze. To że jest dużo kobiet o tym imieniu tylko oznacza że wielu osobom się podoba. To dobre i neutralne imię. A co do ogniska, to wiesz, to było na koniec szkoły średniej, tuż przed maturą. I prawie wszyscy tam byli którzy skończyli szkołę i przystępowali do matury. Jak to bywa, młodzi ludzie, alkohol, itd… Było fajnie. Miłe wspomnienie. Zwłaszcza że od czasów matury większości już nie spotkałem. Chociaż nie jestem człowiekiem za specjalnie sentymentalnym, to fajnie że miałem okazję żeby powspominać.

Adrenochrom

@Akira_Kurosawa A niby jakie imiona są nieneutralne?

Anonimowy

@Adrenochrom Np. Adolf. I inne jakieś takie dziwaczne, które ludzie nadają dzieciom, żeby brzmiało "oryginalnie".

Adrenochrom

@Akira_Kurosawa Jeżeli chodzi o brzmienie to imię Jola brzmi nawet lepiej niż Ewelina, jak np. w słynnym zdaniu: "Zastałem Jolkę" xD.

ZSGifMan

@Adrenochrom

O ile faktycznie Jola brzmi fajnie, to Jolanta już nieco mniej, a przynajmniej dla mnie. Ale ogólnie imię nie jest złe, no a "Zastałem Jolkę?"… Cóż XD




@Akira_Kurosawa

Nie no Adolf to w dzisiejszych czasach, a i powojennych pewnie też, to jakaś sromotna porażka, bo to się tylko w jeden sposób kojarzy, choć trzeba od razu dodać, że drugi zbrodniarz tego okresu i jego imię "Józef" ani nie nabrało negatywnego znaczenia, ani nie straciło na popularności i na fali szukania dla dziecka oryginalności rodzice coraz częściej sięgają po Józka.

Trochę to dziwne…


Adrenochrom

@ZSGifMan Jak Cię nie było to okazało się, że Elizabeth to też KRCK i piszą sami ze sobą xD

ZSGifMan

@Adrenochrom

No żartujesz?!
No nie wierzę, a jak to wyszło?

Kużwa, weekend (jak zawsze co tydzień) mnie tylko nie było i jakie jaja ;)


Proszę czekać…